Debut Vegas Golden Knights v NHL
07.10.
video první zápas

Premiéra Vegas: Úcta zesnulým, rozmlácená kamera i mág v bráně!

Hokejistům Vegas Golden Knights se start do premiérového ročníku NHL podařil. Hned na úvod totiž přivezli plný bodový zisk z Dallasu. Za něj vděčí nejen dvougólovému Nealovi, ale i skvěle chytajícímu Fleurymu. Zápas ale přinesl i další pozoruhodné momenty.

Dallas Stars - Boston Bruins
aktualizováno 26.02.
nova sport předehrávka

V Dallasu byli Češi hodně vidět! Důležité body získal Boston

Hokejisté Bostonu vyhráli v Dallasu 6:3 a proklouzli na postupové místo ve Východní konferenci. Gólem se na vítězství podílel David Krejčí, dvě asistence přidal David Pastrňák. Branku a nahrávku si připsal i Jiří Hudler v dresu domácích.

Jiří Hudler si dal vlastní gól
10.02.
NHL Kuriózní vlastňák

Jirko, co to bylo? Hudler dal gól bekhendem od půlky! VIDEO

Jiří Hudler se v NHL blýskl velmi kuriózním gólem. Při ponechané výhodě vyvážel puk na středu hřiště, ale chtěl rozehrát akci se svými beky. Proto jim nabídl svým bekhendem přihrávku, jenže ta oba obránce minula. Kotouč jel dál, až do prázdné brány, vlastňák byl nakonec připsán Chrisovi Kellymu.

Radek Faksa vs. Tyler Myers
aktualizováno 09.11.
video to byla pravá kanada

Faksa se pobil! Krpálek by plesal, chtělo by to ještě lekce boxu

Tak už to má za sebou Ve slavné NHL se popral už i Radek Faksa! Útočník Dallasu musel shodit rukavice při utkání ve Winnipegu, v kanadské baště pak podstoupil souboj bez rukavic s Tylerem Myersem. A nebylo to úplně zlé.

Jaromír Jágr
aktualizováno 03.10.
nhl přípravné zápasy

Jágr poprvé bodoval! Na výhru Floridy nad Dallasem to nestačilo

První zápas a hned první asistence. Jaromír Jágr ve svém úvodním přípravném utkání před novou sezonou proti Dallasu ukázal, že se s ním musí pořád počítat. Na konci první třetiny přihrál na gól Jonathana Huberdeaua, jeho Florida však nakonec prohrála 1:2 v prodloužení.