Miroslav Stoch
11.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia otočila proti Zlínu a vede tabulku o 2 body. Zářil Stoch!

Fotbalisté Slavie v 15. kole první ligy doma po obratu porazili Zlín 3:1 a v čele tabulky si vytvořili dvoubodový náskok na druhou Plzeň. "Ševce" v Edenu poslal do vedení v 17. minutě Pavel Vyhnal, ale ještě do pauzy otočili skóre Michal Frydrych a Miroslav Stoch z přímého kopu. Slovenský záložník přidal další gól na začátku druhé půle z penalty. Zlín nebodoval po třech kolech a je na šestém místě.

Jean David Beauguel
06.11.
přestup rychlé jednání

Plzeň má náhradu za Krmenčíka: Góly má na jaře střílet Francouz!

Fotbalová Plzeň má už jasno o náhradě za střelce Michaela Krmenčíka. Na západ Čech se bude stěhovat Jean-David Beauguel, který v této sezoně pálí góly za Zlín. Informaci přinesl web Deníku Sport.

Jean-David Beauguel
aktualizováno 27.10.
fotbal pořádné překvapení

Sparta zase prohrála! Zlínskou euforii rozpoutala rána Beauguela

Fotbalisté Sparty zase selhali. Na zlínské Letné prohráli s domácím Fastavem 0:1, jediný gól zápasu dal pět minut před koncem Jean-David Beauguel. Sparta byla sice první půli lepším týmem, po přestávce ale přestala být nebezpečná a Zlín po zásluze zvítězil.

Ondřej Bačo
aktualizováno 05.10.
trápení fotbalová liga

Zlín bez Traorého prohrává. Teď nechal všechny body Liberci!

Fotbalisté Zlína ztratili v první lize další body, na domácím hřišti totiž podlehli Slovanu Liberec 0:1. Jediný gól zápasu dal Roman Potočný, domácí navíc dohrávali oslabení o vyloučeného Pabla Podia. Zlín v posledních třech utkáních po odchodu Ibrahima Traoré do Slavie získal jen jediný bod.

Fastav Zlín
27.08.
fotbal fortuna liga

Zlín totálně vyloupil Slovácko! Hosté nasázeli domácím čtyři góly

Fotbalisté Zlína porazili v dohrávaném utkání 6. kola první ligy v Uherském Hradišti domácí Slovácko 4:0. V tabulce se posunuli na páté místo před Jablonec a ztrácejí bod na čtvrtou Spartu. Slovácko po šesti zápasech doma prohrálo a zůstalo na osmém místě. Vedoucí gól Zlína vstřelil z penalty Tomáš Poznar, další přidali Lukáš Bartošák, Lukáš Železník a Róbert Matejov.

AC Sparta Praha vs. SFC Opava
21.07.

1. ligové kolo: Sparta zdolala Opavu. Vyhrál i Zlín pod Bílkem!

Sobota byla ve znamení čtyř zápasů 1. kola české nejvyšší fotbalové ligy. Sparta porazila na domácí půdě nováčka z Opavy 2:0. Zlín otočil zápas s Mladou Boleslaví a pod novým koučem Bílkem vyhrál 3:2. Liberec porazil Karvinou 1:0 a Příbram remizovala s Teplicemi 1:1.

Michal Bílek
aktualizováno 31.05.

Fotbalisté Zlína už mají nového kouče: Petrželu nahradí Bílek!

Novým trenérem zlínských fotbalistů se stal bývalý kouč české reprezentace Michal Bílek. Na lavičce "Ševců" nahradí Vlastimila Petrželu, který klub v nedávno skončené sezoně dovedl k záchraně a ve středu se dohodl s vedením na ukončení smlouvy.

Vlastimil Petržela
30.05.
Fotbal Seznam skandálů

Tři měsíce hrůzy trenéra Petržely: Tiskovka v tílku, soud a nehody!

Vlastimil Petržela se po 90 dnech loučí s fotbalovým Zlínem. Za tuto krátkou dobu toho zkušený trenér ale stihl opravdu hodně. Upozornil na sebe třeba výrokem na adresu zlínského stopera nebo nátělníkem, který si vzal na tiskovou konferenci. Mimo jiné ale stihl stanout před soudem za vyhrožování a "přimotat se" do dvou automobilových nehod.

30.05.
fotbal rychlý konec

Tři měsíce a dost! Trenér Petržela u fotbalistů Zlína skončil

Vedení fotbalového Zlína se v tomto týdnu sešlo s trenérem Vlastimilem Petrželou a po vzájemné dohodě došli k závěru, že ve spolupráci nebudou pokračovat. Klub to oznámil na svém oficiálním webu.

Zdeněk Zlámal
30.05.
fotbal má nabídku

Brankář Zlámal míří do Skotska! Chytat by měl tam, kde hrál Skácel

Fotbalový brankáč Zdeněk Zlámal nejspíš zamíří do skotské nejvyšší soutěže. Podle informací deníku Sport má dvaatřicetiletý gólman Zlína posílit klub Hearts of Midlothian, kde v minulosti působil záložník Rudolf Skácel.