Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Česko - Slovensko
aktualizováno 20.11.
porážka v česku komentář

5 věcí, které srazily Slovensko na kolena: Takto je popsal expert!

Fotbalisté Slovenska nezvládli poslední zápas v Lize národů a na půdě českého soupeře prohráli 0:1. Kromě slabého výkonu svěřenců Pavla Hapala se ve slovenských i českých médiích probíral záložník Vladimír Weiss, který prý prohlásil, že pod Hapalem hrát nebude. Tohle a i mnohem více komentuje fotbalový expert stanice Nova Sport Jozef Havrilla.

Tomáš Tatar
10.09.
nhl komentátorský blog

Pro Tatara je výměna krokem vpřed, říká hokejový expert Havrilla

Keď sa blížil februárový „trade deadline“, Tomáš Tatar sedel vo svojej obývačke prepychového domu v Detroite a sledoval v priamom prenose posledné „prestupové minúty“ pred televíznou obrazovkou

Tomáš Ripcsik
10.11.
ragby názory expertů

Tomáš Ripcsik: Podzimní testy ragbyových týmů na Nova Sport

Příští tři víkendy můžeme na Nova Sport a Voyo sledovat tradiční podzimní zápasy. Jedná se o mezinárodní ragbyové přátelské utkání mezi týmy ze severní a jižní polokoule.

Jozef Havrilla
aktualizováno 09.10.
blog názory expertů

Jozef Havrilla: Argentinský kolaps, aneb když už nemůže být hůř

Keď sa 13. júla 2014 taliansky rozhodca Nicola Rizzoli naposledy nadýchol - úplne vyčerpaný- a fúkol do píšťalky, obďaleč neho padol na kolená so slzami v očiach a bolesťou v duši jeden z najlepších futbalistov sveta - Lionel Messi. Socha Krista týčiaca sa nad slávnou Maracanou v Rio de Janeiro sa po finálovom zápase rozžiarila v nemeckých farbách.

Michael Morgan
aktualizováno 30.09.
novasport ragbyová slavnost

Grand Final čeká na Storm a Cowboys! NRL vrcholí tento víkend

Grand Final je tady. Už tuto neděli se rozhodne o celkovém vítězi tohoto ročníku NRL, nejatraktivnější světové soutěže v Rugby League. Po dlouhých sedmi měsících, po šestadvaceti kolech základní části, po 3 kolech play-off nám opět vrcholí tato jedinečná soutěž a my u toho můžeme být v přímém přenosu na Nova Sport a Voyo. Do finále postoupili Melbourne Storm a North Queensland Cowboys.

Jozef Havrilla a Arsenal
28.09.
Blog Názory expertů

Arsenal to nebude mít lehké. Lyon ukáže gólové hody, říká Havrilla!

Dnes jsou na programu druhé zápasy základní skupiny Evropské ligy. Hned několik zápasů můžete sledovat živě na stanicích Nova Sport. Dva z nich doprovodí svým komentářem Jozef Havrilla.

Michal Jinoch a Josef Hušbauer
28.09.
Blog Názory expertů

Hušbauer? Citelná ztráta. Astana potrápí, myslí si Michal Jinoch!

Už dnes pokračuje Evropská fotbalová liga dalšími zápasy. Na stanici Nova Sport 1 startuje od 17:00 bitva mezi FC Atlanta a SK Slavia Praha. Bude se rozhodně na co koukat, to ostatně potvrzuje i komentátor Michal Jinoch, který doprovodí svým komentářem krom tohoto zápasu i pozdějí zápas Everton vs. Apollon, který začíná pět minut po 21. hodině.

Jan Velart
aktualizováno 22.09.
Blog Názory expertů

Jan Velart: Hokej v Číně? Zlatá horečka. Zájem bude stále vyšší!

Čína je pro NHL to samé, jako Aljaška pro zlatokopy 19.století. Slibuje zisky. Gigantické zisky. Zatím NHL sbírá jen drobky, co popadaly okolo, ale brzo se zakousne naplno do obřího koláče, který leží na stole. Je to jen otázka času.

Tomáš Ripcsik
21.09.
Blog ragby

Jde do tuhého: Semifinále NRL Telstra Premiership už o víkendu!

V pátek a v sobotu vysíláme opět další zápasy nadstavbové části letošního ročníku nejprestižnější světové soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership. Jde o takzvané Preliminary Finals. Do těchto zápasů přímo postoupily v prvním kole play-off týmy Storm a Roosters. V minulém týdnu je v opravném čtvrtfinále doplnily týmy Broncos a Cowboys. Hraje se už o samotný postup do finále celé soutěže, tzv. Grand Final.

Tomáš Ripcsik
14.09.
Blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Pozvánka? Další kolo play-off australské NRL!

V minulém týdnu jsme na Nova Sport a Voyo mohli sledovat všechny čtyři zápasy prvního kola play-off nejlepší světové soutěže Rugby League. Utkání nabídla neskutečně kvalitní a ohromně vyrovnanou podívanou. Opět se potvrdilo, že každý může porazit každého. A že předvídat vítězství jakéhokoliv týmu je skoro bláhovost.