Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavla Klicnarová
14.12.
FOTO Pro silné povahy

Děsivé FOTO české lyžařky po operaci: 3 měsíce nebude chodit!

Pavla Klicnarová je po operaci. Tu prodělala česká alpská lyžařka ihned po tréninku Super-G ve Svatém Mořici. Fotka, kterou umístila na svou sociální síť, hovoří jasné o tom, že šlo o vážnou zlomeninu. Devětadvacetiletá reprezentantka nebude moci na zraněnou nohu tři měsíce našlapovat.

Lisa Zimmermann
29.09.
Sociální síť Nestydí se

Lyžařská sexy provokatérka Lisa: Zapózovala úplně nahá! FOTO

Když se řekne sexy lyžařka, asi si všichni pod tímto spojením vybaví Lindsey Vonnovou. Také ona občas ukáže svým fanouškům více, než většina jejích kolegyň. Jedna lyžařka šla však ještě dál, než Lindsey, protože ukázala úplně všechno. A o koho jde? Jmenuje se Lisa Zimmermann a je jí teprve 21 let.

Lindsey Vonn
aktualizováno 27.11.
Vztah Nová láska

Vonnová našla náhradu za Tigera Woodse! Podobá se Hamiltonovi

Úspěšná americká lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku. O blonďaté krásce je známo, že má slabost pro snědé typy mužů. Přeci jen, žila tři roky s golfistou Tigerem Woodsem. Čerstvý objev se podle některých názorů velmi podobá pilotovi formule Lewisovi Hamiltonovi. Posuďte sami...

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká - 1
čtěte o tématu lyžařka na Prásk.tv
Lindsey Vonn
aktualizováno 12.11.
Zranění Noční můra se vrátila

Už zase! Lindsey Vonnová má další zlomeninu a je po operaci

Smůla se jí lepí na paty! Hvězdná lyžařka Lindsey Vonnová se při tréninku v Coloradu vážně zranila a je po operaci. Americká kráska si zlomila pažní kost a to krátce poté, co doléčila zlomeninu nohy. Zdravotní nevynucená pauza se zase protáhne.