Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor
Aktualizováno Včera 15:15
válka pokračuje podpásovka

Proč boxera Mayweathera rozpálila do běla tahle McGregorova fotka?

Souboj století mezi boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží a oba dva aktéři jsou na sebe pěkně nazlobení. Další kapku do ohně jejich slovní války teď přilil McGregor, který se nechal vyfotit v basketbalovém dresu Golden State s číslem 23, čímž pořádně naštval Mayweathera.

Tisková konference
Aktualizováno 13.7. 2017 08:18
další tiskovka slovní přestřelka

Jdi do pr....! McGregor nadával, Mayweather provokoval vlajkou!

Na začátku týdne řádili Floyd Mayweather a Conor McGregor na tiskové konferenci v Las Vegas teď dělali pro změnu scény v Torontu. Zatímco UFC zabiják vyzval k nadávkám na boxera i fanoušky, Mayweather provokoval Conora irskou vlajkou.

už se to blíží velké divadlo

Provokatér McGregor: Sako místo nitě prošívaly sprosté nápisy!

Irský zápasník Conor McGregor, to jsou obvykle samé urážky, zesměšňování soupeřů, jenže také výstřední odívání. Ne jinak tomu bylo při prvním vzájemném setkání před soubojem s bývalým boxerským králem Mayweatherem. Kromě ostrých slov upoutal pozornost i mcgregorův oblek s nápisy "F*** you", neboli "Jdi do ******"!

Prásk.tv píše:

Conor McGregor má syna
čtěte o tématu Conor McGregor na Prásk.tv
Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.7. 2017 09:48
tváří v tvář tisková konference

Mayweather a McGregor poprvé v sobě! Conor urážel Floydova otce!

Souboj bývalého boxerského šampiona Floyda Mayweathera a MMA zápasníka Conora McGregora se nezadržitelně blíží a fanoušci obou aktérů měli první možnost sledovat jejich vzájemnou konfrontaci. Na tiskové konferenci padaly opravdu ostrá slova a McGregor bez servítek zesměšňoval Floydova otce Mayweathera seniora!

fighting Za dva měsíce

Tváří v tvář: Tady se Mayweather a McGregor poprvé setkají!

Necelé dva měsíce. To je období, které musíme vydržet, než se dočkáme jednoho z největších zápasů v historii bojových sportů. Stejnou dobu ovšem mají samí protagonisté na přípravu. Floyd Mayweather i Conor McGregor se již několik týdnů připravují, aby v ringu předvedli, že pouze jeden z nich bude mít ve svých předzápasových výrocích pravdu. A právě u mikrofonu se budou moci oba ukázat již příští týden, jelikož startuje série exkluzivních tiskových konferencí!

Floyd Mayweather
Aktualizováno 27.6. 2017 12:56
box vs. mma blíží se to

Drsná příprava: Mayweather štípe dříví jako Rocky! A co McGregor?

Zápas století, krvelačná řež, nezapomenutelný zápas! Už teď fanoušci netrpělivě očekávají, až se 26. srpna v Las Vegas protnou světy boxu a MMA. Boxer v důchodu Floyd Mayweather se postaví do ringu s králem UFC Conorem McGregorem a navždy tak změní dějiny obou sportů. Jak probíhá příprava obou aktérů se dozvíte v článku.

anketa jak to dopadne?

McGregor si na Mayweathera věří: Takhle se mu vysmál na internetu!

Je to definitivně potvrzeno. Conor McGregor a Floyd Mayweather se utkají na jednom bojišti 26. srpna v Las Vegas. Dá se očekávat, že ani období před očekávanou bitvou, nebude klidné. Tím spíš, že McGregor už směrem k soupeři vypálil první návnadu.

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather jr.
Aktualizováno 14.6. 2017 08:51
konečně pište si do kalendáře

DATUM STANOVENO! Mayweather a McGregor se utkají v Las Vegas

Dlouho si všichni mysleli, že se dva velikáni z různých bojových světů nemohou utkat v jednom ringu, ale nakonec se boxer Floyd Mayweather a hvězda UFC Conor McGregor dohodli. Souboj se uskuteční letos 26. srpna.

bomba souboj celebrit

Mayweather proti Conorovi? Duel snů už má dohodnuté datum!

Je to blízko! Souboj Floyda Mayweathera a Conora McGregora v boxerském ringu se už prý opravdu nezadržitelně blíží. Tvrdí to Abner Lloveras, který v minulosti připravoval irského bojovníka na ultimátní zápasy. Prý už je známé i datum.

očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.