Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Ripcsik
14.09.
Blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Pozvánka? Další kolo play-off australské NRL!

V minulém týdnu jsme na Nova Sport a Voyo mohli sledovat všechny čtyři zápasy prvního kola play-off nejlepší světové soutěže Rugby League. Utkání nabídla neskutečně kvalitní a ohromně vyrovnanou podívanou. Opět se potvrdilo, že každý může porazit každého. A že předvídat vítězství jakéhokoliv týmu je skoro bláhovost.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 07.09.
NOVASPORT ragbyová slavnost

Play-off NRL Telstra Premiership startuje, osm týmů chce trofej

Tento víkend na Nova Sport a Voyo budete moc sledovat první zápasy jedinečné australské soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership.

Rugby
aktualizováno 31.08.
nova sport vysíláme

Rugby tento víkend: Začíná Aviva Premiership a Guinness PRO14

Už tento víkend začíná první kolo anglické Aviva Premiership a nově evropsko-africké soutěže Guinness PRO14.

Filip Šedivý a David Pastrňák
18.08.
Blog Názory expertů

Dohodnou se? Pakt Pastrňáka s Bostonem není samozřejmou věcí!

Nemá. Stále ji nemá. Prý je to jen otázka času, jenže mnozí začínají pochybovat. A na základě příkladů z minulosti ukazují, že to s novou smlouvou Davida Pastrňáka s Bostonem nemusí dopadnout dobře. Byť z organizace Bruins zní, že žádná výměna se konat nebude.

Antonio Conte, Michal Jinoch a Arsene Wenger
05.08.
Blog Názory expertů

Community Shield? Bude to bitva, těším se, říká komentátor Jinoch!

Pro komentátora není ve fotbale moc lepších duelů, které se dá komentovat. Rivalita mezi Chelsea a Arsenalem byla, je a bude. Ať už spolu hrají kdekoliv, napětí se dá krájet. Dá se samozřejmě použít i klasické klišé, že derby nemá favorita, a ono to tak prostě je.

Jozef Havrilla
aktualizováno 14.07.
blog názory expertů

Jozef Havrilla: Keď sa vášeň rozhorí, očakávania sú nanič

Asi by sa nenašiel nik, kto by očakával Sama Querreyho v semifinále wimbledonského turnaja. Američana, ktorý to počas svojich 41 grandslamových účasti v kariére iba raz dotiahol do štvrťfinálovej spoločnosti - práve vlani vo Wimbledone...

Venus Williamsová
aktualizováno 13.07.
blog názory expertů

Tomáš Borovec: Tenisová babička Williamsová uděluje lekce

Hudební svět má svou rockovou babičku, sportovní zase tenisovou. Věkem se sice Tina Turner a Venus Williamsová nemohou měřit, ale na kurtech All England Clubu si tak letos americká hráčka může připadat. Jako dáma v letech, která uděluje tenisové lekce nadějnému mládí na té nejposvátnější půdě v tomto sportu.

Tomáš Ripcsik
11.07.
blog názory expertů

Rugby League: State of Origin – Zápas číslo 3 je tady!

Zítra v poledne budeme mít možnost v sledovat rozhodující zápas nejprestižnější australské sportovní události State of Origin. Série tří zápasů mezi dvěmi největšími australskými státy New South Wales a Queensland.

Štěpán Sokol
aktualizováno 11.07.
blog názory expertů

Štěpán Sokol: Sympaťák Nadal, ostatní by si mohli vzít příklad!

Je asi zbytečné psát, že zápas Nadala s Lucemburčanem Mullerem byl jednou z ozdob letošního Wimbledonu a tenisu vůbec. Právě kvůli takovýmto mačům jsou turnaje velké čtyřky krásné a nezapomenutelné.

Filip Šedivý
aktualizováno 10.07.
blog názory expertů

Filip Šedivý: Manic Monday. Lahůdka pro tenisového fanouška

Jsou wimbledonské tradice, které ne každému voní. Někdo nemá rád tenis na trávě. Jiný nemusí hráče v bílém oblečení. Dalšímu vadí dešťové přestávky, byť letos se zatím srážky vyhýbají All England Clubu velkým oblouku. A jsou i tací, kteří nikdy nesáhnou po jahodách se smetanou. Na jednom specifiku londýnského grandslamu se ale asi všichni shodnou, že stojí za to. Manic Monday.