Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Orlando Hudson
05.12.
baseball vzácná návštěva

Do Prahy míří baseballová legenda. Hudson vedl slavné Dodgers

Unikátní příležitost mají fanoušci baseballu. Do Prahy přiletí v tomto týdnu Orlando Hudson, poradce generálního manažera Arizony Diamondbacks a zároveň dvojnásobný účastník All-Stars Game.

Martin Červenka
01.12.
mlb nová výzva

Baseballista Červenka podepsal smlouvu se San Francisco Giants

Český baseballový reprezentant podepsal smlouvu s profesionálním americkým týmem San Francisco Giants. S osminásobnými vítězi Světové série se dohodl na ročním kontraktu. Červenka tak po devíti sezonách odchází z Clevenlandu Indians, kde působil v nižších soutěžích.

Roy Halladay
aktualizováno 09.11.
tragédie poslední vteřiny

Smrtící moment! Svědek natočil osudný pád basebalistova letadla

Zámořskou MLB otřásla tragická smrt jednoho z nejlepších baseballových nadhazovačú Roye Halladaye, který se svým letounem spadl do Mexického zálivu a zemřel. Na internet se dostalo video, které pořídil očitý svědek a událost natočil na mobilní telefon.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Roy Halladay
08.11.
tragédie mlb

Baseball přišel o legendu: Nadhazovač nepřežil pád letounu

Po senzačním vítězství Houston Astros, kteří ovládli letošní ročník baseballové MLB, přišla ze světa baseballu smutná zpráva. Hvězdný nadhazovač Roy Halladay se zřítil se svým letadlem do Mexického zálivu a zemřel. Bylo mu pouhých 40 let.

Žádost o ruku
aktualizováno 02.11.
Baseball Romantika

Doják jako z filmu: Žádost o ruku během Světové série! VIDEO

Happy end jak z toho největšího románu prožili diváci po finále Světové série v Los Angeles. Po rozhodujícím zápase napínavého finále se lídr vítězů Carlos Correa rozhodl k životnímu kroku a přímo před celým stadionem požádal o ruku sličnou přítelkyni Daniellu Rodriguez. Jaká byla její reakce?

Fanoušci Houston Astros
02.11.
mlb finále

Houston žije baseballem! Astros poprvé v historii vyhráli MLB

V Houstonu se slaví a to pořádně! Místní baseballisté Houston Astros totiž poprvé v historii klubu ovládli zámořskou Major League Baseball, když v sedmém finálovém zápase porazili Los Angeles Dodgers 5:1. Světovou sérii Astros vyhráli 4:3.

Martin Červenka
11.09.
Baseball Zámořské soutěže

Hurikán Irma? Kvůli němu máme dva vítěze soutěže, říká Červenka!

Hurikán Irma dál trápí Spojené státy a komplikuje běžný život. Nepříjemnou zkušenost s ním má i nejlepší český baseballista Martin Červenka. Nejprestižnější basebalová soutěž světa MLB kvůli hurikánu musela dokonce měnit program a hráči se nemohou vrátit do svých domovů na Floridě. V nižší lize museli dokonce zrušit finále a mají tak dva vítěze.

Richie Gilboy
11.08.
Baseball Sportovní paráda

Řekl si o MLB? Klučina odpálil homerun, rodiče plakali! VIDEO

V Americe ohromil fanoušky baseballu mladík Richie Gilboy. Ten v soutěži Maine Little League převedl skvělý homerun. Tomu přihlížela i jeho rodina, která po povedeném odpalu mávala Richieho podobiznami a došlo i slzám dojetí.

Austin Jackson
02.08.
Borec Obětavost

VIDEO: Obětavý baseballista riskoval zdraví, míček ale chytl!

Austin Jackson převedl v MLB velkou obětavost. Pro míček si běžel tak horlivě, že nekoukal kolem sebe, ale sledoval jen letící projektil. I když ho náraz do hrazení málem stál zdraví, jeho lačnost se vyplatila.

Fanynka si s míčkem pivu poradila svérázně
24.07.
video klobouk dolů

Míček v pivu fanynku nezaskočil. Za svůj čin sklidila potlesk tribun!

Americký stát Indiana sužují v těchto dnech velká vedra, a tak při sportovních utkáních fanouškům opravdu bodne kelímek vychlazeného piva. Jenže jedné pohledné fanynce se stala politováníhodná záležitost. Baseballový míček totiž po odpalu dopadl přímo do zrzavého moku. Žena však neváhala a situaci vyřešila svérázně. A sklidila za to obrovský aplaus!