Roman Kreuziger
28.11.
Tradiční anketa Král cyklistiky

Králem cyklistiky je popáté v kariéře silničář Roman Kreuziger!

Silniční profesionál Roman Kreuziger vyhrál popáté v kariéře anketu Král cyklistiky. Šestý muž závodu s hromadným startem na mistrovství světa v Innsbrucku z konce září uspěl v anketě již v letech 2004, 2008, 2009 a 2013.

Jonathan Cantwell
07.11.
cyklistika smutná zpráva

Australský závodník náhle zemřel! Cyklistovi bylo pouhých 36 let

Teprve šestatřicetiletý cyklista z Austrálie Jonathan Cantwell, který v minulosti jezdil za týmy Saxo-Tinkoff nebo Drapac, v úterý náhle zemřel. Příčina smrti však zatím nebyla objasněna.

Andrea Manfredi
aktualizováno 30.10.
příběhy obětí tragédie v indonésii

Poslední foto před smrtí: Italský cyklista zemřel na palubě letadla!

Na palubě letadla indonéské společnosti Lion Air, které se v pondělí krátce po startu zřítilo do moře, byl i italský cyklista Andrea Manredi. Ten si před osudným letem stačil ještě udělat pár fotek a umístil je na sociální sítě.

Sagan má nové tetování: Jeho význam vhání slzy do očí! FOTO

Peter Sagan se pochlubil novým tetováním. Na první pohled vhání fanouškům slzy do očí. Nejen pro svůj význam, ale i proto, že může pomoci nemocným lidem. Ptáte se, co je na tetování vyobrazeno? A jak může pomoci? Podívejte se na fotku níže, v tomto článku.

Děsivý pád belgické cyklistky
23.10.
Cílová rovinka

Drama na cyklistickém oválu! Finále skončilo děsivým pádem

Zle vypadajícím pádem začalo finále úvodního Světového poháru v keirinu. Belgičanka Nicky Degrendeleová nezvládla tlačenici a ve vysoké rychlosti vylétla z trati.

Geraint Thomas
10.10.
cyklistika a nemá nic

Vítěz Tour de France přišel o trofej! Thomasovi ji někdo ukradl

Fanoušci v Británii se těšili, že uvidí pohromadě všechny trofeje ze slavných cyklistických závodů Grand Tour, tedy italského Gira, francouzské Tour a španělské Vuelty. Jenže trofej z Tour de Frane někdo ukradl!

Jimmy Duquennoy
06.10.
Cyklistika Smutná zpráva

Cyklistiku zasáhla tragédie: Zemřel teprve 23letý závodník!

Velká tragédie postihla svět cyklistiky. Ve věku třiadvaceti let zemřel během tréninku belgický závodník Jimmy Duquennoy. O smutné zprávě informoval mladíkův tým WB Aqua Protect Veranclassic.

Alejandro Valverde
30.09.
cyklistika mistrovství světa

Konec nadvlády Sagana! Novým mistrem světa je Španěl Valverde

Cyklistickým mistrem světa v silničním závodě se v Innsbrucku stal Španěl Alejandro Valverde. Skončilo tak tříleté kralování slovenské hvězdy Petra Sagana, který dnešní náročný závod nedokončil. Roman Kreuziger dojel na šestém místě a postaral se o nejlepší výsledek v samostatné historii České republiky.

Peter Sagan
29.09.
Cyklistika Chutné překvapení

Netradiční rituál u podpisu smlouvy. Sagan se pořádně vytáhl

Má doma tři tituly mistra světa v silniční cyklistice v řadě a teď útočí na ten čtvrtý. A v závodě může být v klidu. Těsně před ním totiž prodloužil smlouvu se stájí Bora, za kterou jezdí už od minulého roku. Pro novináře si na tiskové konferenci připravil pořádné překvapení. Jako stvrzení nové smlouvy udělal pořádný steak.

Rohan Dennis
26.09.
ms jízda proti chronomertu

Střídání na trůnu: Australan Dennis vyhrál časovku na MS

Australský cyklista Rohan Dennis suverénně vyhrál na silničním mistrovství světa v Innsbrucku časovku. Stříbrného Nizozemce Toma Dumoulina, obhájce loňského prvenství, porazil o minutu a 21 sekund. Bronz získal Victor Campenaerts z Belgie. Jan Bárta byl čtrnáctý, úřadující domácí šampion Josef Černý pětadvacátý.