Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabibův útok na Dillona Denise
dnes 10:46
ufc šílenství v aréně

Komise zpřísnila tresty těm, kdo se účastnili Khabibova běsnění!

Bitka, kterou po zisku titulu šampiona UFC v lehké váze rozpoutal Khabib Nurmagomedov v aréně v Las Vegas, stále zaměstnává dost lidí. Nevadská atletická komise teď rozšířila tresty účastníkům, kteří se do pozápasového šílenství zapojili.

Conor McGregor
včera 15:22
ufc něco se chystá?

Ďábel si pro tebe přijde! Vzkaz pro McGregora rozpoutal peklo

Minulý týden pobavil svět MMA boxer Floyd Mayweather, který si v Japonsku domluvil exhibiční žďuchandu s místním kickboxerem, ale trochu zmateně celou akci prezentoval. Tento týden je však znovu žhavým tématem Conor McGregor. Jedna z legend UFC totiž na svém instagramu vyvěsila hodně zajímavý vzkaz!

Conor McGregor a Mike Tyson
06.11.
život slavných dal o sobě vědět

McGregor zahulil trávu s Tysonem, pak se vysmál Mayweatherovi!

Conor McGregor o sobě dlouho nedal vědět a tak zase trochu pobavil fanoušky na svém instagramovém účtu. Nejprve se potkal s legendárním boxerem Mikem Tysonem, který přicestoval do Irska a pak zareagoval na jeho kolegu Floyda Mayweathera, který oznámil, že se na konci roku vrátí do ringu...

Prásk.tv píše:

Khabib vs. McGregor
čtěte o tématu Conor McGregor na Prásk.tv
Bitka fanoušků UFC
04.11.
UFC troufalá řeč

Ke komisi nepřijdu, říká Khabib! Prý mu klidně mají vzít i peníze

Dohra skandálního a zároveň ostře sledovaného duelu mezi Chabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem má mít dohru u disciplinární komise. Jenže jak se nechal slyšet ruský bojovník, on k němu zřejmě ani nedorazí.

Conor McGregor
01.11.
ufc Velká komplikace

McGregor v koncích! Před zápasem nemůže dělat svůj rituál

Irský bijec Conor McGregor musí řešit poměrně neobvyklou, ale pro něj zcela zásadní záležitost. V UFC totiž před každým zápasem v oktagonu nastupuje za písně své krajanky a zpěvačky Sinéad O'Connor, ale tu už si McGregor nejspíš jen tak přehrát nenechá...

Conor McGregor
31.10.
ufc incident a zranění

McGregorovi se ulevilo! Ochranka stáhla obvinění z Las Vegas

Conor McGregor má o starost méně. Konečně se totiž dohodl na vyrovnání s jedním ze členů ochranky, kterého zranil v Las Vegas před zápasem s Natem Diazem v roce 2016.

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov
25.10.
ufc rozřešení případu

Verdikt komise: Khabib i Conor mají zastavenou činnost!

Nevadská sportovní komise prodloužila minimálně do prosince suspendaci obou fighterů z UFC Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora. Důvodem je potyčka po jejich vzájemném říjnovém titulovém utkání.

Conor McGregor
23.10.
ufc nevyrovnal se s tím

McGregor stále řeší porážku! Popsal, jak to viděl svýma očima

Conor McGregor nevyšel ze svého posledního souboje v UFC vítězně a tak zatímco jeho soupeř Khabib mohl slavit, on se potřeboval odreagovat. Podíval se na zápas Dallas Cowboys v americké NFL, propagoval svoji whiskey. S odstupem času však podrobně analyzoval prohru a fanouškům teď popsal, jak viděl zápas ze svého pohledu.

Oba bojovníci si zlepšují reputaci
aktualizováno 22.10.
PR aktivity

McGregor překvapil hasiče s whiskey, Khabiba vítali na fotbale

Válka v kleci už je minulostí a tak se oba aktéři nejsledovanějšího zápasu UFC v historii vrací do reality. Reality plné úsměvů, mávání a PR aktivit.

Conor McGregor a jeho otec Tony
aktualizováno 20.10.
Rodina Bojovná krev

Otec McGregora v ringu: Takhle rozdával rány v Dublinu! VIDEO

Conor McGregor je hvězdou UFC a odvážil se také vstoupit do ringu s nejlepším boxerem planety Floydem Mayweatherem. I když tento zápas prohrál, od mnoha fanoušků sklidil obdiv. Pokud se ptáte, kde vzal ty všechny bojovnické geny, tady je možná odpověď. Jeho otec Tony teď ukázal, jak jemu jde bojové umění.