Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mathieu Riebel
včera 19:08
neštěstí tragická událost

Šok na závodě! Cyklista chtěl pomoct parťákovi, zabila ho sanita!

Zbytečnou smrtí mladého člověka skončila devátá etapa cyklistického závodu Kolem Kaledonie. Teprve dvacetiletý Francout Mathieu Riebel zemřel po střetu se sanitkou. K tragédii navíc došlo v momentě, kdy se mladík snažil pomoci jednomu z kolegů.

Velká pardubická na kole
16.10.
Velká cyklistická

Koně vystřídali cyklisté: Podívejte, jak překonali překážky na kole!

Před týdnem se na pardubickém závodišti jela už 127. Velká pardubická. Na trasu legendárního dostihového závodu se teď vydali také cyklisté. Bezmála 6 metrů dlouhý a hlavně 160 centimetrů vysoký Taxis překonávat nemuseli, ale i tak byl závod velmi náročný.

Michele Scarponi
aktualizováno 10.10.
cyklisitka čeká se na soud

Smrt cyklisty Scarponiho: Řidič dodávky přiznal, co neměl dělat!

Letos na jaře navždy opustil svět cyklistiky jeden z nejslavnějších italských závodníků Michele Scarponi. Během tréninku ho na křizovatce srazila dodávka a jezdec stáje Astana zraněním podlehl. Podle nejnovějších informací sledoval řidič dodávky za jízdy video a nevěnoval se řízení.

Prásk.tv píše:

Pomsta
čtěte o tématu cyklistika na Prásk.tv
Marco Pantani
29.09.
cyklistika případ uzavřen

Italský soud po 13 letech objasnil smrt vítěze Gira a Tour de France

Případ uzavřen. Dlouhých třináct let nebyla objasněna smrt jednoho z nejslavnějších cyklistů historie Marca Pantaniho. Ten byl v roce 2004 nalezen mrtvý v hotelu v italském Rimini. V roce 2014 se případ znovu otevřel, aby se objasnilo, co bylo příčinou smrti.

Peter Sagan
aktualizováno 27.09.
galerie rok po roce

Jak šel čas: Sagan od "chalana" až po krále světové cyklistiky

Slovenský cyklista Peter Sagan vstoupil minulý týden mezi nesmrtelné, když dovršil zlatý hattrick v podobě triumfů ze světových šampionátů. Takový kousek se doposud v historii nikomu nepodařil a fanoušci i soupeři se předhání v superlativech. Jak šel čas se slovenským fenoménem se podívejte v našem článku.

Peter Sagan
25.09.
mistrovstí světa video od fanouška

Emotivní záběry: Sagan se právě dozvěděl, že je mistrem světa

Slovenský cyklista Peter Sagan v neděli v norském Bergenu obhájil titul světového šampiona. O vítězství rozhodovala až cílová fotografie, která vzápětí prokázala, že Sagan byl v cíli dříve, než druhý Nor Alexander Kristoff. Jednomu z fanoušků se podařilo natočit moment, když se slovenský fenomén dozveděl, že je první.

Peter Sagan
24.09.
mistrovství světa závod v bergenu

Sagan přepsal historii! Potřetí v řadě je světovým šampiónem

Na Slovensku se opět slaví. A znovu za to může Peter Sagan. Úspěšný cyklista totiž vůbec jako první v historii dosáhl na třetí titul mistra světa v řadě. V závodě v norském Bergenu byli ale vidět i Češi. Zdeněk Štybar nakonec skončil dvanáctý.

Lauren Dolan
22.09.
krutá daň chudák holka

Na MS málem vykrvácela. Teď ukázala hrozivé jizvy! FOTO

Že je cyklistika někdy drsná, o tom by mohla vyprávět účastnice Mistrovství světa. Britka Lauren Dolanová při časovce juniorů ošklivě upadla, ale závod dokončila. Bohužel pak musela okamžitě do nemocnice a teď celému světu ukázala hrozivé jizvy!

Katerina Nash
21.09.
cyklokros forma jako hrom

Nezastavitelná Katka Nash! Vyhrála další závod Světového poháru

Cyklokrosačka Kateřina Nash navázala na víkendové vítězství a ve Světovém poháru ovládla další závod, tentokrát v Las Vegas! Česká reprezentantka v nevadské poušti slavila i v loňském roce.

Annemiek Van Vleuten a její pád v Riu
aktualizováno 19.09.
respekt neuvěřitelná story

Mysleli, že se zabila. Rok poté je Annemiek mistryní světa!

Možná si ty obrázky pamatujete. Annemiek Van Vleutenová loni v Riu měla hororový pád a dvě minuty nedostávala první pomoc. Dnes je mistryní světa. A nejen celé Nizozemsko tleská...