Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a Mikhail Berdin
dnes 15:45
Oslava Zajímavý moment

Brankář dal gól, pak následovala oslava ala Conor McGregor! VIDEO

V zámořské USHL si užil málo vídaný moment talentovaný brankář Mikhail Berdin. Ten vstřelil na konci utkání jeho Sioux Falls proti Muskegon Lumberjacks gól. Pak následovala dlouhá oslava na ledě, která nebrala konce. Na závěr toho všeho byla i finesa ala pochod hvězdy UFC Conora McGregora.

Conor McGregor
15.11.
ufc nejhorší trest

McGregorův plánovaný zápas byl kvůli incidentu v Irsku zrušen!

Ani McGregor si nemůže dovolit vše a incident, který se stal o víkendu v Irsku je toho jasným příkladem. Miláček UFC, schopný přilákat k obrazovkám miliony diváků, opět jednou přešlápl a vedení došla trpělivost. Očekávaný zápas, plánovaný pro konec roku, byl zrušen a namísto toho, jeho pozici získá jiná hvězda. Jaké byly tedy původní plány?

Conor McGregor
aktualizováno 11.11.
UFC Hvězda oktagonu

Další McGregorův zkrat: Skočil do klece a chtěl se rvát se sudím!

Conor McGregor je člověk, který opravdu miluje pozornost. Po dalším z jeho excesů. Když nezápasí, tak musí lidi zaujmout zkrátka jiným způsobem. Poslední zastávkou se pro něj stal páteční galavečer konkurenční organizace, kde se McGregor znovu rozhodl ukrást celou show!

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 2
čtěte o tématu Conor McGregor na Prásk.tv
Conor McGregor
22.10.
UFC Galavečer

Rozruch kolem McGregora: Přerušili kvůli němu zápas! VIDEO

Mysleli jste si, že o McGregorovi chvíli neuslyšíme? Tak to jste se spletli. Král současného MMA poctil svou přítomností včerejší UFC galavečer v Polsku, aby podpořil svého týmového kolegu, Artema Lobova. Jeho návštěva se ovšem neobešla bez menšího humbuku a ani její konec nebyl podle představ hvězdného Ira!

Conor McGregor
12.10.
UFC Největší hvězda

Bude pokračovat McGregor v UFC? Toto říká jeho manažer!

Po boxerském zápasu století se spekulovalo o tom, jestli se Conor McGregor vrátí do UFC. Manažer největší hvězdy v historii bojů v oktagonu řekl, jak to bude. Fanoušci fenomenálního Ira se mohou radovat. McGregor bude v elitní soutěži smíšených bojových umění pokračovat.

Conor McGregor a film Notorious
aktualizováno 06.10.
novota na stříbrné plátno

Do kin jde film Notorious! Ze story Conora McGregora má být trhák

Rybníček jménem UFC začal být Conoru McGregorovi malý. Před nedávnem okusil svět boxu a utkal s jedním z nejlepších boxerů v historii a i přesto, že nevyhrál, byla to pro něj velmi cenná zkušenost. Nyní hodlá okusit další atraktivní prostředí. Už příští měsíc by měl vtrhnout do kin film o jeho raketové cestě za úspěchem.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Floyd Mayweather má v domě McGregorův portrét
aktualizováno 26.09.
umění netradiční dekorace

Mayweather překvapil: Jeho luxusní sídlo zdobí obří McGregor!

Boxer Floyd Mayweather teda umí překvapit. Naposledy se mu to povedlo na sociálních sítích, kde zveřejnil fotografii ze svého honosného sídla v Beverly Hills. Nechybí na ni totiž jeho poslední soupeř Conor McGregor!

Rio Ferdinand a Conor McGregor
aktualizováno 19.09.
výzva tohle lidé chtějí

Rio mění fotbal za box! Bude jeho soupeřem Conor McGregor?

Tohle je opravdová pecka! Bývalá fotbalová superstar Rio Ferdinand se rozhodl, že další část své sportovní kariéry bude boxerem. A že to myslí vážně, o tom svědčí i první video z tréninku i vysekaná postava na propagační fotce. Ano, ty svaly jsou opravdu jeho!

Conor McGregor
03.09.
pravidla následky zápasu

Zákaz pro Conora! Má nucenou pauzu, nesmí na čas do ringu

Conor McGregor si na další zápas v ringu bude muset nějaký čas počkat. Po technickém K.O. od Floyda Mayweathera mu sportovní komise státu Nevada nařídila nucenou pauzu.