Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Česko - Rusko
včera 16:35
hokej channel one cup

Sedmigólová nálož od Rusů! Češi na turnaji prohráli i druhý zápas

Čeští hokejisté prohráli druhý zápas na turnaji Channel One Cup, když podlehli domácím Rusům vysoko 2:7. Oba góly svěřenců kouče Miloše Říhy staršího dal útočník Dominik Kubalík. Prvním vyrovnal v úvodu zápasu na 1:1, druhým snížil na 2:6.

Jan Kovář a hokejová reprezentace
10.12.
nominace channel one cup

Jedna omluvenka za druhou! Hokejové reprezentaci chybí hráči

Hokejová reprezentace se sešla před turnajem Channel One Cup v hodně prořídlé sestavě. Vedle hráčů z Kontinentální ligy a z extraligové Plzně, kterou čeká v úterý odveta čtvrtfinále play off proti Skelleftee, chyběl na srazu v Praze také nemocný útočník Radovan Pavlík z Hradce Králové.

Miloš Říha
30.10.
hokej turnaj karjala

Říhova nominace: Do hokejového nároďáku se vrací Jiří Novotný!

Čtyři nováčky zařadil nový trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha starší do své první nominace na listopadový turnaj Karjala v Praze a Helsinkách.

Prásk.tv píše:

Alexander Salák - 4
čtěte o tématu Česká hokejová reprezentace na Prásk.tv
Miloš Říha
13.08.
hokejový nároďák seznam hráčů

Říhova první nominace: Na kemp bere nováčky a hráče z NHL!

Nový trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha zařadil do nominace na soustředění v Přerově 34 hráčů. Nástupce Josefa Jandače čeká první akce od 19. do 24. srpna a vybral na ni i šestici hráčů, kteří mají kontrakty na nadcházející sezonu v NHL. Devětapadesátiletý kouč také povolal 12 nováčků, kteří ještě za národní tým nehráli.

Nový český hokejový znak a dres
25.06.
hokej nové hokejové dresy

Morava opět nikoho nezajímá! Na dresech chybí orlice, ale řeší se lev

Představení zbrusu nových dresu pro hokejový nároďák vyvolalo rozporuplné reakce. Fanouškům a dokonce i některým hokejistům se nový design nelíbí, ale to už u tak u nových věcí zkrátka bývá. Co je ale smutné, že se opět zapomnělo na Moravu...

David Pastrňák a jeho reakce na nový dres
aktualizováno 23.06.
instagram velké změny

Nové dresy pro hokejovou repre? Pastrňák do toho hodil vidle! 

Hokejová reprezentace bude hrát v dresech s novým znakem a zvykání na novoty asi bude ještě bolet. Svědí o tom i reakce nejlepšího českého hokejisty uplynulá sezony. David Pastrňák dal jasně najevo, co si o představené vizualizaci myslí.

Robert Reichel
aktualizováno 23.06.
repre hrdina z nagana

Robert Reichel k národnímu týmu! Říha si ho vybral jako asistenta

Olympijský vítěz Robert Reichel bude asistentem trenéra Miloše Říhy u hokejové reprezentace. Brankáře bude mít na starosti Zdeněk Orct, realizační tým se ještě o jedno až dvě jména doplní. První spolupracovníky nástupce Josefa Jandače dnes schválil výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.

Miloš Říha
07.06.
repre první tiskovka

Tři odmítli, Říha neváhal: Když to nikdo nechce, já to vezmu!

Novým trenérem hokejové reprezentace je oficiálně Miloš Říha. Ač sám moc dobře ví, že je až čtvrtým osloveným v pořadí, přijal nabídku s potěšením.

Miloš Říha
aktualizováno 07.06.
česká reprezentace sledujte vysílání

ŽIVĚ: Nový trenér hokejového nároďáku Říha mluví k novinářům

Novým trenérem hokejové reprezentace se podle očekávání stal Miloš Říha starší. Ve funkci nahradí Josefa Jandače, který vedl národní tým dvě sezony. Sledujte živě tiskovou konferenci.

Miloš Říha
07.06.
hokej je rozhodnuto

Čeští hokejisté mají nového trenéra! Reprezentaci povede Říha

Novým trenérem hokejové reprezentace se podle očekávání stal Miloš Říha starší. Ve funkci nahradí Josefa Jandače, který vedl národní tým dvě sezony.