Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bradley
15.07.
Smutný den Poslední rozloučení

Srdcervoucí záběry: Malý Bradley měl pohřeb. Loučily se s ním davy!

S napětím jste sledovali, jak to dopadne a drželi jste nemocnému Bradleymu Lowerymu palce. Šestiletý fanoušek Sunderlandu však nakonec rakovině podlehl 7. července. Včera měl tento hrdina pohřeb, kterého se zúčastnily stovky lidí včetně Jermaina Defoea, fotbalisty, kterého chlapec označoval za svého nejlepšího kamaráda.

Bradley Lowery
aktualizováno 07.07.
kruté kluk co miloval fotbal

Malý statečný fanoušek zemřel. Odešel s anděly, napsala maminka

Byl to možná ten nejoddanější fanoušek, kterého mohli fotbalisté Sunderlandu mít. Šestiletý Bradley Lowery ale bohužel zemřel. Když mu byl rok a půl, diagnostikovali mu vzácný typ rakoviny. Bojoval s ní se slzami i úsměvem, ale v pátek 7. července jeho srdce dotlouklo.

Jermain Defoe a Bradley Lowery
02.07.
foto velký bojovník

Sbohem, příteli! Fotbalista Defoe se loučí s umírajícím kamarádem

Příběh malého fotbalového fanouška Bradleye Loweryho píše další kapitolu. A bohužel není vůbec veselá. Stav chlapečka, který se už dlouhou dobu statečně pere s nádorovým onemocněním, se zhoršil. Malý Brad si už dokonce pozval své nejbližší kamarády, aby se s nimi rozloučil. Nechyběl ani fotbalista Jermaine Defoe.

Prásk.tv píše:

Bradley Lowery
čtěte o tématu Bradley Lowery na Prásk.tv
Bradley Lowery
25.02.
bojovník těžký úděl

Nemocný Bradley si splní sen! Vítat ho bude slavné Wembley

Nevyléčitelně nemocný Bradley si splní další sen. Pětiletému chlapečkovi, který trpí rakovinou, se totiž dostane velké pocty přímo od anglické fotbalové reprezentace.

 

Reklama