Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tom Dumoulin
24.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Dumoulin stáhl na Giru Yatesův náskok na necelou půlminutu

Obhájce titulu Tom Dumoulin stáhl na Giru d'Italia náskok vedoucího Simona Yatese na 28 sekund. Nizozemský cyklista zaútočil v závěrečném stoupání dnešní 18. horské etapy společně s několika dalšími jezdci z popředí průběžného pořadí a britský lídr stáje Mitchelton-Scott nedokázal jejich tempo akceptovat.

Zdeněk Štybar
23.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Zdeněk Štybar pomohl Vivianimu vyhrát na Giru už čtvrtou etapu!

Zdeněk Štybar pomohl italskému spurtérovi Eliovi Vivianimu vyhrát na letošním Giru d'Italia už čtvrtou etapu. Po úspěšné spolupráci se jezdci Quick-Stepu radovali z vavřínu v 17. etapě s cílem v Iseu, růžový trikot čtyři dny před koncem nadále drží Simon Yates.

Simon Yates
aktualizováno 20.05.
giro povedená neděle

Odpověď růžového muže: Yates ujel všem, Froome už ztrácí 5 minut

Lídr Giro d´Italia Simon Yates ukázal, proč mu patří růžový dres. Australský jezdec stáje Mitchelton-Scott v horské etapě z Tolmezza do Sappady okázal všem záda a na své největší pronásledovatale najel 41 sekund. Chris Froom jeho únik ani nezachytil a ztrácí na první místo už 5 minut.

Simon Yates
16.05.
giro první grand tour

Yatese nikdo nechytil! Lídr Gira navýšil ve stoupání svůj náskok

Britský cyklista Simon Yates vybojoval na Giru d'Italia po útoku v závěru 11. etapy druhý etapový vavřín a upevnil si růžový trikot lídra. V prudkém stoupání do cíle porazil o dvě sekundy obhájce titulu Toma Dumoulina a v průběžném pořadí zvýšil svůj náskok před nizozemským soupeřem na 47 sekund.

Simon Yates
13.05.
Fotbal Giro d'Italia

Růžový Simon Yates potvrdil v 9. etapě Gira své průběžné vedení!

Britský cyklista Simon Yates potvrdil triumfem v deváté etapě Gira d'Italia s cílem na apeninském vrcholu Gran Sasso průběžné vedení v závodu. Na druhé místo v celkové klasifikaci se posunul dnes třetí Kolumbijec Esteban Chaves, na svého stájového kolegu ztrácí 32 sekund. Mezi oba jezdce stáje Mitchelton-Scott se v náročném dojezdu po 225 kilometrech vklínil pouze Francouz Thibaut Pinot. Nejlepší z Čechů byl šestadvacátý Jan Hirt.

Simon Yates
25.08.
radost kreuzigerův parťák

König se na Vueltě posunul na sedmou příčku, etapu vyhrál Yates

Šestou etapu Vuelty vyhrál po úniku v závěrečném stoupání britský cyklista Simon Yates. Češi Leopold König a Zdeněk Štybar dojeli v pelotonu s půlminutovým odstupem. Lídrem zůstal Kolumbijec Darwin Atapuma, König se posunul na sedmou pozici.