Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dominik Hrachovina
28.04.
hrášek úspěšná mise

H(r)ášek z Tampere se loučil s fanoušky. Jeho cesta vede do KHL

Gólman Dominik Hrachovina po čtyřech veleúspěšných sezonách v prvním týmu Tappary Tampera mění působiště. Po zisku dvou stříbrných medailí a dvou titulech mistra finské ligy ho zřejmě čeká angažmá v kazašském Barysu Astana v KHL.

Damir Ryspajev
26.12.
KHL Dostal dárek

Šílenec, co chtěl zmlátit všechny soupeře: Zrušili mu doživotní trest

Damir Ryspajev nechvalně proslul svými nehokejovými zákroky v ruské KHL. Zejména v jednom přátelském utkání se „vyznamenal“. Napadl totiž hned několik protihráčů a chtěl z nich vymlátit duši. Ti se jen bránili a kryli. Kvůli tomuto zkratu dostal od vedení KHL doživotní stopku. Jenže ta mu teď byla zrušena a on si tak rozbalil poměrně dost příjemný dárek. Zaslouží si ho?

Talgat Žailauov
13.10.
KHL Hůl v mantinelu

Trapas: Když zradí hokejka. Už jste viděli něco takového? VIDEO

V ruské KHL viděli diváci kuriózní moment. Talgat Žailauov, útočník kazašského Barys Astana, se připravoval na trestné lavici k tomu, že se zapojí po konci vyloučení do hry. Jenže ho překvapilo něco, co teď baví internet.

Damir Ryspajev
aktualizováno 20.08.
video značka KHL

Hokejový šílenec zranil čtyři hráče za minutu. Dostal doživotí!

Tak mu to spočítali! Damir Ryspajev s hokejem skončil! Kdo že to je nebo byl? Šílenec, který dokázal během jediné minuty napadnout a zranit hned čtyři hráče čínského klubu Rudá hvězda Kunlun. Jestli KHL potřebovala v Číně reklamu, tak jí opravdu dostala.