blog názory expertů

Martin Kasparides: Hvězdy z NBA: Hrát, či nehrát? Toť otázka!

Parafrázi Hamletova dilematu řeší v současné chvíli i basketbalová NBA. Ovšem žádný strach. Není řeč o chystané výluce, ale o nešvaru, který se v nejslavnější basketbalové lize planety v posledních letech rozmohl - tedy šetření některých hráčů, kteří dostanou prostě a jednoduše v některých zápasech volno.

Ondřej Novotný_blog
Aktualizováno 17.3. 2017 12:01
blog názory expertů

Ondřej Novotný: 50 tisíc dolarů a sláva? Pudilová se řítí do UFC!

V zápasech, které předvádí není prostor pro nudu. Nastolí kvapíkové tempo a jede jako mašina. Šílená a neúnavná mašina, která vám klidně může připomínat bájného Rockyho v přestřelkách s Creedem či Dragem.

Petr Plintovič
Aktualizováno 15.3. 2017 10:58
blog názory expertů

Petr Plintovič: Rada na Spartě?! TA byla potřeba už v roce 2004!

A je to tady zase. Trenéři na Letné se střídají pomalu jako roční období a další kdo se má pokusit oživit povadlou Spartu je Petr Rada. Podle ohlasů na Facebooku netřeba tohoto pána představovat. V posledních hodinách čtu převážně něco v tom smyslu: „ Rada do Sparty? To snad ne! – „Rada není trenér pro Spartu“ anebo „Svět se zbláznil. Petr Rada do Sparty! Vtip roku 2017!“ Možná, že ale právě sparta tohohle pána potřebuje.

Tomáš Ripcsik
Aktualizováno 10.3. 2017 12:15
blog názory expertů

Tomáš Ripcsik: Tento víkend máme před sebou čtvrté kolo 6 Nations

V uplynulých třech kolech zatím nepoznali porážku pouze Angličané. Bezvadně si vedou i Skotové a Irové. Standard předvádějí Francouzi a Walesané. Italové zatím prohráli všechny zápasy.

Michal Jinoch
Aktualizováno 7.3. 2017 14:51
nova sport názory expertů

Michal Jinoch: Nejstarší fotbalová šou, aneb FA Cup na vlastní oči

Nedělám tuhle práci zas až tak dlouho, abych navštívil desítky fotbalových stadionů, pokud tedy nepočítáme ty české. Ale už z dob mého dětství se mi do hlavy dostala rovnice fotbal = Anglie. Když se tedy vyskytla příležitost jet na fotbal do Londýna, moc jsem neváhal. Během pětidenního pobytu navštívit tréninkové hřiště Arsenalu, Emirates Stadium, The Den, Craven Cottage a Gander Green Lane? Paráda!

Pavel Korda
Aktualizováno 8.3. 2017 13:23
nova sport názory expertů

Pavel Korda: Peter Wright získal první šipkařský Major. Konečně!

Šipkový UK Open opět ukázal svojí krásu. Setkání špičkových profíků s nadšenými amatéry, to je to, na co se všichni fanoušci každoročně těší. Ten cvrkot v hale, kdy se hraje na osmi terčích najednou, se na žádném jiném Major turnaji nedá zažít. A samozřejmě všichni, kromě těch nejlepších profesionálních hráčů, každoročně sní, že některý z amatérských hráčů, nejlépe jejich spoluhráč, nebo možná kolega z práce, dokáže porazit některou z šipkových hvězd.

Jan Velart
Aktualizováno 7.3. 2017 10:40
blog názory expertů

Jan Velart: Kdybych byl hokejovým manažerem v NHL, tak...

Na Floridě v těchto dnech probíhá setkání všech generálních manažerů, kteří se snaží přijít na to, jak vylepšit hokej v NHL. Seřadil jsem některé jejich návrhy podle toho, jak mě oslovily.

blog názory expertů

Ondřej Novotný: UFC 209 – Turnaj snů – Splněných?

Turnaj, který bude Nova Sport 2 vysílat tento víkend od 4h ráno v neděli, nabízí spoustu zajímavých až snových příběhů. A hlavně. Mnozí z bojovníků se postaví svému soupeři s tím, že vítězství otvírá dveře splnění snu a naopak porážka může znamenat odklad, či rovnou zákrutu do pekla.

Tomáš Ripcsik
Aktualizováno 2.3. 2017 11:10
blog názory expertů

Tomáš Ripcsik: Začíná australská NRL, nejlepší klubová soutěž

Už tento víkend zahajujeme na Nova Sport a Voyo nový ročník Telstra Premiership neboli National Rugby League (NRL). Loni jsme byli svědky historické události na českých obrazovkách. Bylo to poprvé, kdy jsme vysílali nejkvalitnější soutěž Rugby League na světě. Mohli jste sledovat zápasy průběhu celého ročníku 2016, včetně play off a Grand finále.

blog názor experta

Filip Šedivý: Capitals potvrzují extratřídu. To důležité teprve přijde

Už zase válcují celou ligu. Hokejisté Washingtonu v minulé sezóně suverénně ovládli základní část NHL a došli si pro Trofej prezidentů. S velkým náskokem jedenácti bodů před Dallasem. A zdá se, že jako šestý tým ji dokáží obhájit.