Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Steffi Graf, Andre Agassi a jejich syn Jaden Gil
Aktualizováno 11.6. 2017 19:42
nadhazovač jaden gil agassi

Andre a Steffi mají radost! Ze syna roste možná sportovní hvězda

Tenisová hvězda z něj asi nebude, ale Steffi Grafová i Andre Agassi musí mít ze svého syna Jadena radost. Dnes už patnáctiletý frajer patří k největším talentům zámořského baseballu. Takže kdoví, jestli ho za pár měsíců už neosloví některý z klubů MLB.

Baseball Hraje extraligu

Sen českého baseballisty bez ruky? Dát homerun, říká Farkaš!

Je naprostým unikátem. Davidu Farkašovi chybí levé předloktí, přesto hraje baseball. A to na nejvyšší domácí úrovni. Farkaš je členem týmu Olympia Blansko, který se po několika letech dostal do české extraligy. Je důležitým členem, vždyť za letošní sezonu dal jedenáct úspěšných odpalů. "Mým snem je však dát homerun, což se mi ještě nikdy nepodařilo," přeje si Farkaš.

Rvačka při baseballu
Aktualizováno 30.5. 2017 15:30
video nevídaná bitka

Jedna rána rozpoutala šílenství! Do rvačky šel, kdo měl ruce a nohy

Stačil jeden přesně mířený úder a za pár vteřin se rvaly celé týmy. Řeč je o zámořském baseballovém utkání, které se zvrhlo v nevídanou bitku.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Baseball Nejprestižnější soutěž

Z ochozů MLB: Divák letěl hlavou dolů, klučina si házel z hvězdou!

Z večerních utkání MLB si jeden fanoušek odnesl skvělý zážitek, jiný málem vážné zranění. Nakonec mělo však všechno šťastný konec. V tom prvním případě si klučina zaházel s hvězdou Chicaga, v tom druhém se při pokusu chytit míček řítil nadšenec hlavou po tribuně dolů, ale nic vážného se mu nestalo.

Baseball Zajímavý milník

Hasič s číslem 500: Baseballista Schneider si připsal jubilejní odpal!

Je osminásobným mistrem domácí baseballové extraligy, také pracuje jako hasič u záchranného sboru Jihomoravského kraje v Brně. O víkendu se Martin Schneider zapsal do historických statistik, když zaznamenal svůj 500. odpal. Stalo se to při zápase Draků Brno proti Třebíči Nuclears.

MLB Major League Baseball

VIDEO: Po hodu se zakousl do míčku. Pak už jen stříkala krev!

Velice nepříjemný moment sledovali diváci Major League Baseball. Chris Iannetta se připravoval na odpal, ale míček letěl úplně jinam, než na jeho pálku. Po hodu byl zasažen totiž přímo do obličeje a hned věděl, že je zle.

Tvrdá trefa Americký baseball

VIDEO: Maskota trefil míček velmi nepříjemně. Oživoval ho fanoušek!

Trochu kuriózní moment nabídlo baseballové utkání Floridy Gators a University of North Florida. V něm byl míčkem zasažen maskot Albert přímo do oka. Velmi nepříjemný okamžik se proměnil v úsměvnou minutku. Maskot ukázal, že má dobré herecké předpoklady a přidal se k němu i jeden z mladších diváků, který ho začal oživovat.

Baseball Kariérní úspěch

Baseballista Červenka byl povolán do vyšší zámořské ligy High A!

Kdo patří k nejbohatším sportovcům světa? Fotbalisté, golfisté, nebo hokejisté? Vůbec ne. V žebříčku 100 nejbohatších mají největší zastoupení baseballisté! Podle magazínu Forbes jich je mezi smetánkou přesně 26. Důvodem je proslulá americká liga MLB. Na ní chodí v průměru 30 tisíc lidí, přitom každý tým odehraje kolem 160 zápasů za rok. Do snového sportovního světa MLB by chtěl zasáhnout také Martin Červenka, jediný český baseballista v profesionálních amerických soutěžích.

Baseball Česká extraliga

Za úspěšný odpal hamburger zdarma. Startuje extraliga baseballu!

Tohle je velké lákadlo pro diváky. Sledujete zápas a hlasatel najednou oznámí, že jsou hamburgery zadarmo. Jak je to možné? Do letícího míčku se totiž opřel „Bugger hitter“ – tedy hráč, po jehož úspěchu se mohou přihlížející přesunout do občerstvení. Takové lákadlo nabízí Opening Game, tedy slavností začátek domácí baseballové extraligy, které se uskuteční v pátek od 19:00 v areálu na Krči. Zde domácí Eagles Praha vyzve Třebíč Nuclears. Podobně pestrý program proběhne ve stejný čas také u Draků Brno a Arrows Ostrava. Kromě různých doprovodných akcí čeká na diváky ohňostroj.

Jakub Sládek a Paul Rudd
Aktualizováno 23.3. 2017 11:59
Baseball Natáčení v Česku

Hvězda seriálu Přátelé v Praze: Kochala se městem i baseballem!

Česká republika byla na chvíli místem natáčení nového filmu o baseballovém špionovi. Filmaři si pro některé scény vybrali také areál baseballového klubu Eagles v Praze. Jednu z hlavních rolí zmíněného filmu ztvárnil také Paul Rudd, hvězda seriálu Přátelé. Ten si svůj krátký pobyt v hlavním městě velmi užil.