Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nový český hokejový znak a dres
25.06.
hokej nové hokejové dresy

Morava opět nikoho nezajímá! Na dresech chybí orlice, ale řeší se lev

Představení zbrusu nových dresu pro hokejový nároďák vyvolalo rozporuplné reakce. Fanouškům a dokonce i některým hokejistům se nový design nelíbí, ale to už u tak u nových věcí zkrátka bývá. Co je ale smutné, že se opět zapomnělo na Moravu...

David Pastrňák a jeho reakce na nový dres
aktualizováno 23.06.
instagram velké změny

Nové dresy pro hokejovou repre? Pastrňák do toho hodil vidle! 

Hokejová reprezentace bude hrát v dresech s novým znakem a zvykání na novoty asi bude ještě bolet. Svědí o tom i reakce nejlepšího českého hokejisty uplynulá sezony. David Pastrňák dal jasně najevo, co si o představené vizualizaci myslí.

Robert Reichel
aktualizováno 23.06.
repre hrdina z nagana

Robert Reichel k národnímu týmu! Říha si ho vybral jako asistenta

Olympijský vítěz Robert Reichel bude asistentem trenéra Miloše Říhy u hokejové reprezentace. Brankáře bude mít na starosti Zdeněk Orct, realizační tým se ještě o jedno až dvě jména doplní. První spolupracovníky nástupce Josefa Jandače dnes schválil výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.

Prásk.tv píše:

Alexander Salák - 4
čtěte o tématu Česká hokejová reprezentace na Prásk.tv
Miloš Říha
07.06.
repre první tiskovka

Tři odmítli, Říha neváhal: Když to nikdo nechce, já to vezmu!

Novým trenérem hokejové reprezentace je oficiálně Miloš Říha. Ač sám moc dobře ví, že je až čtvrtým osloveným v pořadí, přijal nabídku s potěšením.

Miloš Říha
aktualizováno 07.06.
česká reprezentace sledujte vysílání

ŽIVĚ: Nový trenér hokejového nároďáku Říha mluví k novinářům

Novým trenérem hokejové reprezentace se podle očekávání stal Miloš Říha starší. Ve funkci nahradí Josefa Jandače, který vedl národní tým dvě sezony. Sledujte živě tiskovou konferenci.

Miloš Říha
07.06.
hokej je rozhodnuto

Čeští hokejisté mají nového trenéra! Reprezentaci povede Říha

Novým trenérem hokejové reprezentace se podle očekávání stal Miloš Říha starší. Ve funkci nahradí Josefa Jandače, který vedl národní tým dvě sezony.

Miloš Říha
23.05.
česká reprezentace prý je hotovo

Hokejový nároďák má podle zákulisních informací převzít Říha!

Novým trenérem české hokejové reprezentace by se měl stát Miloš Říha, informuje deník Sport. Výkonný výbor ale nástupce Josefa Jandače oficiálně jmenuje až 7. června.

Josef Jandač, Jan Marek a Karel Rachůnek
aktualizováno 22.05.
děsivé trenérovo tajemství

Slib zachránil Jandačovi život. Mohl uhořet v letadle u Jaroslavli

Hokejový trenér Josef Jandač už se představil ruskému publiku. Pro web KHL se rozpovídal o novém angažmá v Magnitogorsku a odhalil i jedno velké tajemství. Ze slov bývalého kouče českého nároďáku při vzpomínce na letecké neštěstí v Jaroslavli mrazí. Jandač přiznal, že i on mohl být na palubě…

Český tým slaví gól proti Bělorusku
aktualizováno 22.05.
hokej ms 2019

Čeští hokejisté budou hrát příští MS v Bratislavě. Už znají soupeře!

Český hokejový tým zná rozlosování skupin pro příští MS, které bude hostit Slovensko. Náš tým byl přisouzen do skupiny B. Šampionát bude probíhat od 10. -29. května 2019.

Český nároďák
21.05.
hokej žebříček iihf

Čeští hokejisté si po MS pohoršili! Na žebříčku jsou až za USA

Čeští hokejisté po sedmém místu na mistrovství světa v Kodani v žebříčku mezinárodní federace IIHF klesli z páté příčky na šestou. Předstihly je Spojené státy americké, Američané díky bronzu poskočili i před Finsko na čtvrtou pozici. V čele zůstala i přes čtvrté místo na šampionátu Kanada.