Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Patrik Schick
aktualizováno 25.01.
fotbal Nelehký návrat

Schick se konečně předvedl, fanoušci ho ale vypískali!

Pikantní souboj a navíc v den svých 22. narozenin! Patrik Schick si ve středu ozvláštnil oslavy zápasem se svým bývalým zaměstnavatelem, Sampdorií Janov. Nečekalo ho ale příjemné přivítání, příznivci z přístavního města na něj často pískali. Neodpustili mu odchod z jejich milovaného klubu.

Patrick Schick
10.01.
Fotbal Reakce fanoušků

Fanouškům AS Řím dochází trpělivost! Schicku, začni už hrát!

Fanoušci AS Řím a Patrika Schicka i nadále čekají, až tenhle český talent dá v Serii A svůj první gól v dresu celku, do kterého přestoupil už v srpnu. Jeho výkony sice nejsou špatné, ale s tím do římského celku nešel. AS za něj nedalo miliardu, aby si zápasy odehrál, ale aby v nich dával góly. Některým fanouškům už v této souvislosti dochází trpělivost.

Patrik Schick
08.09.
supertalent prostě smolař

Schick má smůlu, o víkendu hrát nebude. Na tréninku se zranil

Buď je to jedna velká smůla, anebo nějaká zákulisní dohoda. Každopádně Patrik Schick do víkendového utkání AS Řím proti Sampdorii Janov nenastoupí. Důvodem má být lehké zranění z tréninku.

Patrik Schick
15.08.
Fotbal Český talent

Schick odmítl německý velkoklub. V Itálii píší, že chce do Interu!

Patrik Schick podle portálu football-italia.net odmítl přestup k německému gigantovi. Ze Sampdorie Janov měl odejít do Borussie Dortmund. Český talent by prý raději zůstal v Itálii.

Patrick Schick
aktualizováno 09.08.
nová prohlídka může hrát

Schick je zdravý, začne trénovat, zní ze Sampdorie. Získá ho Inter?

Zdravotní prohlídka Patrika Schicka dopadla dobře. Podle jejích výsledků je fotbalista zdravý a může trénovat. Pro italská média to uvedl klubový lékař Sampdorie, jejímž kmenovým hráčem Schick je.

Patrik Schick
03.08.
seriál milionový fotbalista

Případ Schick pokračuje: Český talent čeká v Juve nová prohlídka!

Bláznivý příběh přestupu Patrika Schicka ze Sampdorie Janov má zřejmě další pokračování. Italská média informují o tom, že český fotbalista má v pondělí podstoupit novou lékařskou prohlídku.

Patrik Schick
19.07.
záhada když je potřeba klid

Berou, neberou? Schick šel na ryby, čeká co bude dál

Patrik Schick musí být v dnešních dnech jedním z nejsmutnějších českých sportovců. Už už se schylovalo k megapřestupu do slavného Juventusu Turín, jenže italský velkoklub z předběžné dohody vycouval. A jak to vzal talentovaný fotbalista? Na svůj instagram umístil výstižný obrázek...

Patrik Schick
aktualizováno 18.07.
klenot drama nekončí

Patrik Schick je zdravý, má to ale háček. Juve ho už nechce!

Patrik Schick si zcela jistě oddechl. Pár týdnů žil v nejistotě, jak je to s jeho zdravím. Právě na základě lékařské prohlídky se zadrhl jeho přestup do Juventusu. V úterý sice italská media vydala zprávu, že český fotbalista je fit, jenže večer pak přesto Juventus od dohody odstoupil.

Patrik Schick
aktualizováno 17.07.
kam půjde? nemocný nebo zdravý

Válka o Schicka: Prodáme ho jinam a za víc, říká šéf Sampdorie

Patrik Schick už pózoval v tričku Juventusu, ale k přestupu dost možná ani nedojde. Komplikace při zdravotní prohlídce a otálení s potvrzením transferu vyprovokovaly šéfa Sampdorie Janov a ten začal vyhrožovat.

Patrik Schick
aktualizováno 13.07.
nejistota zdravotní prohlídka

Schick podstupuje nové testy: Má možná problémy se srdcem

Patrik Schick byl hodně blízko přestupu do Juventusu Turín. Bohužel ve středu vyšlo najevo, český fotbalistovi neprošel zdravotní prohlídkou. Podle italských médií byly vykazovala nepřirozené hodnoty činnost jeho srdce. Nové testy podstupuje český supertalent dnes.