Dame Diop a Costa
aktualizováno 05.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparta se už radovala. Zlín ale v závěru vykřesal zasloužený bod!

Fotbalisté Sparty remizovali ve 13. kole první ligy ve Zlíně 2:2. Letenský celek o třetí výhru za sebou, která ho mohla posunout na čtvrté místo tabulky, přišel až v nastavení, kdy vyrovnal Adnan Džafič. Před tím se domácí ujali vedení zásluhou Ubonga Ekpaie, ale do přestávky srovnal Josef Šural a v 79. minutě otočil skóre Marc Janko.

Slavia Praha
aktualizováno 02.11.
Fotbal sestřih ze zápasů

Evropská liga: Slavia nestačila na Villarreal, Zlín podlehl v Kodani

Fotbalisté Zlína podlehli v utkání Evropské ligy na půdě dánské Kodaně 0:3 a jejich šance na postup ze skupiny tak už jsou jen teoretické. První gól jim vstřelil exstoper Slavie Michael Lüftner.

Vukadin Vukadinovič a Michael Krmenčík
02.11.
Fotbal Evropská liga

Další zápasy EL: Zlín i Plzeň mají nůž na krku, sledujte je živě!

Zápas pravdy je tady. Plzeň čeká doma Lugano, Zlín cestuje do Kodaně a oba týmy nutně potřebují vyhrát - Plzeň, aby posílila postupové naděje a Zlín aby vykřesal alespoň jiskřičku. Jak to ale celé dopadne? To uvidíte už dnes na Nova Sport 1 a Voyo.

MOL Cup: Vlašim - Zlín
25.10.
mol cup 4. kolo

Zlín měl namále. Účastník Evropské ligy vyhrál ve Vlašimi na penalty

Prvoligový Zlín nebyl daleko od své derniéry v letošním ročníku domácího poháru. Ve 4. kole dospělo utkání účastníka základní skupiny Evropské ligy ve Vlašimi až do penalt. V nich už ale byli úspěšnější favorizovaní hosté.

Radost fotbalistů Zlína
04.10.
fotbal mol cup

Zlín v poháru postupuje. Třetiligový Písek doma nestačil

Fotbalisté Zlína vykročili za obhajobou triumfu v domácím poháru MOL Cupu výhrou 2:0 na půdě třetiligového Písku. Dohrávku 3. kola soutěže rozhodli pro favorita a účastníka skupiny Evropské ligy svými góly Senegalec Dame Diop a Robert Bartolomeu.

Fastav Zlín a Dame Diop
28.09.
Přehled Evropská Liga

Zlín jako jediný český tým padl. Plzeň vyhrála, Slavia má bod!

Odehráno je všech čtyřiadvacet utkání druhých zápasů základní skupiny Evropské ligy. V nich se utkala i česká mužstva a jejich bilance je jedna výhra, jedna remíza a jedna prohra. Tři body si připsala Plzeň, která vyhrála 3:1 nad izraelským Hapoelem, bod si odvezla z Astany pražská Slavia a Zlín odletěl z Moskvy s prázdnou. Místnímu Lokomotivu podlehl 0:3.

Fastav Zlín - Slavia Praha
aktualizováno 23.09.
8. kolo fotbalová liga

Slavia ztratila body ve Zlíně! Plzeň tak vede už o sedm bodů!

Fotbalová Slavia ztratila další body! V sobotním šlágru první ligy ve Zlíně remizovala 1:1 a z jejího zaváhání má radost hlavně Viktoria Plzeň. Další tři body má nováček z Olomouce, která doma rozstřílel Duklu 3:0.

Plzeň - Zlín
18.09.
liga 7. kolo

Plzeň si upevnila vedení před Slavií. Zlín porazila těsně 2:1

Viktoria Plzeň porazila v sedmém ligovém kole Zlín 2:1 a znovu odskočila na prvním místě pražské Slavii na rozdíl šesti bodů. O branky Západočechů se postarali Kolář a Krmenčík, zápas zdramatizoval domácí Hájek, který si dal vlastní gól.

Ladislav Vízek a Jaroslav Šilhavý
15.09.
rozhovor o evropské lize

Vízek o Šilhavém: "Mourinho by to neudělal!" Co říká k penaltě FCSB?

České fotbalové týmy mají za sebou úvodní zápasy ve skupinách Evropské ligy. A přinesly řadu zajímavých témat. V případě Plzně se bude mluvit o penaltovém zákroku, po němž šel soupeř do vedení, u slávistů zase zaujala základní jedenáctka. Co si nejen o tom myslí fotbalový internacionál a známý glosátor Ladislav Vízek?

Zlín - Šeriff Tiraspol
15.09.
evropská liga uhráli remízu

Zlín si ze "školení" odnesl bod. Už víme, jak se to hraje, říká trenér

Fotbalisté Zlína si ve své premiéře v Evropské lize připsali i první bod, když na vypůjčeném domácím hřišti v Olomouci remizovali s moldavským mistrem Šeriffem Tiraspol bez gólů. Lepší ale na Hané byli hosté, kteří ve druhém poločase nevyužili minimálně tři velké gólové šance. I přes příležitost Vukadinoviče musel být český zástupce ve skupině F za remízu rád. Ve druhém utkání se za dva týdny představí na hřišti Lokomotivu Moskva.