Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Georges St-Pierre
08.12.
UFC Bude obhajovat

ŠOK: GSP se vzdal titulu. Novým šampionem je tak Whittaker!

Návrat Georgese St-Pierra patřil mezi největší události letošního roku. Dominantní šampion welterové váhy se po 4 letech opět objevil v oktagonu a hned dokázal porazit šampiona Michaela Bispinga. Pohádkový příběh však dnes skončil a GSP již není šampionem UFC. Co se stalo a jaká je tedy současná situace ve střední váze?

Kelvin Gastelum a Michael Bisping
25.11.
UFC galavečer v šanghaji

Drsný knock-out! Bisping si doletěl do Číny pro největší prohru kariéry

Srdce zápasníka mu nikdo neodepře. Michael Bisping již několikrát během své dlouhé kariéry v UFC dokázal, že pro něj není problém, kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv. Poté co byla potřeba narychlo náhrada za Andersona Silvu na galavečeru v Šanghaji, se tak rychle přihlásil. Tentokrát však možná bude litovat, jelikož zápas pro něj neskončil vůbec dobře.

Georges St-Pierre
04.11.
UFC Pozvánka na souboj

UFC 217: Návrat legendy! Naváže GSP na své úspěchy a získá titul?

GSP neboli Georges St-Pierre se vrací. Po čtyřech letech mimo hru, kdy sám dobrovolně pověsil rukavice na hřebík, ho čeká velká výzva. Nejenomže se UFC od té doby změnilo, ale i kvalita zápasníků šla strmě nahoru. Navíc jde poprvé v kariéře o váhovku výš, kde na něj bude čekat úřadující šampion a věčný provokatér Michael Bisping. Dokáže GSP naplnit svůj návrat mezi elitu?

Robert Whittaker
09.07.
UFC Galavečer

Whittaker dokázal přes zranění porazit postrach středních vah!

Galavečer nezačal úplně dobrou zprávou. Mnozí si mohli povšimnout už v úvodním okénku, že byl opomíjen hlavní zápas, tedy mezi Amandou Nunes a Valentinou Shevchenko. Kvůli nemoci se rozhodla Amanda do zápasu nenastoupit i přes povolení od doktorů. O to větší prostor tak dostal Robert Whittaker a Yoel Romero a že se bylo na co dívat!

Michael Bisping
aktualizováno 10.02.
UFC Utahovali si něj

Šampion Bisping terčem vtípku: Vyzyvatel vybírá na jeho léčebné výlohy

Michael Bisping je znám svým ostrým britským smyslem pro humor. Ve slovních přestřelkách má tak často navrch a v této branži patří mezi nejlepší. Jenže tentokrát okusil, jaké je to být na druhé straně barikády. Jeho budoucí vyzyvatel si totiž pro něj připravil parádní kousek!

Bisping vs. Henderson
07.10.
novasport legendární souboj

Bisping chystá odvetu: Manchester přivítá svého šampiona UFC

Michael Bisping je jediným Britem, který v současné době drží mistrovský pás v UFC a v rodném Manchesteru ho čeká první obhajoba. V neděli nad ránem bude čelit Danu Hendersonovi, který je jeho nejméně oblíbeným sokem. Přímý přenos galavečera vysílá v neděli od 4:00 NOVA Sport 2 a VOYO.

Michael Bisping vs. Dan Henderson
aktualizováno 08.08.
ufc velcí rivalové

HOTOVO! Šampion Bisping se postaví legendě Hendersonovi!

Akce UFC 204 dostala svůj první velký tahák! Manchester uvidí odvetu dvou dlouholetých rivalů Michaela Bispinga a Dana Hendersona.

Michael Bisping vs. syn
18.07.
video Michael Bisping

UFC šampion vs. syn! Jak dopadl souboj o titul „pána domu“?

Šampion střední váhy Michael Bisping se po překvapivém zisku titulu stal rychle středem zájmu mnoha zápasníků. Jména jako Luke Rockhold, Chris Weidman nebo „Jacaré“ Souza, však dokázal předběhnout zápasník s nulovou zkušeností. Na Michaela totiž čekal v kuchyni boj o pozici „pána domu“ s Bispingem juniorem.