nova sport televizní program

Přímé přenosy bojů o Stanley Cup: Těšit se můžete na tyto zápasy!

Základní část NHL je u konce a fanoušci i hokejisté už se nemůžou dočkat, až vypuknout boje v play off! Zápasy o Stanley Cup nabízí každoročně vypjaté souboje a vy si je budete moci vychutnat i na obrazovkách Nova Sport. Pojďme tedy nahlédnout do programu!

Michael van Gerwen
Aktualizováno 6.4. 2017 23:53
nova sport premier league darts

Oslavenec Wade trápil "Mighty Mikea", Taylor jde do čtyřky!

Premier League pokračovala desátým kolem a bylo znát, že už jde opravdu do tuhého. Šipkaři i přesto předváděli fantastická představení, v nichž zaujaly především zápasy Wadea proti van Gerwenovi a Taylora, který narazil na van Barnevelda. A jak to vše dopadlo?

Gary Anderson a Adrian Lewis
Aktualizováno 30.3. 2017 23:40

Musím být s mamkou, vzkázal Huybrechts. Večeru vládl Anderson

Nakonec jen se čtyřmi zápasy se museli spokojit fanoušci šipek v Cardiffu. Svůj poslední duel v letošní Premier League totiž vynechal Kim Huybrechts. Mladý Belgičan k tomu měl bohužel vážné důvody.

Druhá čtyřicítka v řadě! DeRozan zavelel v Miami k velkému obratu

Prohrávat o patnáct bodů? To pro Toronto není žádný problém, zvláště když má ve svých řadách DeMara DeRozana. Ten už podruhé za sebou nasázel soupeři alespoň čtyřicet bodů a byl hlavním strůjcem vítězství.

Aleš Hemský střílí gól Chicagu
Aktualizováno 24.3. 2017 07:10
nova sport noc v nhl

Čechům se dařilo! Palát byl u tří gólů, Hemský dvakrát skóroval

Ondřej Palát byl jednou z klíčových postav utkání mezi Bostonem a Tampou. Opora hostí totiž byla u tří branek svého týmu při výhře 6:3. Domácím k bodům nepomohl ani gól Davida Pastrňáka. Hned dvě branky vstřelil Aleš Hemský, jeho Dallas však podlehl v Chicagu po nájezdech, když ten svůj neproměnil právě český útočník.

Raymond van Barneveld
Aktualizováno 23.3. 2017 23:50

Král padl! Barney byl milimetry od "devítky", van Gerwena ale udolal

Jednou to prostě přijít asi muselo. A stalo se tak v Manchesteru. Právě zde poprvé v letošní sezóně Premier League prohrál Michael van Gerwen a jeho přemožitelem byl v prestižním nizozemském derby výborně hrající Raymond van Barneveld. Toho navíc jen kousíček dělil od ceněného zavření na devět šipek.

Zákrok Romana Poláka na Olivera Bjorkstranda
Aktualizováno 23.3. 2017 06:58

Polák půjde za tvrdý faul k disciplinárce! Derby pro Islanders

Český hokejista Roman Polák nebude asi v dobrém vzpomínat na utkání Toronta v Columbusu. Jeho tým sice vyhrál, ale Polák utkání nedohrál poté, co byl na začátku třetí třetiny vyloučen na pět minut a do konce utkání.

Chelsea - Manchester United
Aktualizováno 13.3. 2017 23:00
nova sport FA Cup

Mourinho "doma" zase padl! Chelsea udeřila v přesilovce

Londýnská Chelsea je čtvrtým semifinalistou letošního ročníku FA Cupu. Mezi nejlepší čtveřici postoupila po výhře 1:0 nad Manchesterem United. O jediný gól se postaral N´Golo Kanté v úvodu druhé půle, kdy využil početní převahu. Už v prvním poločase byl totiž vyloučen Herrera.

nova sport čtvrtfinále

Bitva ve FA Cupu! Pomstí se United, nebo Chelsea ukáže sílu?

Už dnes večer bude známé semifinálové složení letošního FA Cupu. Kdo se přidá k Tottenhamu, Arsenalu a Manchesteru City, se rozhodne ve šlágru tohoto kola, v němž se střetnou Chelsea a Manchester United. Utkání můžete sledovat na Nova Sport 1 a VOYO.

nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.