Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozčilený trenér baseballu
29.06.
Baseball Co ho vytočilo?

Divočina na baseballu: Trenér začal z ničeho nic házet na hřiště židle!

Baseball může na první pohled vypadat jako zvláštní sport. Většinu času se nic moc neděje, hra probíhá v relativním klidu. Jenže ve zlomku vteřiny se na stadionu může rozpoutat peklo. Třeba takové, které se naposledy odehrálo v kanadské univerzitní lize.

David Farkaš
21.06.
Baseball All Star Game

Silný český příběh: Nemá ruku, ale září. Teď si zahraje utkání hvězd!

Je sportovním unikátem, který v Česku nemá obdoby. Davidu Farkašovi chybí levé předloktí, přesto hraje baseball a máchá pálkou do prudce letícího míčku. A to na té nejvyšší domácí úrovni. Farkaš, člen extraligového týmu Olympia Blansko, se navíc poprvé v kariéře účastní All Star Game. "Pozvaní jsou nejlepší hráči, neskutečně se na to těším," prohlásil jednoruký baseballista o akci, která se uskuteční v sobotu na Eagles Praha v Krči.

Matuška Day
05.06.
Baseball Americká atmosféra

800 litrů piva na baseballe? Matuška Day přilákal stovky lidí!

Skoro 700 lidí dorazilo na Matuška Day, tedy na první ročník pivních slavností na Kotlářce Praha. V rámci baseballové extraligy se servírovaly tradiční české ležáky nebo americké svrchně kvašené piva typu ALE, k dostání byly také poctivé hamburgery a hot dogy. "Lidí na baseballe bylo snad nejvíce, co jsem kdy v rámci základní části extraligy viděl. Podařilo se nám dostat americkou atmosféru z baseballových stadionů do Prahy," liboval si Adam Matuška, úspěšný sládek a baseballový hráč.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Kris Bryant
aktualizováno 23.04.
video to byla šlupka!

Nadhoz přímo do hlavy! Helma se baseballistovi otočila o 360 stupňů

Baseballová MLB viděla velkou nepříjemnost. Pálkař Chicaga Cubs Kris Bryant nestihl uhnout nepříliš povedenému nadhozu Germana Marqueze z Colorada a tvrdý míček letící rychlostí 153 km/h ho zasáhl do hlavy. Pro Bryanta zápas skončil…

Nolan Arenado
12.04.
video pořádná mela

Baseballová superstar se šla mstít. Pak se rvali úplně všichni!

Je to tak, nejprestižnější baseballová liga světa už se rozjela. Pokud jste si toho ještě nevšimli, tak po scéně z duelu San Diego Padres – Colrado Rockies, můžete mít jasno. Tentokrát ale nešlo o home run, nýbrž o hromadnou bitku celých střídaček!

baseball
29.03.
Baseball Česká extraliga

Český baseball láká na stadiony diváky: Dorazte na pivo či rybu!

Návštěva baseballového utkání je v Americe nebo v Japonsku považovaná za kulturní událost. Rodiny s dětmi jsou zvyklé v rámci MLB na různé akce, dobré jídlo či pití. Atraktivní program je možný očekávat také na českých stadionech! Každý tým z domácí baseballové extraligy připravil pro letošní sezonu akci pro diváky. Už v pátek se na Dracích Brno a Arrows Ostrava uskuteční tradiční Opening Day s ohňostrojem, v sobotu pak slavnostní start baseballové sezony bude pokračovat na dalších stadionech.

Cal Ripken
24.03.
Baseball Ikona MLB

Legendární "Iron Man" míří do Čech. Navštíví tady hned tři města!

Říká se mu "Iron Man" a patří mezi nejzářivější hvězdy americké Major League Baseball. Cal Ripken je proslulý neuvěřitelným rekordem v počtu odehraných zápasů za sebou bez vystřídání. Jeho rekord čítá 2632 utkání v řadě! S týmem Baltimore Orioles vyhrál v roce 1983 Světovou sérii. Legenda a neskutečný dříč bude od 21. dubna týden v České republice!

Martin Červenka
19.03.
Český bojovník Byla by to událost

Červenka je stále blíže MLB: Teď se připravuje s Baltimorem!

Posunout se do vyšší americké ligy, takový je cíl Martina Červenky. Profesionální český baseballista sice na podzim podepsal smlouvu se San Francisco Giants, během zimní pauzy však o něj projevilo velký zájem Baltimore Orioles. Východoamerický tým z MLB ještě před začátkem sezony odkoupil českého catchera od Giants. „Když jsem se to dozvěděl, byl to pro mě celkem šok. Těší mě však, že o mě v Baltimore tak stáli,“ prohlásil Červenka, který se nyní připravuje v rámci jarních tréninkových zápasů na Floridě. V několika z nich se dokonce objevil na soupise elitního výběru Orioles, do zápasu však nezasáhl. Na konci března se rozhodne, v jaké lize se Červenka představí.

Danry Vasquéz
15.03.
dostal padáka otřesné záběry

Zrůda z USA: Uniklé video na kterém basebalista zbil přítelkyni!

Mohl být jednou z basebalových hvězd MLB, ale kvůli otřesnému činu je z něj odepsanec. Řeč je o bývalém hráči Hooks, který napadl svoji přítelkyni v útrobách stadionu a vše přitom zachytila bezpečnostní kamera.

Jaromír Jágr a Pavel Budský
05.02.
Hecování Hokej vs. baseball

Jágr zlehčoval extraligu! Legenda vrací úder: Zkus to, nabídka trvá!

Legendární český baseballista Pavel Budský je ve svém sportu brán prakticky stejně, jako Jaromír Jágr v hokeji. A právě mezi těmito dvěma sportovci již řadu let platí sázka, která však dodnes nebyla splněna. Budský oznámil, že by Jágra porazil v hokejových nájezdech i baseballu. Slavná osmašedesátka, která si o to svými silnými výroky kdysi řekla, se ale k souboji příliš nemá.