Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather jr.
Aktualizováno 17.5. 2017 10:21
souboj hvězd další krok ke snu

Conor McGregor dostal povolení! Bitva s Floydem má být už letos

Pustí ho? Dočkají se fandové? Vypadá to, že zápas superstar z oktagonu Conora McGregora a neporazitelného boxera Floyda Mayweatheara je zase blíž. Jak informuje web fightingnews, irský válečník už dostal povolení k vyjednávání.

foto malý zápasník

Pyšný táta McGregor se pochlubil. První foto Conora juniora!

Zpráva, že Conor McGregor se stal otcem, už svět obletěla. Snad nejslavnější zápasník MMA ale teď zašel ještě dál. Sotva se malý Conor narodil jeho přítelkyni Dee narodil, pochlubil se na instagramu fotografií.

Prásk.tv píše:

Conor McGregor má syna
čtěte o tématu Conor McGregor na Prásk.tv
šťastný otec gratulujeme!

Radostná zpráva z Irska. Conor McGregor se stal otcem!

Dlouho očekávaný příchod prvního potomka hvězdného Conora McGregora je konečně tady. Pro mnohé je to i vysvětlení, proč jsme ho delší dobu neviděli v akci. Svou přítelkyni nechtěl během těhotenství nijak stresovat a tak byl v tichém režimu, kterému je ovšem dnes konec, jelikož přišel čas na oslavu. A jak Conor a Dee svého prvorozeného pojmenovali?

UFC Bojová noc

Lekce slušnosti: Swanson plánuje McGregorova parťáka zkrotit!

Artem Lobov před časem udělal velkou chybu, když se přes Twitter navezl do Cuba Swansona, patřícího mezi elitu pérové váhy. Ten se tentokrát doslova vykašlal na postavení a vzal zápas s Artemem, aby mu dal životní lekci. Tím vznikl základní zápas pro zítřejší galavečer, kde se představí i další zajímavá jména.

UFC Nový král?

Jen dva tituly? Garbrandt plánuje překonat McGregorův rekord!

UFC v poslední době zažívá novou éru. Poté co McGregor ukázal zápasníkům, že lze vydělávat obrovské sumy, tak i oni chtějí pochopitelně následovat jeho stopy. Populární Ir však dokáže svá slova dodržet a zisk dvou titulů předpověděl již v roce 2014. Svoji budoucnost se nyní pokusil odhalit i Cody Garbrandt a cíle si dává ještě vyšší, než jsou ty McGregorovi!

Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

velké prohlášení věří si

McGregor? Mayweather? Pošlu oba do nemocnice, hlásí Zlatan

Celé drama kolem zápasu mezi UFC šampionem Conorem McGregorem a boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem se již snad dotklo všech. Zajímavý je pohled i dalších profi sportovců, kteří se o bojové sporty zajímají. Nedávno vyjádřil svůj názor i Zlatan Ibrahimovic a s oběma aktéry se úplně nemazlil.

video proč to dělá?

Zacílil McGregor na fanynky? Ve videu se ukázal úplně nahý!

Conor McGregor se zdá být jako neřízená střela. Svérázný šampíón UFC tentokrát znovu šokoval, když se objevil ve videu úplně nahý! Fanynky určitě budou rády, co ale k tomuto kroku rodáka z Dublinu vedlo?

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.1. 2017 10:33
to bude řežba to je ranec

Výzva přijata: Mayweather nabídl McGregorovi za souboj 380 mega!

Pětinásobný světový šampion v boxu Floyd Mayweather vyslyšel výzvu hvězdy UFC Conora McGregora a jak to tak vypadá, tihle dva se v boxerském ringu nejspíš opravdu utkají! Mayweather se totiž nechal slyšet, že za souboj z McGregorem nabízí v přepočtu zhruba 380 milionů korun.