Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Červenka
11.09.
Baseball Zámořské soutěže

Hurikán Irma? Kvůli němu máme dva vítěze soutěže, říká Červenka!

Hurikán Irma dál trápí Spojené státy a komplikuje běžný život. Nepříjemnou zkušenost s ním má i nejlepší český baseballista Martin Červenka. Nejprestižnější basebalová soutěž světa MLB kvůli hurikánu musela dokonce měnit program a hráči se nemohou vrátit do svých domovů na Floridě. V nižší lize museli dokonce zrušit finále a mají tak dva vítěze.

Richie Gilboy
11.08.
Baseball Sportovní paráda

Řekl si o MLB? Klučina odpálil homerun, rodiče plakali! VIDEO

V Americe ohromil fanoušky baseballu mladík Richie Gilboy. Ten v soutěži Maine Little League převedl skvělý homerun. Tomu přihlížela i jeho rodina, která po povedeném odpalu mávala Richieho podobiznami a došlo i slzám dojetí.

Austin Jackson
02.08.
Borec Obětavost

VIDEO: Obětavý baseballista riskoval zdraví, míček ale chytl!

Austin Jackson převedl v MLB velkou obětavost. Pro míček si běžel tak horlivě, že nekoukal kolem sebe, ale sledoval jen letící projektil. I když ho náraz do hrazení málem stál zdraví, jeho lačnost se vyplatila.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Fanynka si s míčkem pivu poradila svérázně
24.07.
video klobouk dolů

Míček v pivu fanynku nezaskočil. Za svůj čin sklidila potlesk tribun!

Americký stát Indiana sužují v těchto dnech velká vedra, a tak při sportovních utkáních fanouškům opravdu bodne kelímek vychlazeného piva. Jenže jedné pohledné fanynce se stala politováníhodná záležitost. Baseballový míček totiž po odpalu dopadl přímo do zrzavého moku. Žena však neváhala a situaci vyřešila svérázně. A sklidila za to obrovský aplaus!

Pohřeb na hřišti
19.07.
obřad na hřišti vykopali hrob

Basebalisté uspořádali na hřišti pohřeb! Nikdo však nezemřel

Basebalisté Houstonu uspořádali pohřeb přímo na hřiši, ale nikdo nastěstí nezemřel. Na odpočinek jen uložili basebalovou rukavici spoluhráče Carlose Beltrana a basebalový "funus" se stal hitem internetu.

Martin Vaniak
01.07.
Volný čas Zajímavá záliba

Ex-gólman Vaniak má po kariéře čas na oblíbený koníček! O co jde?

Užívá si volna a rodiny. Bývalý fotbalový brankář Martin Vaniak má konečně čas také na baseball, který pravidelně sleduje a navštěvuje domácí zápasy týmů Skokanů Olomouc. Jim dvojnásobný ligový šampion fandí už dlouhá léta. „Baseball mě uchvátil už jako malého kluka, protože to bylo něco zakázaného. Jsou to šachy. A je to takticky vyspělá hra, ve které se nerozhoduje na začátku ale i klidně až v závěru,“ dodal Vaniak, jemuž se přezdívalo „Čaroděj.“

Steffi Graf, Andre Agassi a jejich syn Jaden Gil
aktualizováno 11.06.
nadhazovač jaden gil agassi

Andre a Steffi mají radost! Ze syna roste možná sportovní hvězda

Tenisová hvězda z něj asi nebude, ale Steffi Grafová i Andre Agassi musí mít ze svého syna Jadena radost. Dnes už patnáctiletý frajer patří k největším talentům zámořského baseballu. Takže kdoví, jestli ho za pár měsíců už neosloví některý z klubů MLB.

David Farkaš
09.06.
Baseball Hraje extraligu

Sen českého baseballisty bez ruky? Dát homerun, říká Farkaš!

Je naprostým unikátem. Davidu Farkašovi chybí levé předloktí, přesto hraje baseball. A to na nejvyšší domácí úrovni. Farkaš je členem týmu Olympia Blansko, který se po několika letech dostal do české extraligy. Je důležitým členem, vždyť za letošní sezonu dal jedenáct úspěšných odpalů. "Mým snem je však dát homerun, což se mi ještě nikdy nepodařilo," přeje si Farkaš.

Rvačka při baseballu
aktualizováno 30.05.
video nevídaná bitka

Jedna rána rozpoutala šílenství! Do rvačky šel, kdo měl ruce a nohy

Stačil jeden přesně mířený úder a za pár vteřin se rvaly celé týmy. Řeč je o zámořském baseballovém utkání, které se zvrhlo v nevídanou bitku.

Baseballová MLB
27.05.
Baseball Nejprestižnější soutěž

Z ochozů MLB: Divák letěl hlavou dolů, klučina si házel z hvězdou!

Z večerních utkání MLB si jeden fanoušek odnesl skvělý zážitek, jiný málem vážné zranění. Nakonec mělo však všechno šťastný konec. V tom prvním případě si klučina zaházel s hvězdou Chicaga, v tom druhém se při pokusu chytit míček řítil nadšenec hlavou po tribuně dolů, ale nic vážného se mu nestalo.