Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

cyklistika slovy nejde vyjádřit

Mrtvý Scarponi: Vítěz, kamarád, táta… Truchlí Sagan i Kreuziger

V sobotu ráno postihla světovou cyklistiku šokující zpráva. Michele Scarponi, vítěz slavného Gira, ale hlavně jedna z nejvýraznějších postav světové cyklistiky, zahynul při srážce s dodávkou. Jen kousek od svého domu. Sociální sítě se během pár hodin zaplnily kondolencemi a vzpomínkovými příspěvky. Na sedmatřicetiletého závodníka stáje Astana vzpomínají například i Roman Kreuziger, nebo Peter Sagan.

Tomáš Bábek
Aktualizováno 16.4. 2017 10:19
gratulace! dráhový šampionát

Senzace na mistrovství světa! Český cyklista má stříbro i bronz!

Český cyklista Tomáš Bábek si na mistrovství světa dráhařů v Hongkongu vyjel druhou medaili. Po bronzu z keirinu dosáhl na stříbro ze závodu na kilometr s pevným startem. Vyhrál Francois Pervis z Francie, který získal v této disciplíně již čtvrté zlato.

Roman Kreuziger a jeho rodina - 1
Aktualizováno 13.4. 2017 09:56
další holka gratulujeme

Cyklista Kreuziger má druhou dceru! Společné FOTO uvnitř

Cyklista Roman Kreuziger se dnes ráno stal dvojnásobným otcem. Jeho manželka Míša přivedla na svět zdravou holčičku Annu! Jezdec stáje Orica se tak po Viktorce raduje už z druhé dcery.

Prásk.tv píše:

Pes - 1
čtěte o tématu cyklistika na Prásk.tv
Cyklisté po závodě
Aktualizováno 10.4. 2017 11:50
nepoznáte je

GALERIE: Jak vypadají cyklisté po závodě Paříž - Roubaix

Jeden z nejslavnějších cyklistických závodů vůbec Paříž - Roubaix je minulostí. Českého fanouška mohlo těšit a mrzet zároveň druhé místo Zdeňka Štybara, který v dojezdu na velodromu nestačil pouze na Grega Van Avermeata. Co je ale na téhle jarní klasice tak magického, že jí jezdci milují i proklínají zároveň? Hodně se dá vyčíst z výrazu v jejich tváří po dojetí slavného závodu.

Závodníci po Paříž - Roubaix
Aktualizováno 10.4. 2017 11:55
životní zkouška nepoznáte je

Krev, pot a puchýře! Šílené fotky jezdců po závodě Paříž - Roubaix

Jeden z nejslavnějších cyklistických závodů vůbec Paříž - Roubaix je minulostí. Českého fanouška mohlo těšit a mrzet zároveň druhé místo Zdeňka Štybara, který v dojezdu na velodromu nestačil pouze na Grega Van Avermeata. Co je ale na téhle jarní klasice tak magického, že jí jezdci milují i proklínají zároveň? Hodně se dá vyčíst z výrazu v jejich tváří po dojetí slavného závodu.

Zdeněk Štybar
Aktualizováno 9.4. 2017 18:32
borec neslavnější klasika

Skvělý i zklamaný Štybar: Peklo severu mu dalo jen druhé místo

Zdeněk Štybar je frajer! Na nejslavnějším jednorázovém cyklistickém závodě světa z Paris do Roubaix dokázal po dvou letech opět skončit na stupních vítězů. Cyklistickou klasiku, nejtěžší závod na kostkách dokončil na druhém místě.

Cyklisté se srazili s autem
Aktualizováno 5.4. 2017 11:04
vše natočili šokující video

Auto sejmulo čtyři cyklisty! Létali vzduchem, ale zázrakem přežili

V americké Californii poblíž města Jamestown si čtyři cyklisté vyrazili na trénink. Když sjížděli z kopce po silnici, za zatáčkou se vynořilo auto. Během pár vteřin se všichni poroučeli na zem a jen zázkrakem hrozivou nehodu přežili.

nejde to to je škoda

König lídrem na Giru nebude! Ozvalo se mu staré zranění

Český cyklista v barvách týmu Bora–Hansgrohe Leopold König nebude startovat na etapovém závodě Giro d'Italia. Stájového kolegu Petera Sagana opět trápí zranění kolene, se kterým laboroval už v minulé sezoně.

Peter Sagan
Aktualizováno 3.4. 2017 13:54
okolo flander cizí zavinění?

Kdo, nebo co poslalo Sagana k zemi? Lidem se vybavil Armstrong

Jarní cyklistická klasika Okolo Flander bude mezi fanoušky ještě dlouho horkým tématem. Copak triumf vítěze závodu Philipa Gilberta, ale hlavně moment, který se odehrál zhruba 16 kilometrů před cílem a v jeho hlavní roli slovenská superstar Peter Sagan. Po kontaktu u bariéry se poroučel k zemi a jeho naděje na triumf zhasly. Celý cyklistický svět teď řeší, kdo nebo co zapříčinilo Saganův pád a skalní fanoušci vzpomínají na podobný moment, který se odehrál v roce 2003 na slavné Tour de France.

Saganův pád v závodu Okolo Flander
Aktualizováno 2.4. 2017 18:37
jarní klasika

Drsný pád a konec nadějí! Sagan spadl ve Flandrech na kostkách

Jedna z nejslavnějších cyklistických klasik - závod Okolo Flander skončil hodně nešťastně pro slovenského fenoména Petera Sagana. Pád 17 kilometrů před cílem ho stál boj o stupně vítězů. Slavný závod nakonec vyhrál Philippe Gilbert.