Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Jinoch a Josef Hušbauer
28.09.
Blog Názory expertů

Hušbauer? Citelná ztráta. Astana potrápí, myslí si Michal Jinoch!

Už dnes pokračuje Evropská fotbalová liga dalšími zápasy. Na stanici Nova Sport 1 startuje od 17:00 bitva mezi FC Atlanta a SK Slavia Praha. Bude se rozhodně na co koukat, to ostatně potvrzuje i komentátor Michal Jinoch, který doprovodí svým komentářem krom tohoto zápasu i pozdějí zápas Everton vs. Apollon, který začíná pět minut po 21. hodině.

Antonio Conte, Michal Jinoch a Arsene Wenger
05.08.
Blog Názory expertů

Community Shield? Bude to bitva, těším se, říká komentátor Jinoch!

Pro komentátora není ve fotbale moc lepších duelů, které se dá komentovat. Rivalita mezi Chelsea a Arsenalem byla, je a bude. Ať už spolu hrají kdekoliv, napětí se dá krájet. Dá se samozřejmě použít i klasické klišé, že derby nemá favorita, a ono to tak prostě je.

Michal Jinoch a Jozef Havrilla komentují dnešní finále FA Cupu
27.05.
FA Cup Tradiční pohár

Sledujte už dnes finále FA Cupu: Takhle to tipují naši komentátoři!

Je to tady, finále FA Cupu už dnes! Vy můžete tento souboj mezi Arsenalem a Chelsea sledovat živě na Nova Sport 1 od 18:00, ale už v 17:25 začíná předzápasový program. Komentářem doprovodí utkání Jozef Havrilla a Michal Jinoch. V našem rozhovoru jsme se jich ptali nejen na to, jak si myslí, že to celé dopadne, ale i na další zajímavosti, týkající se tohoto anglického fotbalového svátku.

Michal Jinoch
aktualizováno 23.04.
FA Cup Pozvánka na utkání

Arsenal nedá Citizens nic zadarmo, říká komentátor Michal Jinoch!

Už dnes v 15:55 na Novasport 2 můžete sledovat druhé semifinálové utkání FA Cupu mezi Arsenalem a Manchesterem City. Po včerejším skvělém londýnském derby, ze kterého vzešla do finále Chelsea, která porazila Tottenham 4:2, se máme i dnes na co těšit. To potvrzuje i komentátor Michal Jinoch.

Michal Jinoch
aktualizováno 07.03.
nova sport názory expertů

Michal Jinoch: Nejstarší fotbalová šou, aneb FA Cup na vlastní oči

Nedělám tuhle práci zas až tak dlouho, abych navštívil desítky fotbalových stadionů, pokud tedy nepočítáme ty české. Ale už z dob mého dětství se mi do hlavy dostala rovnice fotbal = Anglie. Když se tedy vyskytla příležitost jet na fotbal do Londýna, moc jsem neváhal. Během pětidenního pobytu navštívit tréninkové hřiště Arsenalu, Emirates Stadium, The Den, Craven Cottage a Gander Green Lane? Paráda!

Michal Jinoch - eye
aktualizováno 29.09.
blog názory expertů

Michal Jinoch: Liberec jde do boje! Neporazitelnost a možná rozlučka s trenérem

Karanténa, nejistota okolo Jindřicha Trpišovského a horkokrevný soupeř. S tímhle vším se v posledních pár dnech musí a minimálně do čtvrtka budou dále muset vypořádat hráči Liberce. Slovan je letos v evropských pohárech stále neporažen. Právě kvůli okolnostem z posledních dnů bude mít ale hodně těžké neporazitelnost udržet.

Michal Jinoch - eye
aktualizováno 15.09.
blog názory expertů

Michal Jinoch: Evropská liga není béčko, hraje ji Totti i Zlatan!

Na Novasport.tv se vrací blogy komentátorů a já mám tu čest to celé odstartovat. Jakožto primárně fotbalový komentátor jsem si nemohl vybrat jiné téma než nadcházející start Evropské ligy, který přijde na řadu už tento čtvrtek. Na koho se nejvíc těšit?

Michal Jinoch - eye
aktualizováno 28.07.
rio 2016 Představení komentátorů

Od počítačových her k vysněné práci. Seznamte se s Michalem Jinochem!

Už se to blíží. Za pár dní vypuknou v brazilském Riu dlouho očekávané olympijské hry! Nejsledovanější sportovní události roku se dostane zvláštní pozornosti i na stanicích NOVA Sport 1 a 2, které odvysílají až 20 hodin živých přenosů denně. Před startem vám postupně představíme komentátory, které budete během olympiády pravidelně slýchávat.

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s - 9
aktualizováno 27.07.

Michal Jinoch a David Beckham ve Figaro´s barbershopu

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s
aktualizováno 27.07.
galerie ve slavném kabinetu

Úžasné setkání! Jak to chodí u holiče, když stříhají Beckhama?

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!