Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozcvička Bobbyho Zlámala
09.08.
video získal si fanoušky

To byla šou! Český gólman šokoval ve Skotsku svou rozcvičkou

Fotbalový gólman Zdeněk Zlámal si hned v prvním kole získal fanoušky nového klubu. Po přestupu do skotského Hearts of Midlothian nejenže vychytal vítězství 4:1 na hřišti Hamiltonu, ale předvedl rozcvičku, kterou nikdo nečekal!

Zdeněk Zlámal
30.05.
fotbal má nabídku

Brankář Zlámal míří do Skotska! Chytat by měl tam, kde hrál Skácel

Fotbalový brankáč Zdeněk Zlámal nejspíš zamíří do skotské nejvyšší soutěže. Podle informací deníku Sport má dvaatřicetiletý gólman Zlína posílit klub Hearts of Midlothian, kde v minulosti působil záložník Rudolf Skácel.

Zdeněk Zlámal
25.04.
fotbal gratulujeme

Brankář Zlína hrdým tátou! FOTKA se synem a vtípek pro fanoušky

Fotbalový brankář Zlína Zdeněk Zlámal se stal otcem! Radostnou novinku oznámil fanouškům na facebooku, kde kromě fotky přidal i vtipnou poznámku.

Zdeněk Zlámal
21.04.
Fotbal To se jen tak nevidí

Velká kuriozita: Gólman Zlámal zlomil tyč. Čtvrt hodiny se nehrálo!

Asi všechny to zaskočilo, protože šlo o moment, který se jen tak nevidí. V zápase 25. kola české nejvyšší fotbalové soutěže totiž brankář Zlína Zdeněk Zlámal zlomil tyč své brány. Stalo se to, když zasahoval proti boleslavskému Marešovi. Duel byl přerušen a brána vyměněna.

Zdeněk Zlámal
23.07.
Ďolíček to nechtěli slyšet

Krutá zpráva pro Bohemku: Brankář Zlámal utíká do Turecka!

Fanoušci Bohemians jsou zdrceni. Loni tým z Ďolíčku šlapal jako hodinky, řádil Patrik Schick, dařilo se uruguajskému záložníkovi Acostovi a v brance zářil gólman Zdeněk Zlámal. Zen se stal hrdinou i díky vstřelenému gólu. Jenže teď přišla další krutá zprava...