Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

P.K. Subban a Lindsey Vonnová
05.07.
Slavný pár Užívají si

Žádný dres ani kombinéza! Subban a Vonnová slavili v plavkách

USA má za sebou jeden z nejdůležitějších dnů roku, včera se totiž připomínal americký Den nezávislosti. Hodně po svém pojal oslavy nový sportovní pár Subban-Vonnová. Hokejista s lyžařkou zaujali jednodílnými plavkami s americkými červeno-bílými pruhy a nápisem USA.

P.K. Subban a Lindsey Vonnová
30.06.
Zamilovaní Dovolená v Evropě

Subban s Vonnovou na dovolené: Kde můžete slavný pár potkat?

Vztah lyžařky Lindsey Vonnové a hokejisty P.K. Subbana už vyplul na povrch na konci dubna. Teď zamilovaný pár tráví společnou dovolenou v Evropě. Ptáte se kde? Chtěli byste je potkat?

P.K. Subban a Lindsey Vonnová
09.06.
Láska Nový pár

Čas jít s pravdou ven: Vonnová chodí s bohatou hvězdou z NHL!

Od dubna se o tom šuškalo mezi lidmi, něco proplulo i do médií, ale až teď se to dá považovat za hotovou věc. Lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku a jedná se o hvězdu NHL a jednoho z nejlépe vydělávajících hokejistů planety P.K. Subbana.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká - 1
čtěte o tématu lyžařka na Prásk.tv
Maria Höflová-Rieschová
27.05.
Dovolená Nehoda na lodi

Horor sexy lyžařky na dovolené: Snímek z rentgenu mluví za vše!

Trojnásobná olympijská vítězka Maria Höflová-Rieschová zažila na dovolené v Itálii chvíle hrůzy. Bývalá německá lyžařka měla nehodu na lodi, ze které zdravila jen chvíli před tím své fanoušky prostřednictvím sociální sítě. O pár hodin později jim poslala vzkaz z nemocnice. Přidala i rentgenový snímek, který hovoří za vše – muselo to být opravdu bolestivé.

Ester Ledecká
26.04.
Rozhovor Otevřeně

Ester Ledecká a její bujará party: Takhle slaví dvojí šampionka

Ester Ledecká se stala největší senzací letošní olympiády v Koreji a nepochybně se tak zapsala do historie. Celý svět pobláznila neuvěřitelným výkonem ve dvou odlišných disciplínách a zároveň zlatých jízdách v lyžařském super-G a v paralelním slalomu na snowboardu. Kdo je největší oporou Ester Ledecké? A proč nosí jako ozdobu pírka ve vlasech? Odpovědi prozradila úspěšná sportovkyně v exkluzivním rozhovoru pro televizi Nova.

Ester Ledecká
25.04.
Exkluzivně Olympijská vítězka

Ledecká před závody brečí. Proč chystá testy DNA? Odpoví už dnes

Královna sněhu, obojživelnice, dvojnásobná olympijská vítězka. To všechno je Ester Ledecká, která poskytla televizi Nova exkluzivní rozhovor. Odpovídala v něm třeba na to, proč před závody brečí a zmínila i svou jmenovkyni – pětinásobnou olympijskou vítězku v plavání Katie Ledeckou. S tou chce jít na testy DNA. Proč? Nejen to se dozvíte už dnes ve 20:30 na stanici Nova Sport 1.

Pavla Klicnarová
14.12.
FOTO Pro silné povahy

Děsivé FOTO české lyžařky po operaci: 3 měsíce nebude chodit!

Pavla Klicnarová je po operaci. Tu prodělala česká alpská lyžařka ihned po tréninku Super-G ve Svatém Mořici. Fotka, kterou umístila na svou sociální síť, hovoří jasné o tom, že šlo o vážnou zlomeninu. Devětadvacetiletá reprezentantka nebude moci na zraněnou nohu tři měsíce našlapovat.

Lisa Zimmermann
29.09.
Sociální síť Nestydí se

Lyžařská sexy provokatérka Lisa: Zapózovala úplně nahá! FOTO

Když se řekne sexy lyžařka, asi si všichni pod tímto spojením vybaví Lindsey Vonnovou. Také ona občas ukáže svým fanouškům více, než většina jejích kolegyň. Jedna lyžařka šla však ještě dál, než Lindsey, protože ukázala úplně všechno. A o koho jde? Jmenuje se Lisa Zimmermann a je jí teprve 21 let.

Lindsey Vonn
aktualizováno 27.11.
Vztah Nová láska

Vonnová našla náhradu za Tigera Woodse! Podobá se Hamiltonovi

Úspěšná americká lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku. O blonďaté krásce je známo, že má slabost pro snědé typy mužů. Přeci jen, žila tři roky s golfistou Tigerem Woodsem. Čerstvý objev se podle některých názorů velmi podobá pilotovi formule Lewisovi Hamiltonovi. Posuďte sami...

Lindsey Vonn
aktualizováno 12.11.
Zranění Noční můra se vrátila

Už zase! Lindsey Vonnová má další zlomeninu a je po operaci

Smůla se jí lepí na paty! Hvězdná lyžařka Lindsey Vonnová se při tréninku v Coloradu vážně zranila a je po operaci. Americká kráska si zlomila pažní kost a to krátce poté, co doléčila zlomeninu nohy. Zdravotní nevynucená pauza se zase protáhne.