Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2087311
aktualizováno 25.12.
překvapení komu to šlo lépe?

Plíšková, Siegl, Hejnová, nebo Dostál: Takhle zazpívali koledy!

Štědrý večer je sice minulostí, ale obrovský úspěch slavila naše včerejší reportáž ze Sportovních novin, kde čeští sportovci zpívají vánoční koledy. Zazpívala lépe tenistka Karolína Plíšková, nebo oštěpař Jakub Vadlejch? Přidali se ale například i bývalí fotbalisté! Jak jim to šlo se podívejte na videu.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 09.10.
atletika krásná svatba

Oštěpař Vadlejch do toho praštil! Vzal si krásnou Slovenku. FOTO

Aktuálně nejlepší český oštěpař Jakub Vadlech má další důvod k radosti. Po letošním vydařeném mistrovství světa v Londýně, kde vybojoval stříbrnou medaili, si vzal svoji slovenskou přítelkyni Lucii Slaníčkovou.

Jakub Vadlejch a Petr Frydrych
aktualizováno 14.08.
návrat hrdinů dnes přistáli

Těsně po příletu:Oštěpaři Vadlejch a Frydrych přivezli medaile z MS

Do Prahy se dnes z Londýna vrací druhá část české atletické reprezentace. Po příletu se s novináři setkají oštěpaři Jakub Vadlejch a Petr Frydrych, kteří na mistrovství světa získali stříbro a bronz. Tisková konference proběhla ve 13 hodin.

Jan Železný, Petr Frydrych a Jakub Vadlejch
13.08.
ms v atletice ohlasy na úspěch

Legenda Železný o medailovém doublu: Neskutečný závod!

Předposlední den atletického světového šampionátu dosáhla Česká republika zásluhou oštěpařů Jakuba Vadlejcha a Petra Frydrycha hned na dvě medailová umístění. Sami závodníci sice hodnotili své výkony poměrně sebekriticky, jejich trenér, oštěpařský světový rekordman Jan Železný, ale byl spokojen.

Petr Frydrych a Jakub Vadlejch
aktualizováno 12.08.
Atletika Mistrovství světa

Skvělý úspěch Čechů: Vadlejch s Frydrychem mají medaili z MS!

Neuvěřitelné se stalo skutkem. Čeští oštěpaři Jakub Vadlejch a Petr Frydrych získali na atletickém mistrovství světa v Londýně medaile. První jmenovaný si odnáší stříbro, druhý bronz. Zlato putuje do Německa díky Johannesovi Vetterovi.

Jakub Vadlejch
02.09.
atletika obrovský úspěch

Největší úspěch v kariéře! Vadlejch ovládl Diamantovou ligu

Oštěpař Jakub Vadlejch vyhrál jako čtvrtý český atlet Diamantovou ligu. Na mítinku v Curychu hodil 87,28 metru a vybojoval třetí vítězství v letošním seriálu.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 28.08.
atletika historické tabulky

Diamantovou ligu ozdobil světový rekord! Vadlejch vládl oštěpu

Český oštěpař Jakub Vadlejch kraloval ve své disciplíně na druhém mítinku Diamantové ligy v Paříži. Hodem za 88,02 si připsal nejen vítězství, ale i nový osobní rekord. Na Stade de France byli diváci svědky nového světového rekordu na ženská trati 3000 metrů překážek.

Vítězslav Veselý
aktualizováno 21.08.
rio 2016 nevyšlo to

Medaile byly moc daleko. Čeští oštěpaři ve finále neuspěli

Ani jeden ze tří českých oštěpařů ve finále na olympijských hrách v Riu de Janeiro na medaili nedosáhl. Vítězslav Veselý obsadil sedmé místo výkonem 82,51 metru. Jakub Vadlejch hodil o devět centimetrů méně a skončil osmý. Petru Frydrychovi nestačil hod do vzdálenosti 79,12 metru ani na postup do užšího finále a byl poslední dvanáctý. Zlato bere Němec Thomas Röhler.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 18.08.
rio 2016 velká paráda

To tady ještě nebylo. O medaile budou bojovat tři čeští oštěpaři!

Kompletní trojice českých oštěpařů postoupila do finále olympijských her v Riu. Nejlepší z nich byl trochu nečekaně Petr Frydrych, který splnil limit výkonem 83,60 metru z poslední série a obsadil v kvalifikaci páté místo. Jakub Vadlejch byl sedmý za 83,27 metru rovněž z poslední série. Vítězslav Veselý postoupil do dvanáctky jako desátý díky výkonu 82,85, který hodil také až nakonec. Tři čeští oštěpaři jsou ve finále OH poprvé v historii!

Zuzana Hejnová - Barbora Špotáková - Vítězslav Veselý
aktualizováno 12.08.
rio 2016 královna sportu

Česká atletická želízka: Kdo má největší šance na medaili?

Olympijské hry v brazilském Riu se pomalu blíží do své poloviny. Česká výprava se zatím dočkala dvou medailí. Zlato a bronz. Další cenné kovy ale mohou na české konto přibýt další cenné kovy. Dnes totiž startuje královna sportu. Podívejte se na největší česká atletická želízka v ohni.