Vukadin Vukadinovič
včera 17:05
první liga pořádná kanonáda

Mizérie trvá: Zlín schytal pořádný debakl, čtyři góly od Karviné!

Karviná deklasovala v 18. kole fotbalové ligy Zlín 4:0 a v jarní části soutěže je pod trenérem Josefem Muchou zatím stoprocentní. Domácím vystřílel třetí výhru v řadě bez obdržené branky dvěma góly Tomáš Wágner. Karviná po listopadovém odvolání Jozefa Webera počtvrté z posledních pěti kol vyhrála a mílovými kroky se vzdaluje sestupovým pozicím.

Pavel Vrba, Bohumil Pánik a Jaroslav Šilhavý
08.12.
Reakce Evropská liga

Atmosféra v klubech po EL: V Plzni slaví, Zlín si to užil, ve Slavii zuří!

Skupinová fáze Evropské ligy je za námi a tak už známe jména postupujících týmů. O cennou trofej budou bojovat celky jako Arsenal, Dortmund, AC Milán nebo Atlético Madrid. Ale do boje se mezi tyto velikány vloží i plzeňská Viktorka, která jako jediný český tým postoupila do prvního kola vyřazovací části a to dokonce z prvního místa, když za sebou nechala favorita skupiny FCSB, Lugano a Beer Shevu. Slavia a Zlín se ale loučí s EL už ve skupinové fázi. Takovéto jsou reakce z těchto celků.

Slavia vs. Teplice
27.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia remizovala v Jablonci. Zlín porazil i nadále poslední Slovácko!

Fotbalisté pražské Slavie jen remizovali v dohrávce 15. ligového kola 1:1 v Jablonci a nevyužili šanci mírně stáhnout náskok vedoucí Plzně. Obhájce titulu z třetího místa v tabulce dál ztrácí na Viktorii 14 bodů, na druhou Olomouc má tříbodové manko. Červenobílé poslal v 32. minutě do vedení Jaromír Zmrhal, ale v 64. minutě srovnal Ondřej Mihálik. Jablonec napravil minulou porážku v Karviné a zůstal v tabulce sedmý.

Bohumil Páník
aktualizováno 24.11.
fotbal metafora jako hrom

Profesor Páník: Neulévali jsme se v docházce a něco se naučili!

Fotbalisté Zlína po prohře s 0:1 na hřišti Šeriffu Tiraspol vědí, že do dalších kol Evropské ligy nepostoupí. Trenér Bohumil Páník i přes neúspěch své svěřence chválil a zápasy se zahraničními soupeři bere jako zkušenost.

Dame Diop a Costa
aktualizováno 05.11.

Sparta se už radovala. Zlín ale v závěru vykřesal zasloužený bod!

Fotbalisté Sparty remizovali ve 13. kole první ligy ve Zlíně 2:2. Letenský celek o třetí výhru za sebou, která ho mohla posunout na čtvrté místo tabulky, přišel až v nastavení, kdy vyrovnal Adnan Džafič. Před tím se domácí ujali vedení zásluhou Ubonga Ekpaie, ale do přestávky srovnal Josef Šural a v 79. minutě otočil skóre Marc Janko.

Slavia Praha
aktualizováno 02.11.
Fotbal sestřih ze zápasů

Evropská liga: Slavia nestačila na Villarreal, Zlín podlehl v Kodani

Fotbalisté Zlína podlehli v utkání Evropské ligy na půdě dánské Kodaně 0:3 a jejich šance na postup ze skupiny tak už jsou jen teoretické. První gól jim vstřelil exstoper Slavie Michael Lüftner.

Vukadin Vukadinovič a Michael Krmenčík
02.11.
Fotbal Evropská liga

Další zápasy EL: Zlín i Plzeň mají nůž na krku, sledujte je živě!

Zápas pravdy je tady. Plzeň čeká doma Lugano, Zlín cestuje do Kodaně a oba týmy nutně potřebují vyhrát - Plzeň, aby posílila postupové naděje a Zlín aby vykřesal alespoň jiskřičku. Jak to ale celé dopadne? To uvidíte už dnes na Nova Sport 1 a Voyo.

MOL Cup: Vlašim - Zlín
25.10.
mol cup 4. kolo

Zlín měl namále. Účastník Evropské ligy vyhrál ve Vlašimi na penalty

Prvoligový Zlín nebyl daleko od své derniéry v letošním ročníku domácího poháru. Ve 4. kole dospělo utkání účastníka základní skupiny Evropské ligy ve Vlašimi až do penalt. V nich už ale byli úspěšnější favorizovaní hosté.

Radost fotbalistů Zlína
04.10.
fotbal mol cup

Zlín v poháru postupuje. Třetiligový Písek doma nestačil

Fotbalisté Zlína vykročili za obhajobou triumfu v domácím poháru MOL Cupu výhrou 2:0 na půdě třetiligového Písku. Dohrávku 3. kola soutěže rozhodli pro favorita a účastníka skupiny Evropské ligy svými góly Senegalec Dame Diop a Robert Bartolomeu.

Fastav Zlín a Dame Diop
28.09.
Přehled Evropská Liga

Zlín jako jediný český tým padl. Plzeň vyhrála, Slavia má bod!

Odehráno je všech čtyřiadvacet utkání druhých zápasů základní skupiny Evropské ligy. V nich se utkala i česká mužstva a jejich bilance je jedna výhra, jedna remíza a jedna prohra. Tři body si připsala Plzeň, která vyhrála 3:1 nad izraelským Hapoelem, bod si odvezla z Astany pražská Slavia a Zlín odletěl z Moskvy s prázdnou. Místnímu Lokomotivu podlehl 0:3.