Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
12.01.
UFC Dozvuky souboje

Khabib se vysmál McGregorovi: Vulgární nadávka i slova o ostudě!

Na začátku října se konal velmi sledovaný zápas nejprestižnější organizace MMA. V oktagonu se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC – Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov. I když byl ten druhý jmenovaný označován za favorita, papírové předpoklady musel potvrdit v kleci. A také, že potvrdil. Oba borci se rádi nemají a to teď Khabib znovu potvrdil na sociální síti, kde si do Ira rýpnul.

Conor McGregor
08.01.
rýsuje se zápas jemu to nestačilo?!

McGregor chce další bitku mimo oktagon! Soupeř už mu odepsal

Na Silvestra většina populace vítala příchod Nového roku, ale třeba takový boxer Floyd Mayweather stihl ještě před půlnočním přípitkem nařezat Tenshinu Nasukawovi. Souboj, který jednoznačně ovládl legendární boxer sledoval i Conor McGregor a ten teď poraženého Japonce vyzval k zápasu!

Conor McGregor
07.01.
Ze soukromí Velké štěstí

Hvězdný McGregor přivítal na světě dceru, dal jí zajímavé jméno!

Rodina hvězdného bojovníka UFC Conora McGregora se rozrostla o dalšího člena. Fenomenální Ir sice neukázal snímky novorozené dcery, ale fanouškům dal různé indicie o tom, že porod proběhl dobře.

Prásk.tv píše:

Khabib vs. McGregor
čtěte o tématu Conor McGregor na Prásk.tv
Conor McGregor u soudu
17.12.
ufc nepoučitelný řidič

Conor McGregor se kál u soudu! Sypal omluvu za trable s policií

Irský bojovník ze světa UFC Conor McGregor má za sebou soudní stání v Dublinu. Důvodem byl jeho přestupek za volantem a odkládání zaplacení pokuty. Při přelíčení se jindy kontroverzní raubíř choval jako beránek.

Khabibův útok na Dillona Denise
15.11.
ufc šílenství v aréně

Komise zpřísnila tresty těm, kdo se účastnili Khabibova běsnění!

Bitka, kterou po zisku titulu šampiona UFC v lehké váze rozpoutal Khabib Nurmagomedov v aréně v Las Vegas, stále zaměstnává dost lidí. Nevadská atletická komise teď rozšířila tresty účastníkům, kteří se do pozápasového šílenství zapojili.

Conor McGregor
14.11.
ufc něco se chystá?

Ďábel si pro tebe přijde! Vzkaz pro McGregora rozpoutal peklo

Minulý týden pobavil svět MMA boxer Floyd Mayweather, který si v Japonsku domluvil exhibiční žďuchandu s místním kickboxerem, ale trochu zmateně celou akci prezentoval. Tento týden je však znovu žhavým tématem Conor McGregor. Jedna z legend UFC totiž na svém instagramu vyvěsila hodně zajímavý vzkaz!

Conor McGregor a Mike Tyson
06.11.
život slavných dal o sobě vědět

McGregor zahulil trávu s Tysonem, pak se vysmál Mayweatherovi!

Conor McGregor o sobě dlouho nedal vědět a tak zase trochu pobavil fanoušky na svém instagramovém účtu. Nejprve se potkal s legendárním boxerem Mikem Tysonem, který přicestoval do Irska a pak zareagoval na jeho kolegu Floyda Mayweathera, který oznámil, že se na konci roku vrátí do ringu...

Bitka fanoušků UFC
04.11.
UFC troufalá řeč

Ke komisi nepřijdu, říká Khabib! Prý mu klidně mají vzít i peníze

Dohra skandálního a zároveň ostře sledovaného duelu mezi Chabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem má mít dohru u disciplinární komise. Jenže jak se nechal slyšet ruský bojovník, on k němu zřejmě ani nedorazí.

Conor McGregor
01.11.
ufc Velká komplikace

McGregor v koncích! Před zápasem nemůže dělat svůj rituál

Irský bijec Conor McGregor musí řešit poměrně neobvyklou, ale pro něj zcela zásadní záležitost. V UFC totiž před každým zápasem v oktagonu nastupuje za písně své krajanky a zpěvačky Sinéad O'Connor, ale tu už si McGregor nejspíš jen tak přehrát nenechá...

Conor McGregor
31.10.
ufc incident a zranění

McGregorovi se ulevilo! Ochranka stáhla obvinění z Las Vegas

Conor McGregor má o starost méně. Konečně se totiž dohodl na vyrovnání s jedním ze členů ochranky, kterého zranil v Las Vegas před zápasem s Natem Diazem v roce 2016.