Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

záhada když je potřeba klid

Berou, neberou? Schick šel na ryby, čeká co bude dál

Patrik Schick musí být v dnešních dnech jedním z nejsmutnějších českých sportovců. Už už se schylovalo k megapřestupu do slavného Juventusu Turín, jenže italský velkoklub z předběžné dohody vycouval. A jak to vzal talentovaný fotbalista? Na svůj instagram umístil výstižný obrázek...

Patrik Schick
Aktualizováno 18.7. 2017 21:26
klenot drama nekončí

Patrik Schick je zdravý, má to ale háček. Juve ho už nechce!

Patrik Schick si zcela jistě oddechl. Pár týdnů žil v nejistotě, jak je to s jeho zdravím. Právě na základě lékařské prohlídky se zadrhl jeho přestup do Juventusu. V úterý sice italská media vydala zprávu, že český fotbalista je fit, jenže večer pak přesto Juventus od dohody odstoupil.

Patrik Schick
Aktualizováno 17.7. 2017 11:11
kam půjde? nemocný nebo zdravý

Válka o Schicka: Prodáme ho jinam a za víc, říká šéf Sampdorie

Patrik Schick už pózoval v tričku Juventusu, ale k přestupu dost možná ani nedojde. Komplikace při zdravotní prohlídce a otálení s potvrzením transferu vyprovokovaly šéfa Sampdorie Janov a ten začal vyhrožovat.

Patrik Schick
Aktualizováno 13.7. 2017 15:55
nejistota zdravotní prohlídka

Schick podstupuje nové testy: Má možná problémy se srdcem

Patrik Schick byl hodně blízko přestupu do Juventusu Turín. Bohužel ve středu vyšlo najevo, český fotbalistovi neprošel zdravotní prohlídkou. Podle italských médií byly vykazovala nepřirozené hodnoty činnost jeho srdce. Nové testy podstupuje český supertalent dnes.

Patrik Schick
Aktualizováno 12.7. 2017 18:02
průšvih velké komplikace

Přestup Schicka možná padne! Neprošel zdravotními testy?

Může to být největší přestup českého fotbalisty od dob Pavla Nedvěda, jenže Patrik Schick možná do Juventusu nepůjde. Vychází najevo, že supertalentovaný útočník neprošel lékařskou prohlídkou.

Patrik Schick letí na dovolenou
Aktualizováno 29.6. 2017 17:28
Fotbal Životní změna

Schickův nový svět? Jezdil MHD, teď si letěl v soukromém letadle!

Nechtěný ve Spartě, objevený a přetransformovaný Janovem a teď ho jako novou posilu vítá slavný Juventus Turín. Takový je příběh jedenadvacetiletého Patrika Schicka, který se dokázal za rok v Itálii předělat z neznámého útočníka na postrach zkušených zadáků nejen v lize na Apeninském poloostrově. Ještě před rokem a půl možná jezdil do Ďolíčku městskou dopravou, teď si na dovolenou pronajal soukromé letadlo.

Patrik Schick
Aktualizováno 1.6. 2017 14:43
Fotbal Skvělá šance

Prezident Sampdorie potvrdil: Schick přestupuje do Juventusu!

Podle zahraničních médií, která citují prezidenta Sampdorie, odchází český super talent Patrik Schick za Pavlem Nedvědem do Juventusu. Jednadvacetiletý útočník se tak stane po dlouhé době dalším českým fotbalistou, který bude působit v tomto světovém velkoklubu.

video nová superstar

Další paráda od Schicka! Jenže pak přišlo zranění a střídání

Patrik Schick přidal v italské lize další parádní gól! Díky jeho úchvatné trefě získala Sampdoria na hřišti AC Turín bod za remízu 1:1. Jenže český útočník zápas nedohrál. Krátce po poločase nešťastně upadl a musel střídat.

přestup pořádný balík

Chystá se rekordní přestup: Schick má být dražší než Nedvěd!

Když prodat, tak rekordně! To je zřejmě nové heslo Sampdorie Janov k otázce okolo transferu Patrika Schicka. Obrovský talent českého fotbalu se totiž dostal do hledáčku Juventusu a jeho stávající klub si ho chce pojistit rekordní smlouvou.

instagram velká paráda

VIDEO: Kličky, fantazie! Česká hvězda uchvátila fotbalový svět

Posaďte se na zadek! Pokud jste si mysleli, že český fotbal strádá, máme pro vás skvělé zprávy z Itálie. Patrik Schick v dresu Sampdorie předvádí úchvatné kousky a tleská mu nejen slavná Serie A.