Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Ripcsik
Aktualizováno 21.4. 2017 17:08
blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Semifinále evropských pohárů už tento víkend

V sobotu a v neděli budeme svědky další skvělých zápasů rugby na Nova Sport. Na programu jsou semifinále Championship Cupu a Challenge Cupu. Championship Cup (dříve Heineken Cup) je obdobou fotbalové Ligy mistrů a Challenge Cup zase poháru UEFA. Do těch se po lítých bojích ve skupinách a čtvrtfinále dostali tři anglické, tři francouzské a dva irské kluby. Hraje se o postup do finále obou soutěží, které se hraje ve skotském Edinburghu 12. a 13. května.

Pavel Korda
Aktualizováno 20.4. 2017 17:58
blog Názory expertů

Pavel Korda: Barneveld dnes při Premier League v Belfastu oslaví padesátku!

Raymond van Barneveld oslaví padesáté narozeniny zápasem se svým holandským následovníkem Michaelem van Gerwenem v Belfastu při 12 dílu Premier League Darts 2017.

Jan Velart
Aktualizováno 5.4. 2017 15:45
blog kde se stala chyba?

Jan Velart: Olympijský výbor si za odmítnutí NHL může sám

Zimní Olympiáda v Pchjongčangu bez hráčů NHL? Teď už zdá se čirá realita. Nejslavnější hokejová liga oznánila, že své vyslance tentokrát nechá doma. I když vlna kritiky se snáší hlavně na NHL, na vině je spíš Mezinárodní olympijský výbor.

blog názory expertů

Budou hokejisté z NHL utíkat na olympijské hry? Ne, to si nedovolí

Je to definitivní, už nezbyla ani píď prostoru k jednání. Pracujeme na finálním programu příští sezóny a s přestávkou pro účast hráčů na olympijských hrách v něm nepočítáme. Tímto prohlášením NHL rázně zadupala naději na šesté účinkování hokejistů z nejlepší ligy světa na turnaji pod pěti propojenými kruhy v únoru 2018.

blog názory expertů

Tomáš Ripcsik: Čeká nás napínavý víkend evropského ragby

Tento víkend je před námi další dramatický víkend evropského rugby. Budeme svědky čtvrtfinálových zápasů Championship Cupu a Challenge Cupu.

Štěpán Sokol
Aktualizováno 30.3. 2017 20:19
Blog Názory expertů

Že Ovečkin letos nedominuje? Jen dobře pro Washington, i pro něj!

Zní to možná trochu zvláštně, dalo by se namítnout, vždyť góly rozhodují zápasy a čím víc jich dáte, tím líp. A tým přeci potřebuje lídra, osobnost...

blog názory expertů

Martin Kasparides: Hvězdy z NBA: Hrát, či nehrát? Toť otázka!

Parafrázi Hamletova dilematu řeší v současné chvíli i basketbalová NBA. Ovšem žádný strach. Není řeč o chystané výluce, ale o nešvaru, který se v nejslavnější basketbalové lize planety v posledních letech rozmohl - tedy šetření některých hráčů, kteří dostanou prostě a jednoduše v některých zápasech volno.

Ondřej Novotný_blog
Aktualizováno 17.3. 2017 12:01
blog názory expertů

Ondřej Novotný: 50 tisíc dolarů a sláva? Pudilová se řítí do UFC!

V zápasech, které předvádí není prostor pro nudu. Nastolí kvapíkové tempo a jede jako mašina. Šílená a neúnavná mašina, která vám klidně může připomínat bájného Rockyho v přestřelkách s Creedem či Dragem.

Petr Plintovič
Aktualizováno 15.3. 2017 10:58
blog názory expertů

Petr Plintovič: Rada na Spartě?! TA byla potřeba už v roce 2004!

A je to tady zase. Trenéři na Letné se střídají pomalu jako roční období a další kdo se má pokusit oživit povadlou Spartu je Petr Rada. Podle ohlasů na Facebooku netřeba tohoto pána představovat. V posledních hodinách čtu převážně něco v tom smyslu: „ Rada do Sparty? To snad ne! – „Rada není trenér pro Spartu“ anebo „Svět se zbláznil. Petr Rada do Sparty! Vtip roku 2017!“ Možná, že ale právě sparta tohohle pána potřebuje.

Tomáš Ripcsik
Aktualizováno 10.3. 2017 12:15
blog názory expertů

Tomáš Ripcsik: Tento víkend máme před sebou čtvrté kolo 6 Nations

V uplynulých třech kolech zatím nepoznali porážku pouze Angličané. Bezvadně si vedou i Skotové a Irové. Standard předvádějí Francouzi a Walesané. Italové zatím prohráli všechny zápasy.