Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Corey Cadby
13.08.
video auckland darts masters

Tažení mladíka Cadbyho nezastavil ani Taylor! Skončilo až ve finále

Svůj životní turnaj odehrál v novozélandském Aucklandu Corey Cadby. Teprve dvaadvacetiletý šipkař se nezalekl v semifinále ani legendárního Phila Taylor a prošel až do finále. Tam už ale byl soupeř nad jeho síly.

Pixbo - Falun
aktualizováno 13.08.
nova sport vysíláme živě

Czech Open je ve finále! Falun vede nad Pixbem. Přímý přenos ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a právě dnes dospělo do velkého finále. Vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímý přenos. Ve finále se střetnou silné celky Pixbo a Falun. Po dvou třetinách je stav 5:3 pro Falun

Jakub Kornfeil
aktualizováno 13.08.
nova sport vc rakouska

Abraham v Rakousku bere body za 14. místo! Kornfeil dvacátý

Jakub Kornfeil nedosáhl na body ve Velké ceně Rakouska. Na okruhu Spielberg zaznamenal stejné umístění jako před týdnem v Brně, tedy dvacátou příčku. Naopak Karel Abraham v MotoGP bodovat dokázal čtrnáctým místem.

Prásk.tv píše:

Venus a Serena Williamsovy
čtěte o tématu Nova Sport na Prásk.tv
Czech Open
12.08.
Nova Sport Vysíláme živě

Czech Open: Chodov bojuje o finále s Pixbo. Přímý přenos ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Turnaj pomalu vrcholí a už dnes budou k vidění zápasy čtvrtfinále a semifinále.

Florbalové Czech Open
11.08.
nova sport vysíláme živě

Florbalové Czech Open pokračuje. Přímý přenos sledujte ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Dnešní vysílání začíná duelem mezi Falunem a Chodovem v 9:40.

Florbalové Czech Open
aktualizováno 10.08.
nova sport vysíláme živě

Začíná florbalové Czech Open 2017. Přímý přenos sledujte ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Dnešní vysílání začíná duelem mezi Spartou a EraViikingit ve 13:00.

Nova Sport Open
aktualizováno 10.08.
nova sport open podrobnosti uvnitř

Nova Sport pořádá jedinečný šipkový turnaj. Zkuste to také!

Šipky jsou světový fenomén, který si v České republice získává stále větší počet fanoušků. Z toho důvodu si všichni milovníci tohoto dynamického sportu budou moci vyzkoušet atmosféru velkého turnaje na vlastní kůži. V sobotu 30. září se totiž v pražském hotelu Pyramida bude konat historicky první turnaj otevřeného šipkového turnaje Nova Sport Open!

Leeds United
09.08.
nova sport 1. kolo

V prvním kole Ligového poháru vyhrály Aston Villa i Leeds

Fotbalisté Aston Villy i Leedsu vyhráli v prvním kole anglického Ligového poháru. První jmenovaní vyhráli v Colchesteru 2:1, Leeds přehrál Port Vale 4:1.

Nova Sport neděle
aktualizováno 06.08.
V televizi Nenechte si ujít

Neděle živě na Nova Sport: Moto GP z Brna či Community Shield!

Dnes, tedy v neděli 6. srpna, se můžete na stanicích Nova Sport těšit na bohatý sportovní program. V akci bude hned několik českých sportovců. Fanoušky rychlých motorek potěší Velká cena Brna, kde napříč kategoriemi uvidí Karla Abrahama, Karla Haniku a Jakuba Konrfeila. Příznivci tenisu mohou sledovat finále Svijany Open a fotbaloví nadšenci si jistě nenechají ujít prestižní Community Shield, souboj Arsenalu s Petrem Čechem proti jeho bývalému klubu, tedy Chelsea.

Kvitová - 10
aktualizováno 02.07.
tenis třetí grand slam

První den na Wimbledonu: Ve hře bude sedm Čechů včetně Kvitové!

Velkou porci českých hráčů a hráček čeká vstup do Wimbledonu hned první den turnaje. Dokonce na centrálním kurtu se představí dvojnásobná vítězka turnaje Petra Kvitová.