Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Červenka
19.03.
Český bojovník Byla by to událost

Červenka je stále blíže MLB: Teď se připravuje s Baltimorem!

Posunout se do vyšší americké ligy, takový je cíl Martina Červenky. Profesionální český baseballista sice na podzim podepsal smlouvu se San Francisco Giants, během zimní pauzy však o něj projevilo velký zájem Baltimore Orioles. Východoamerický tým z MLB ještě před začátkem sezony odkoupil českého catchera od Giants. „Když jsem se to dozvěděl, byl to pro mě celkem šok. Těší mě však, že o mě v Baltimore tak stáli,“ prohlásil Červenka, který se nyní připravuje v rámci jarních tréninkových zápasů na Floridě. V několika z nich se dokonce objevil na soupise elitního výběru Orioles, do zápasu však nezasáhl. Na konci března se rozhodne, v jaké lize se Červenka představí.

Danry Vasquéz
15.03.
dostal padáka otřesné záběry

Zrůda z USA: Uniklé video na kterém basebalista zbil přítelkyni!

Mohl být jednou z basebalových hvězd MLB, ale kvůli otřesnému činu je z něj odepsanec. Řeč je o bývalém hráči Hooks, který napadl svoji přítelkyni v útrobách stadionu a vše přitom zachytila bezpečnostní kamera.

Jaromír Jágr a Pavel Budský
05.02.
Hecování Hokej vs. baseball

Jágr zlehčoval extraligu! Legenda vrací úder: Zkus to, nabídka trvá!

Legendární český baseballista Pavel Budský je ve svém sportu brán prakticky stejně, jako Jaromír Jágr v hokeji. A právě mezi těmito dvěma sportovci již řadu let platí sázka, která však dodnes nebyla splněna. Budský oznámil, že by Jágra porazil v hokejových nájezdech i baseballu. Slavná osmašedesátka, která si o to svými silnými výroky kdysi řekla, se ale k souboji příliš nemá.

Prásk.tv píše:

Žádost o ruku na stadionu
čtěte o tématu baseball na Prásk.tv
Martin Červenka
28.01.
Baseball Major League Baseball

Červenku nezastavila ani písečná bouře. První Čech je blízko MLB!

Český baseball si dál vyšlapává cestičku v zahraničí. Ke špičkám stále patří Amerika, Japonsko či Kuba, ale i na našem malém rybníčku se najdou velké ryby. Jednou z nich je Martin Červenka. Rodák z Prahy je hodně blízko hvězdné MLB, kam by mohl vstoupit jako první Čech v historii. Redakci Nova Sport poskytl pětadvacetiletý talent rozhovor na Galavečeru baseballu.

Orlando Hudson
05.12.
baseball vzácná návštěva

Do Prahy míří baseballová legenda. Hudson vedl slavné Dodgers

Unikátní příležitost mají fanoušci baseballu. Do Prahy přiletí v tomto týdnu Orlando Hudson, poradce generálního manažera Arizony Diamondbacks a zároveň dvojnásobný účastník All-Stars Game.

Martin Červenka
01.12.
mlb nová výzva

Baseballista Červenka podepsal smlouvu se San Francisco Giants

Český baseballový reprezentant podepsal smlouvu s profesionálním americkým týmem San Francisco Giants. S osminásobnými vítězi Světové série se dohodl na ročním kontraktu. Červenka tak po devíti sezonách odchází z Clevenlandu Indians, kde působil v nižších soutěžích.

Roy Halladay
aktualizováno 09.11.
tragédie poslední vteřiny

Smrtící moment! Svědek natočil osudný pád basebalistova letadla

Zámořskou MLB otřásla tragická smrt jednoho z nejlepších baseballových nadhazovačú Roye Halladaye, který se svým letounem spadl do Mexického zálivu a zemřel. Na internet se dostalo video, které pořídil očitý svědek a událost natočil na mobilní telefon.

Roy Halladay
08.11.
tragédie mlb

Baseball přišel o legendu: Nadhazovač nepřežil pád letounu

Po senzačním vítězství Houston Astros, kteří ovládli letošní ročník baseballové MLB, přišla ze světa baseballu smutná zpráva. Hvězdný nadhazovač Roy Halladay se zřítil se svým letadlem do Mexického zálivu a zemřel. Bylo mu pouhých 40 let.

Žádost o ruku
aktualizováno 02.11.
Baseball Romantika

Doják jako z filmu: Žádost o ruku během Světové série! VIDEO

Happy end jak z toho největšího románu prožili diváci po finále Světové série v Los Angeles. Po rozhodujícím zápase napínavého finále se lídr vítězů Carlos Correa rozhodl k životnímu kroku a přímo před celým stadionem požádal o ruku sličnou přítelkyni Daniellu Rodriguez. Jaká byla její reakce?

Fanoušci Houston Astros
02.11.
mlb finále

Houston žije baseballem! Astros poprvé v historii vyhráli MLB

V Houstonu se slaví a to pořádně! Místní baseballisté Houston Astros totiž poprvé v historii klubu ovládli zámořskou Major League Baseball, když v sedmém finálovém zápase porazili Los Angeles Dodgers 5:1. Světovou sérii Astros vyhráli 4:3.