Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

borec cyklistická elita

Hattrick při premiéře! Gaviria si hraje se soupeři, Giro se mu klaní

Kolumbijský cyklista Fernando Gaviria si v hromadném spurtu 12. etapy připsal třetí vítězství na letošním Giru d'Italia. V čele průběžného pořadí zůstal Nizozemec Tom Dumoulin, jenž stejně jako další favorité dojel v hlavním poli.

giro životní úspěch

Etapový vavřín jako životní úspěch: Etapu z Florencie vyhrál Fraile

Jedenáctou etapu Gira D'Italia vyhrál španělský cyklista Oscar Fraile a připsal si první vítězství na Grand Tour v kariéře. V růžovém trikotu lídra zůstal vítěz úterní časovky Tom Dumoulin z Nizozemska.

Victor Campanaerts
Aktualizováno 17.5. 2017 08:15
zamiloval se to je nápad

Cyklista romantik! Dívce poslal při časovce na Giru zamilovaný vzkaz

S neobvyklým nápadem přišel belgický závodník Victor Campanaerts během časovky na slavném cyklistickém závodě Giro d’Italia. Na svůj hrudník fixou napsal pozvání na rande a ten vzkaz pak odhalil na startu a v cíli tak, aby ho zabrali všechny kamery a fotografové!

Prásk.tv píše:

Pes - 1
čtěte o tématu cyklistika na Prásk.tv
video těžko uvěřit

Místo vyjížďky nastalo drama: Cyklistu postřelil neznámý útočník

Měla to být pohodová a příjemná sobotní jízda skupiny přátel. Cyklisté z klubu Semi Tough měli v plánu projet nejmalebnějšími místy v New Orleans, jenže pak přišel výstřel...

časovka giro d´italia

Bárta byl na Giru vidět na čele! Do růžového jde ale Dumoulin

Nizozemský cyklista Tom Dumoulin ovládl na Giru d'Italia s přehledem úterní časovku a vystřídal v růžovém dresu vedoucího jezdce Naira Quintanu. Pár minut byl lídrem časovky i český cyklista Jan Bárta.

Tom Skujins
Aktualizováno 16.5. 2017 11:44
tour of california tvrdý chlap

Hrozivé video: Cyklista vrávoral s otřesem mozku, pak nasedl a odjel!

Zatímco fanoušci cyklistiky v Evropě s napětím očekávají, kdo se stane vítězem italského Gira, další slavný etapový závod právě probíhá i v zámoří. Na Tour of California se o dobrý výsledek pere například i Peter Sagan, ale fanoušky si získal závodník z týmu Cannondale Drapac, který si při pádu zlomil klíční kost a způsobil otřes mozku, přesto ale nasedl na kolo a pokračoval dál!

Giro dItalia
Aktualizováno 15.5. 2017 14:06
strašná smůla už je to tu zase

Zkáza na Giru! Team Sky je po kolizi s motorkou na odpis

Prokleté motorky! Tohle spojení je teď asi nejprobíranějším tématem během slavného cyklistického závodu Giro d’Italia. Během včerejší etapy totiž dost výrazně zamíchal pořadím karambol motocyklu s pelotonem a nejhůře je na tom tým Sky, který pomýšlel na celkový triumf.

giro d´italia

Píchnul, přesto vyhrál! Švýcarsko má triumf po sedmi letech na Giru

Švýcarský cyklista Silvan Dillier ze stáje BMC ovládl šestou etapu závodu Giro d'Italia. Připsal si premiérové vítězství na Grand Tour a postaral se o první švýcarský triumf na Giru po sedmi letech. V cílové rovince odolal útoku Belgičana Jaspera Stuyvena, který byl už ve druhé etapě třetí.

Luka Pibernik
Aktualizováno 11.5. 2017 12:39
těsně vedle to se nepovedlo

Cyklista na Giru slavil vítězství v etapě, ale teď je všem pro smích!

Jubilejní 100. ročník slavného cyklistického závodu Giro d'Italia je v plném proudu a cyklisté za sebou mají úvodní etapy. O pořádný rozruch se ve středu postaral slovinský závodník Luka Pibernik, který v domnění, že vyhrál etapu, slavil jako o život. Bohužel ale předčasně, protože do cíle zbývalo ještě jedno kolo. Popletovi se teď zbytek pelotonu směje.

Fernando Gaviria
Aktualizováno 10.5. 2017 18:03
Giro d´Italia 5. etapa

Další výhra pro Gaviriu! Kolumbijec si dospurtoval pro druhý vavřín

Spurterský souboj v závěru páté etapy Gira d'Italia vyhrál Fernando Gaviria. Kolumbijský cyklista stáje Quick-Step vybojoval druhý etapový vavřín na jubilejním 100. ročníku a korunoval další vydařený den svého týmu. Růžový trikot lídra totiž uhájil jeho stájový kolega Bob Jungels z Lucemburska.