Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tvrdá trefa Americký baseball

VIDEO: Maskota trefil míček velmi nepříjemně. Oživoval ho fanoušek!

Trochu kuriózní moment nabídlo baseballové utkání Floridy Gators a University of North Florida. V něm byl míčkem zasažen maskot Albert přímo do oka. Velmi nepříjemný okamžik se proměnil v úsměvnou minutku. Maskot ukázal, že má dobré herecké předpoklady a přidal se k němu i jeden z mladších diváků, který ho začal oživovat.

Baseball Kariérní úspěch

Baseballista Červenka byl povolán do vyšší zámořské ligy High A!

Kdo patří k nejbohatším sportovcům světa? Fotbalisté, golfisté, nebo hokejisté? Vůbec ne. V žebříčku 100 nejbohatších mají největší zastoupení baseballisté! Podle magazínu Forbes jich je mezi smetánkou přesně 26. Důvodem je proslulá americká liga MLB. Na ní chodí v průměru 30 tisíc lidí, přitom každý tým odehraje kolem 160 zápasů za rok. Do snového sportovního světa MLB by chtěl zasáhnout také Martin Červenka, jediný český baseballista v profesionálních amerických soutěžích.

Baseball Česká extraliga

Za úspěšný odpal hamburger zdarma. Startuje extraliga baseballu!

Tohle je velké lákadlo pro diváky. Sledujete zápas a hlasatel najednou oznámí, že jsou hamburgery zadarmo. Jak je to možné? Do letícího míčku se totiž opřel „Bugger hitter“ – tedy hráč, po jehož úspěchu se mohou přihlížející přesunout do občerstvení. Takové lákadlo nabízí Opening Game, tedy slavností začátek domácí baseballové extraligy, které se uskuteční v pátek od 19:00 v areálu na Krči. Zde domácí Eagles Praha vyzve Třebíč Nuclears. Podobně pestrý program proběhne ve stejný čas také u Draků Brno a Arrows Ostrava. Kromě různých doprovodných akcí čeká na diváky ohňostroj.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Jakub Sládek a Paul Rudd
Aktualizováno 23.3. 2017 11:59
Baseball Natáčení v Česku

Hvězda seriálu Přátelé v Praze: Kochala se městem i baseballem!

Česká republika byla na chvíli místem natáčení nového filmu o baseballovém špionovi. Filmaři si pro některé scény vybrali také areál baseballového klubu Eagles v Praze. Jednu z hlavních rolí zmíněného filmu ztvárnil také Paul Rudd, hvězda seriálu Přátelé. Ten si svůj krátký pobyt v hlavním městě velmi užil.

Cristiano Ronaldo
Aktualizováno 14.1. 2017 14:04
žebříček Marketingové honoráře

Ronaldo jako břídil: Víc prodávají Woods i Djokovič

V minulé sezoně vyhrál Portugalec Cristiano Ronaldo co se dalo. S klubem Ligu mistrů a Mistrovství světa klubů, s reprezentací fotbalové EURO. V nedávno vyhlášeném Zlatém míči podruhé za sebou předčil hlavního rivala Messiho z Barcelony. Výčet titulů, ani pečlivě udržovaný zevnějšek Portugalci pozici nejlépe prodávaného sportovce v oblasti reklamy nevynesly. Lépe na tom bylo hned sedm jiných!

Shohei Otani
Aktualizováno 14.11. 2016 14:49
baseball nikdo nechápal

Asijský ‘Babe Ruth‘ odpálil míček do nebes. Na zem už ale nespadl!

Shohei Otani je japonský basebalista, kterého v jeho rodné zemi přezdívají po slavném hráči Yankees. Ale Japonec oproti slavnějšímu Američanovi drží jedinečný primát. V přátelském utkání s Nizozemskem se mu povedlo odplálit míček tak, že se zpátky na zem vůbec nevrátil!

Mabel Ballová
Aktualizováno 14.11. 2016 11:46
video tomu se říká věrnost

Už můžu umřít, řekla stařenka. Na triumf svého týmu čekala 108 let!

Příběh téhle stařenky je krásný a smutný zároveň. Ale dočkala se! Mabel Ballová se narodila 2 měsíce předtím, než baseballisté Chicaga Cubs získali před více než stoletím mistrovský titul. Psal se rok 1908. Pak přišlo 108 let půstu. A když před pár dny Cubs vyhráli Světovou sérii, věděla tahle fanynka, že už může umřít...

Fanoušek Yankees
Aktualizováno 28.9. 2016 19:07
pokažená romantika to je ňouma

Žádal přítelkyni o ruku, ale prstýnek se zakutálel mezi diváky!

Znáte to, Američané mají rádi romantická gesta a nebojí se dát najevo své emoce na veřejnosti. Romantické překvapení si pro svoji vyvolenou připravil fanoušek Yankees, jenže namísto slziček dojetí se málem plakalo z úplně jiného důvodu.

Baseballista si rozbil vlastní auto
Aktualizováno 24.8. 2016 14:40
video baseballista smolař

Neskutečný pech: Parádním odpalem si rozmlátil vlastní auto!

To, co se povedlo baseballistovi Brandonu Thomasovi, se opravdu jen tak nevidí. V duelu zámořské Frontier League mezi týmy Gateway Grizzlies a Joliet Sammers se mu podařilo odpálit grand slam home run. Velkou radost z husarského kousku ale po utkání vystřídalo malé zděšení.

Basebalista trefil zmrzlináře
Aktualizováno 20.7. 2016 13:15
video to byl trefa

Basebalista trefil zmrzlináře do zadku, komentátoři brečeli smíchy!

Ani kdyby na to měl milion pokusů, už by se mu to nikdy nepovedlo. Basebalista Houstonu odpálil míček na tribunu takovým způsobem, že trefil nicnetušícího prodejce zmrzliny přímo do zadnice! Chudák chlapík se nestačil divit, ale komentátoři ve studiu doslova brečeli smíchy.