Iljo Keisse
31.01.
Cyklista San Juan

Fanynka se fotila, závodník dělal, že ji souloží: Vyhodili ho z Vuelty!

Skandál se sexuálním podtextem. Takhle se mluví o vyloučení cyklisty Ilja Keissea ze závodu Vuelty San Juan v Argentině. A co se stalo? Fanynka se chtěla se závodníky z týmu Deceuninck Quick Step jen vyfotit. Právě Keisse na snímku naznačoval, že ženu souloží a pro to neměli mnozí pochopení…

Zdeněk Štybar
02.01.
cyklokros to se jen tak nevidí

Štybarův návrat do terénu: Jeho šílené kousky obletěly svět! VIDEO

Vrátil se ke své lásce. Zdeněk Štybar, který v minulosti třikrát ovládl mistrovství světa v cyklokrosu, si mezi svátky opět vyzkoušel jaké to je závodit v bahnitém terénu. Jezdec stáje Quick Step v belgickém městě Baal předvedl, že to v terénu pořád umí a kromě 17. místa zaujal fanoušky parádními skoky!

Roman Kreuziger
28.11.
Tradiční anketa Král cyklistiky

Králem cyklistiky je popáté v kariéře silničář Roman Kreuziger!

Silniční profesionál Roman Kreuziger vyhrál popáté v kariéře anketu Král cyklistiky. Šestý muž závodu s hromadným startem na mistrovství světa v Innsbrucku z konce září uspěl v anketě již v letech 2004, 2008, 2009 a 2013.

Australský závodník náhle zemřel! Cyklistovi bylo pouhých 36 let

Teprve šestatřicetiletý cyklista z Austrálie Jonathan Cantwell, který v minulosti jezdil za týmy Saxo-Tinkoff nebo Drapac, v úterý náhle zemřel. Příčina smrti však zatím nebyla objasněna.

Andrea Manfredi
aktualizováno 30.10.
příběhy obětí tragédie v indonésii

Poslední foto před smrtí: Italský cyklista zemřel na palubě letadla!

Na palubě letadla indonéské společnosti Lion Air, které se v pondělí krátce po startu zřítilo do moře, byl i italský cyklista Andrea Manredi. Ten si před osudným letem stačil ještě udělat pár fotek a umístil je na sociální sítě.

Peter Sagan
26.10.
Ze soukromí Pro dobrou věc

Sagan má nové tetování: Jeho význam vhání slzy do očí! FOTO

Peter Sagan se pochlubil novým tetováním. Na první pohled vhání fanouškům slzy do očí. Nejen pro svůj význam, ale i proto, že může pomoci nemocným lidem. Ptáte se, co je na tetování vyobrazeno? A jak může pomoci? Podívejte se na fotku níže, v tomto článku.

Děsivý pád belgické cyklistky
23.10.
Cílová rovinka

Drama na cyklistickém oválu! Finále skončilo děsivým pádem

Zle vypadajícím pádem začalo finále úvodního Světového poháru v keirinu. Belgičanka Nicky Degrendeleová nezvládla tlačenici a ve vysoké rychlosti vylétla z trati.

Geraint Thomas
10.10.
cyklistika a nemá nic

Vítěz Tour de France přišel o trofej! Thomasovi ji někdo ukradl

Fanoušci v Británii se těšili, že uvidí pohromadě všechny trofeje ze slavných cyklistických závodů Grand Tour, tedy italského Gira, francouzské Tour a španělské Vuelty. Jenže trofej z Tour de Frane někdo ukradl!

Jimmy Duquennoy
06.10.
Cyklistika Smutná zpráva

Cyklistiku zasáhla tragédie: Zemřel teprve 23letý závodník!

Velká tragédie postihla svět cyklistiky. Ve věku třiadvaceti let zemřel během tréninku belgický závodník Jimmy Duquennoy. O smutné zprávě informoval mladíkův tým WB Aqua Protect Veranclassic.

Alejandro Valverde
30.09.
cyklistika mistrovství světa

Konec nadvlády Sagana! Novým mistrem světa je Španěl Valverde

Cyklistickým mistrem světa v silničním závodě se v Innsbrucku stal Španěl Alejandro Valverde. Skončilo tak tříleté kralování slovenské hvězdy Petra Sagana, který dnešní náročný závod nedokončil. Roman Kreuziger dojel na šestém místě a postaral se o nejlepší výsledek v samostatné historii České republiky.