Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tři bratři Zohornové
10.02.
repre švédské hokejové hry

Další gól od Zohorny! Čeští hokejisté ale nakonec Rusko nezdolali

Čeští hokejisté prohráli v posledním utkání Švédských her s Ruskem 1:3, když jejich jediný gól dal Tomáš Zohorna. Češi přesto celé klání vyhráli. Bratrská trojice Zohornů pak zaznamenala na turnaji dva góly a jeden neproměněný nájezd.

Česko - Rusko
15.12.
hokej channel one cup

Sedmigólová nálož od Rusů! Češi na turnaji prohráli i druhý zápas

Čeští hokejisté prohráli druhý zápas na turnaji Channel One Cup, když podlehli domácím Rusům vysoko 2:7. Oba góly svěřenců kouče Miloše Říhy staršího dal útočník Dominik Kubalík. Prvním vyrovnal v úvodu zápasu na 1:1, druhým snížil na 2:6.

Jan Kovář a hokejová reprezentace
10.12.
nominace channel one cup

Jedna omluvenka za druhou! Hokejové reprezentaci chybí hráči

Hokejová reprezentace se sešla před turnajem Channel One Cup v hodně prořídlé sestavě. Vedle hráčů z Kontinentální ligy a z extraligové Plzně, kterou čeká v úterý odveta čtvrtfinále play off proti Skelleftee, chyběl na srazu v Praze také nemocný útočník Radovan Pavlík z Hradce Králové.

Prásk.tv píše:

Alexander Salák - 4
čtěte o tématu Česká hokejová reprezentace na Prásk.tv
Miloš Říha
30.10.
hokej turnaj karjala

Říhova nominace: Do hokejového nároďáku se vrací Jiří Novotný!

Čtyři nováčky zařadil nový trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha starší do své první nominace na listopadový turnaj Karjala v Praze a Helsinkách.

Miloš Říha
13.08.
hokejový nároďák seznam hráčů

Říhova první nominace: Na kemp bere nováčky a hráče z NHL!

Nový trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha zařadil do nominace na soustředění v Přerově 34 hráčů. Nástupce Josefa Jandače čeká první akce od 19. do 24. srpna a vybral na ni i šestici hráčů, kteří mají kontrakty na nadcházející sezonu v NHL. Devětapadesátiletý kouč také povolal 12 nováčků, kteří ještě za národní tým nehráli.

Nový český hokejový znak a dres
25.06.
hokej nové hokejové dresy

Morava opět nikoho nezajímá! Na dresech chybí orlice, ale řeší se lev

Představení zbrusu nových dresu pro hokejový nároďák vyvolalo rozporuplné reakce. Fanouškům a dokonce i některým hokejistům se nový design nelíbí, ale to už u tak u nových věcí zkrátka bývá. Co je ale smutné, že se opět zapomnělo na Moravu...

David Pastrňák a jeho reakce na nový dres
aktualizováno 23.06.
instagram velké změny

Nové dresy pro hokejovou repre? Pastrňák do toho hodil vidle! 

Hokejová reprezentace bude hrát v dresech s novým znakem a zvykání na novoty asi bude ještě bolet. Svědí o tom i reakce nejlepšího českého hokejisty uplynulá sezony. David Pastrňák dal jasně najevo, co si o představené vizualizaci myslí.

Robert Reichel
aktualizováno 23.06.
repre hrdina z nagana

Robert Reichel k národnímu týmu! Říha si ho vybral jako asistenta

Olympijský vítěz Robert Reichel bude asistentem trenéra Miloše Říhy u hokejové reprezentace. Brankáře bude mít na starosti Zdeněk Orct, realizační tým se ještě o jedno až dvě jména doplní. První spolupracovníky nástupce Josefa Jandače dnes schválil výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.

Miloš Říha
07.06.
repre první tiskovka

Tři odmítli, Říha neváhal: Když to nikdo nechce, já to vezmu!

Novým trenérem hokejové reprezentace je oficiálně Miloš Říha. Ač sám moc dobře ví, že je až čtvrtým osloveným v pořadí, přijal nabídku s potěšením.

Miloš Říha
aktualizováno 07.06.
česká reprezentace sledujte vysílání

ŽIVĚ: Nový trenér hokejového nároďáku Říha mluví k novinářům

Novým trenérem hokejové reprezentace se podle očekávání stal Miloš Říha starší. Ve funkci nahradí Josefa Jandače, který vedl národní tým dvě sezony. Sledujte živě tiskovou konferenci.