Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Qui Nguyen
02.11.
nova sport světová série v pokeru

Pracoval v nehtovém studiu, teď vyhrál skoro 200 milionů korun!

Vítězem Světové série v pokeru, kde na pátém místě skončil český hráč Vojtěch Růžička, se stal Američan Qui Nguyen. Za vítězství v turnaji si odnáší prémii 8 milionů dolarů, což je zhruba 197 milonů korun!

Vojtech Ruzicka
aktualizováno 01.11.
nova sport světová série v pokeru

Tohle opravdu mrzí, povzdechl si Vojta... A vydělal 48 milionů!

Vojtěch Růžička, který se teprve jako druhý Čech v historii probojoval do Světové série v pokeru, skončil na pátém místě. V pondělním předposledním finálovém kole mu nevyšla strategie a do dnešního závěrečného boje nejlepší trojice nepostoupil. Mrzet ho to ale zase tolik nemusí, z Las Vegas si totiž odváží 1,9 milionů dolarů, což je zhruba 48 milionů korun!

Vojtech Ruzicka
31.10.
nova sport světová série v pokeru

To je ranec! Čech ve finále pokerového turnaje o 196 milionů!

Český poker má ve finále 47. ročníku Světové série v americkém Las Vegas pěkně žhavé želízko v ohni. Vojtěchu Růžičkovi se na tomto nejprestižnějším turnaji daří. Po prvním hracím dni už jsou čtyři hráči ze hry, ale on je na průběžné třetí příčce. Na vítěze turnaje čeká zhruba 196 milionů korun a bude znám v noci na středu.

Vojtěch Růžička
aktualizováno 22.07.
video rozhovor

Poker face netrénuji, říká Čech, který bude hrát o 196 milionů

Dokonale ovládat emoce, dobře počítat, ale hlavně mít odhad na lidi. Nejen to musí zvládat špičkoví hráči pokeru. Jedním z nejlepších u nás je Vojtěch Růžička, který se probojoval až do finále světové série.

Vojtěch Růžička
aktualizováno 19.07.
hodně štěstí Miliony ve hře

FANTAZIE! Nejslavnější pokerové finále si opět zahraje Čech!

Vojtěch Růžička se dnes v noci probojoval na finálový stůl nejslavnějšího pokerového turnaje, Main Eventu WSOP. V listopadovém finále si zahraje o miiony dolarů.