frajer velký bojovník

Jizvy jako výzva! Trenér šampionů děkuje za život a chce pomoci

Sportoval celý život, ale málokdo tušil, jak hodně ho zkouší život. Trenér britských cyklistů Justin Grace šel s pravdou ven. Musel podstoupit transplantaci jater. A jelikož dopadla dobře, rozhodl se, že pomůže dalším podobně ohroženým lidem...

rip obrovská tragédie

Smrt v závodě! Cyklistovi selhalo srdce, už mu pomoci nedokázali

Svět cyklistiky byl svědkem další obrovské tragédie. Přímo v závodu omnia na mistrovství Afriky v Durbanu zkolaboval na dráze Eslam Nasír Zaki. Egypťana zdravotníci už k životu zpět nepřivedli. Bylo mu pouhých 22 let.

Panamská cyklistka 2
Aktualizováno 17.3. 2017 09:58
foto uvnitř měla štěstí

Nádhernou cyklistku po návratu z tréninku doma skoro nepoznali!

Krásná panamská cyklistka Analisa Cruz Ariasová patří asi k těm nejkrásnějším ženám, které můžete v sedle karbonových strojů potkat. Ve své rodné Panamě navíc platí za jednu z nejúspěšnějších fitness trenérek a na sociálních sítích ji sleduje tisíce fanoušků. Bohužel po pádu při jednom z tréninků se její půvabná tvář změnila k nepoznání!

Prásk.tv píše:

Pes - 1
čtěte o tématu cyklistika na Prásk.tv
video neuvěřitelné

Bába a pes na přechodu! Sagan musel v časovce dávat přednost

Jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát. Dostatek rozvahy prokázal slovenský cyklista Peter Sagan, který se při časovce na závodu Tirreno Ardiatico musel vyhýbat babičce se psem! pravda, šli po přechodu...

Cyklisté marně bojují s větrem
Aktualizováno 14.3. 2017 08:43
lepší než film to byl fičák

Cyklisté létali vzduchem jako papíroví draci! Málem i motorkář

Šlapat na kole proti větru, to je noční můra každého cyklisty. Naopak když vám foukne do zad, tak si na rovince věříte i na Petera Sagana. V Jižní Africe ale foukalo tak, že cyklisté měli co dělat, aby svá kola vůbec udrželi na zemi!

Výkonnost Modrá pilulka

Tým Sky chtěl zvýšit výkonnost svých cyklistů. Zkoušel viagru!

Se zajímavou informací přišel deník Daily Mail. Cyklistický tým Sky zkoušel testovat pilulky viagry, aby zjistil, jestli nemají pozitivní účinky na výkonnost sportovců. Jakékoliv užívání zakázaných látek však tým odmítá. Jeden ze závodníků měl dokonce přípravek, který je určen hlavně na zlepšení mužské erekce, předepsaný doktorem.

Peter Sagan
Aktualizováno 28.2. 2017 11:50
neběhá, ale šlape ta podoba!

Je to snad Forrest Gump?! Ne, to jen Sagan opět baví fanoušky!

Každý určitě viděl legendární americký film Forrest Gump, kterého nezaměnitelným způsobem ztvárnil herec Tom Hanks. Postavu geniálního podivína, ale mohli opět spatřit obyvatelé Belgie, kde se konaly tradiční cyklistické jarní klasiky.

Tomáš Slavík
Aktualizováno 21.2. 2017 16:08
super záběry nezná strach

Dechberoucí vítězná jízda bikera Tomáše Slavíka z helmy!

Český bajker Tomáš Slavík vyhrál v jihoamerickém Chile závod Red Bull Valparaiso Cerro Abajo. Jeho jízda uchvátila nejen tamní diváky, ale díky záznamu z jeho kamery na helmě ji shlédlo i miliony fanoušků po celém světě. Podívejte se na dechberoucí video.

Mistrovství ČR v cyklistice
Aktualizováno 20.2. 2017 10:59
proč? to není dobré

Průšvih pro českou cyklistiku: U mistra republiky našli doping!

Českou cyklistikou cloumá nepříjemný skandál. Dvojice mladých reprezentantů byla přistižena při dopingu. Komisaři našli zakázané látky u Jana Kováře a i mistra republiky Michala Brázdy! Oba byli potrestáni čtyřletým trestem.

Markus Stöckl
Aktualizováno 9.2. 2017 15:58
video jako ve sporťáku

Světový rekord! Cyklista to pustil z kopce šílenou rychlostí

Markus Stöckl má pro strach uděláno. Ptáte se proč? Protože vzal horské kolo, vylezl na kopec a dolů to pustil takovou rychlostí, že z toho byl světový rekord v jízdě na horském kole! A jakou rychlostí se tenhle šílenec řítil? Autem byste mu sotva stačili, protože ručička na jeho tachometru ukázala neuvěřitelných 167 kilometrů v hodině!