Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Díky, trenére!
aktualizováno 01.09.
nova sport rozhodnete vy

Startuje tradiční anketa Díky, trenére! Tady jsou další finalisté

Stejně jako v minulém roce, tak i letos startuje anketa o nejlepšího trenéra mládeže Díky, trenére! V následujících týdnech vám představíme všechny uchazeče a vy budete rozhodovat, kdo se stane vítězem.

Bořek Dočkal
aktualizováno 26.03.
Fotbal Kvalifikace mistrovství světa

ANKETA: San Marino - Česko. Kdo podle vás vyhraje? Hlasujte!

Už dnes v 18 hodin začíná kvalifikační utkání české reprezentace proti San Marinu. Fotbalový trpaslík přivítá svěřence Karla Jarolíma na San Marino Stadium v Serravalle. I když je Česká republika papírově jasným favoritem, celý tým si je vědom toho, že se nic nesmí podcenit, a že v takovýchto zápasech se často chybuje více, než proti silnějším celkům. Jak to podle vás dopadne?

Plíšková vs. Kerberová
aktualizováno 10.09.
souboj roku anketa

Plíšková vs. Kerberová: Kdo bude královna US Open? HLASUJTE

Je to tady. Možná tomu někteří fanoušci nevěřili, ale Karolína Plíšková si plní dětský sen a dnes si zahraje vytoužené finále jednoho z nejslavnějších grandslamů. US Open dnes nabídne souboj mezi českou jedničkou a světovou dvojkou, Němkou Angelique Kerberovou. Jaké jsou šance Karolíny a čím by ji mohla Angelique překvapit? Nebojte se hlasovat v anketě, jak podle vás jejich vzájemný souboj dopadne!

Sparta - Plzeň
aktualizováno 27.07.
liga mistrů komplikace

OZNÁMKUJTE Spartu a Plzeň po zápasech v Lize mistrů! ANKETA

Představovaly si, že do odvet půjdou v lepší pozici. Ani jeden ze dvou českých klubů nedokázal v úvodních zápasech 3. předkola Ligy mistrů potvrdit roli favorita. Sparta neudržela hubené vedení proti Steaue a do Rumunska veze remízu 1:1, herně neoslnila ani Plzeň, která se protrápila k bezbrankové remíze s ázerbajdžánským Karabachem. Jak byste oba týmy oznámkovali?