Danny Willett
aktualizováno 16.04.
czech masters prestižní návštěva

Senzace pro český golf: Majitel zeleného saka míří na Albatross!

České golfové fanoušky čeká v srpnu velký svátek! Pořadatelé turnaje Czech Masters si totiž plácli s Angličanem Danny Willettem, který si ještě před dvěma lety oblékl zelené sako pro vítěze Masters.

Filip Mrůzek
aktualizováno 31.08.
novasport european tour

Senzace na Albatrassu! Mrůzek je na 13. místě, Dědka zničil déšť

To čekal málokdo! Petr Dědek jr. byl kometou prvního hracího dne turnaje European Tour na Albatrossu. V konkurenci profíků z celého světa zahrál po 10 ranách hned 5 birdie a držel se na průběžné druhé příčce. Jenže pak začalo pršet a český golfista klesl pořadím

Paul Peterson
aktualizováno 21.08.
fanda parádní turnaj

Životní úspěch! Golfové Czech Masters vyhrál Američan Peterson

Díky fantastickému třetímu a čtvrtému dni se Američan Paul Peterson raduje ze životního úspěchu. Na golfovém Czech Masters porazil loňského vítěze Belgičana Thomase Pieterse. Peterson vyhrál 166 tisíc euro a v podstatě zdvojnásobil své konto.

Thomas Pieters
20.08.
fanda golfová sláva

Medaile z Ria mu utekla, na Czech Masters ale Pieters řádí!

Za obhajobou na golfovém turnaji D+D Real Czech Masters série European Tour na Albatrossu míří Belgičan Thomas Pieters, který vede po sobotě se skóre -12. Čech Filip Mrůzek klesl po 3. kole na 65. místo, jediný domácí hráč, který prošel cutem, zahrál v sobotu 73 ran a celkově je v paru.

John Daly
aktualizováno 20.08.
video je to prostě blázen

Daly opět hrál s cigaretou! Golfové Czech Masters má o čem mluvit

Golfové Czech Masters už je za svou polovinou. Největším tahákem je americký šoumen John Daly. V pátek oblékl typické strakaté kalhoty, tentokrát s lebkami. A nechyběla cigareta v ruce!

Nabitý víkend na NOVA Sport a Fandovi
aktualizováno 18.08.
rozpis přenosů těště se!

Mimořádně nabitý sportovní víkend na NOVA Sport a FANDOVI!

Olympijské hry v brazilském Riu de Janeiro o víkendu končí, ale finálové souboje ve fotbalu, basketbalu nebo házené zdaleka nebudou jediným vrcholem nadcházejícího víkendu. Do Brna se kvůli Velké ceně České republiky sjedou nejlepší motocykloví závodníci planety. Golfová špička zavítá do Vysokého Újezdu na Czech Masters a jeden z vrcholů sezony čeká také na milovníky bojových sportů. V neděli nad ránem se totiž bude konat dlouho očekávaná odveta duelu mezi Natem Diazem a Conorem McGregorem. Přímé přenosy z těchto mimořádných akcí se objeví na stanicích NOVA Sport a FANDOVI.

Czech Masters Golf u Karlova mostu
aktualizováno 17.08.
video slušná společnost

Hvězdy v Praze! Golfisté u Karlova mostu trefovali sud na Vltavě

Karlův most byl pod palbou. Hvězdy golfového světa John Daly nebo Lee Westwood se snažily trefit z nábřeží pivní sud, který byl na Vltavě. Do Prahy přijeli v rámci prestižního turnaje Czech Masters, který začne ve čtvrtek.