Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Největší přestupy roku 2017
27.12.
rekapitulace rok 2017

Nejzajímavější sportovní přestupy roku: Kdo překvapil, kdo zklamal?

Konec roku doslova klepe na dveře a tak je čas na malou rekapitulaci. Už jsme vám představili nejlepší sportovní akce letošního roku a teď nastal čas podívat se ty nejzajímavější sportovní přestupy, které potěšily, ale třeba i zklamaly miliony fanoušků po celém světě. Vybrali jsme pro vás pět NEJ.

Jan Sýkora, Sara Sandeva a Václav Černý
aktualizováno 13.12.
galerie u repre zůstala

Velký fotbalový přestup! Mladičká hvězda Sára mění Ajax za Slavii

V českém fotbalovém prostředí proběhl za oponou jeden významný přestup. Ne, nemají ho na svědomí žádní agenti. Vše se točí kolem herečky Sary Sandevy. Ta mění Ajax Amsterdam za Slavii! Ještě nedávno se tulila na selfíčkách k Václavovi Černému. Teď ale přišla na slavnosti Slavie po boku Jana Sýkory.

Tomáš Souček
aktualizováno 08.11.
paráda přípravné utkání

Fotbalová repre potěšila! Vítězství nad Islandem zařídili slávisté

Čeští fotbalisté překvapili a v přípravném utkání porazili tým Islandu 2:1. Svěřenci Karla Jarolíma si na turné v Kataru poradili s účastníkem mistrovství světa a čtvrtfinalistou EURO 2016 díky brankám slávistů Součka a Sýkory.

Tetování fotbalistů
11.09.
fotky tetování fotbalistů

Fotbaloví králové kérek: Kdo jich na sobě má nejvíce? PŘEHLED

Fotbalisté a tetování, to už je skoro automatické spojení. U nás i ve světě už jsou jen světlé vyjímky, které se tomuto trendu brání. Někteří mají jen malá a nepatrná tetování, ale jsou i tací, na kterých jejich nepokreslenou kůži jen těžko najdete. My jsme pro vás našli ty, kteří díky svým tetováním prosluli.

Jan Sýkora
aktualizováno 04.01.
přestup pořádný nákup

Slavia vyfoukla posilu Plzni! Do Edenu míří záložník nároďáku

Kdepak Plzeň nebo Sparta. Teď je na tahu Slavia, kupuje vše co se zdá dobré a svým rivalům vypaluje rybník. Poslední posilou by se měl stát reprezentační záložník Jan Sýkora, o kterého tolik stála plzeňská Viktoria!

Jan Sýkora
15.09.
nova sport historický zápis

Liberecký mladík vešel do dějin! Sýkora dal nejrychlejší gól EL

Fotbalisté Liberce vstřelili nejrychlejší gól v historii Evropské ligy. Skóre na hřišti Karabachu otevřel Jan Sýkora už po devíti vteřinách hry. Dosavadní rekord držel Španěl Vitolo ze Sevilly, který skóroval za 13 vteřin.