Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gino van Kessel
12.09.
video daří se mu

Slavia ho nechtěla, v Anglii je Van Kessel měsíc a už má ocenění!

Zatímco v Edenu mu pšenka nekvetla, v Anglii to zatím pro Gina Van Kessela vypadá slibněji. Na ostrovech se sotva stihl rozkoukat a už má na kontě první ocenění.

Jaroslav Tvrdík a Gino Van Kessel
13.08.
video parádní akce

Van Kessel naštval Tvrdíka. V Anglii se ale uvedl krásným gólem!

Stále ještě kmenový hráč pražské Slavie Gino Van Kessel pořádně naštval šéfa vršovického klubu Jaroslava Tvrdíka. Tomu se nelíbila fotbalistova slova na adresu Zlína, kam měl původně zamířit na hostování.

Gino van Kessel
09.08.
vyřešeno hostování s opcí

Slavia vyřešila budoucnost Van Kessela. Posílá ho do Anglie!

Pražská Slavia už má jasno o tom, kde bude hrát její kmenový hráč Gino Van Kessel. Ofenzivní fotbalista nakonec nezamíří do Zlína, jak se chvíli zdálo, ale odchází na roční hostování s opcí do anglického Oxfordu.

Gino van Kessel
09.02.
Fotbal Stará vzpomínka

Van Kessel baví Poláky: Proč bezdomovcovi koupil marihuanu?

Gino van Kessel po svém odchodu ze Slavie do Gdaňsku baví polskou veřejnost. Pomalu se stává velkým oblíbencem, který hned při příchodu zaujal svou starou, ale stále zábavnou historkou o tom, jak zastavil stopujícímu bezdomovci a koupil mu i marihuanu.

Gino van Kessel a Marco Paixao
aktualizováno 01.02.
kolegové prosadí se?

Jeden stál balík, druhý chtěl 30 gólů. Van Kessel teď jde k Paixaovi

Slávistický ofenzivní fotbalista Gino Van Kessel by měl v nejbližší době změnit angažmá a odejít na hostování do polské Lechie Gdaňsk. Nebude ale jediným pro českého fanouška známým fotbalistou, který v přístavním městě bude hrát. Na živobytí si tu totiž vydělává portugalec Marco Paixao.

Gino van Kessel
aktualizováno 31.01.
Aktualita Odchází pryč

Víme první: Gino Van Kessel míří ze Slavie na hostování do Polska!

Podle informací televize Nova by měl Gino van Kessel odejít na hostování. Jeho novým působištěm bude s největší pravděpodobností Lechia Gdańsk. Ten je aktuálně druhý v polské nejvyšší lize.

Slavia
aktualizováno 29.08.
bašta z edenu zatím nic moc

Smělé plány a boj o titul? Zatím zůstává jen u přání, slávisté tápou

Do nové sezony vstupovali se smělými plány. Po sedmileté odmlce si chtěli znovu udělat jméno ve fotbalové Evropě a v lize by se rádi přimotali do boje o titul. Zatím ale zůstává jen u přání. Fotbalisté Slavie jsou jen stínem sebevědomého týmu s vysokými ambicemi. Zatím spíše pořádně tápou.

Gino Van Kessel
aktualizováno 13.07.
potvrzeno gino van kessel

Přestup jako zvon! Slavia ulovila střelce, co dal Spartě dva góly!

Fotbalová Slavia hlásí velkou posilu! Do Edenu se stěhuje útočník, který dal před pár dny rivalovi z Letné dva góly. Gino Van Kessel byl totiž na začátku července ještě hráčem Trenčína a zasloužil se o vítězství nad Spartou 3:1. Od středy už ale o sobě může říci, že je sešívaný.