Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Vaněk a pivo
aktualizováno 12.01.
novinka je tekuté

Vaňkovo pivo se dostalo na trh! Pivovar představil Bílý Kokeš

Byla to kauza jako hrom a úryvky ze soudního spisu zlidověly. Bývalý hráč Viktorie Plzeň Ondřej Vaněk si měl podle odposlechů od drogového dealera kupovat kokain. U soudu pak fotbalista tvrdil, že celou dobu mluvil o pivu. Pivovar teď vydal speciální edici, kterou jakoby chtěl zazvpomínat na nedávný skandál.

Vítězslav Meišner a Ondřej Vaněk
13.11.
Fotbal Posedí si déle

Kauza "kokeš" znovu u soudu: Dealer Vaňka dostal přísnější trest!

Drogový dealer Vítězslav Meišner, který dodával kokain a extázi také reprezentačnímu fotbalistovi Ondřeji Vaňkovi, stráví za mřížemi 8,5 roku, namísto šesti let. Trest mu dnes zpřísnil pražský vrchní soud.

Vítězslav Meišner a Ondřej Vaněk
aktualizováno 15.06.
proběhl soud padl trest

Kauza kokeš: Meišner dostal 6 let! Co hrozí fotbalistovi Vaňkovi?

Vítězslav Meišner, v jehož kauze vypovídali fotbalisté Ondřej Vaněk a Jan Kopic, byl za distribuci drog odsouzen k šesti letům vězení. Trest mu dnes uložil pražský městský soud, rozhodnutí není pravomocné. Předsedkyně senátu zároveň dala státní zástupkyni ke zvážení trestní stíhání Vaňka pro křivou výpověď.

Prásk.tv píše:

2009021
čtěte o tématu Ondřej Vaněk na Prásk.tv
Ondřej Vaněk
aktualizováno 14.06.
půjde na dračku? limitovaná edice

Pivovar Kokeš: Vaňkův speciál? Uvidíme, jestli bude větší poptávka

Jen těžko byste asi v Česku našli někoho, kdo nezaznamenal výpověď fotbalisty Ondřeje Vaňka u soudu, kterou přednesl na dotazy ohledně jeho drogového skandálu. Konkrétně vysvětlení termínu "kokeš", kterým prý Vaněk myslel značku piva se stalo přes noc doslova legendou. Zeptali jsme se zakladatele pivovaru Kokeš Tomáše Kopačky, zda-li neuvažují o speciální edici piv.

Ondřej Vaněk
aktualizováno 13.06.
nové informace drogový skandál

Fotbalista Ondřej Vaněk u soudu: Kokeš?! To je pivo, značka piva!

V dubnu letošního roku toho byly plné noviny. Bývalý hráč Viktorie Plzeň Ondřej Vaněk se zapletl s drogovým dealerem Vítězslavem Meišnerem, od kterého si měl údajně podle odposlechů kupovat kokain. U městského soudu v Praze pokračovalo šetření případu.

Ondřej Vaněk
19.04.
kauza slova z viktorie

Drogy v Plzni? Nemůžete dát ruku za každého jedince, zní z Plzně

Fotbalová Viktoria Plzeň konečně prolomila mlčení po vypuknutí drogového skandálu fotbalistů Ondřeje Vaňka a Jana Kopice. Podle dnešního vyjádření vedení mistrovského týmu hráče testuje na drogy. Přesto ale nemůže jednoznačně vyloučit, že někdo z fotbalistů drogy neužívá.

Vítězslav Meišner
aktualizováno 18.04.
profil kámoš jako hrom

Kdo je tajemný Meišner, se kterým se fotbalisté radili o drogách?

Jsou to fotbaloví mistři. A tak není divu, že se na ně lepí kdovíjaká pochybná existence. Fotbalisté Viktorie Plzeň teď asi litují známosti s Vítězslavem Meišnerem. Co je tenhle chlap vůbec zač a kde se vzal?

Šamil Gazizov a Ondřej Vaněk
aktualizováno 18.04.
důvěra když mu to řekl...

Hlas z Ruska: Vaněk a drogy? Nevěřím tomu, říká šéf klubu

Fotbalista Ondřej Vaněk nemá ostudu nejen v Česku, o jeho kontaktech s drogovým dealerem už se píše i v zahraničí. Šéf ruského klubu FK Ufa ale svého hráče chrání. A tvrdí, že českým médiím nevěří.

Karel Krejčí a Ondřej Vaněk
18.04.
jak to bylo? mistrovská kocovina

Záhada mejdanu: Chyběl Vaněk v sestavě kvůli kokainu a extázi?

Byla to ve Štruncových sadech zase velká sláva. Velká éra fotbalové Viktorky pokračovala. Poslední dubnový den roku 2016 Plzeň doma porazila Baník 2:0 a fandové mohli slavit. Pak přišla velká party a také záhadné absence v sestavě. Byly důsledkem právě kokain a extáze a únava?

Jan Kopic a Ondřej Vaněk
18.04.

GALERIE: Fotbalisté Ondřej Vaněk a Jan Kopic

Bývalý fotbalista Plzně Ondřej Vaněk - nynější hráč ruské Ufy a současný hráč Viktorie Plzeň Jan Kopic.