Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nové album
dnes 18:45
fotbal To tu ještě nebylo

Sběratelé karet se radují: Digitální novinka válcuje fotbalový svět!

Razantní převrat ve světě fotbalových samolepek. Zapomeňte na tradiční hmotné album, co si ochraňujete doma jako poklad. FIFA totiž vydává vůbec první kartičkové album v digitální podobě.

MS 2018 a česká fotbalová reprezentace
aktualizováno 13.03.
sílený scénář bylo by to možné?

Mohou si Češi zahrát MS 2018? Při bojkotu Anglie klidně, říká trenér

Ta zpráva se šíří jako lavina a už s ní vyšel i respektovaný web Russia Today. Anglie prý chystá bojkot fotbalového mistrovství světa. A pokud by opravdu do Ruska neodjela, přišel by čas na doplnění startovního pole. Bývalý ruský trenér Boris Ignatěv říká, že Itálie či Česko by jistě roli náhradníků přijaly.

Gianni Infantino
aktualizováno 01.12.
los mistrovství světa

Los fotbalového MS: První zápas sehraje Rusko a Saúdská Arábie

Fotbalové mistrovství světa 2018 bylo rozlosováno. Už v základních skupinách se setkají týmy Portugalska a Španělska. Zahajovacím duelem bude utkání mezi Ruskem a Saúdskou Arábií.

Gianluigi Buffon
aktualizováno 25.11.
fifa šílená zápletka

Velký zvrat? Itálie má novou šanci hrát na fotbalovém MS!

Fotbalisté Itálie mají novou šanci, zahrát si mistrovství světa 2018. I když neuspěli v kvalifikaci, nabízí se jim možnost doplnit počet 32 účastníků místo týmu Peru, kterému hrozí diskvalifikace.

Mile Jedinak
aktualizováno 15.11.
baráž kvalifikace

Hattrick kapitána poslal Austrálii na MS 2018! Už je známo 31 týmů

Fotbalisté Austrálie počtvrté v řadě postoupili na fotbalové mistrovství světa! Slavit mohli po vítězství v odvetě barážového utkání mezikontinentální kvalifikace s Hondurasem. Výsledek 3:1 zařídil třemi góly útočník Aston Villy Mile Jedinak.

Chorvatsko slaví postup na MS 2018
12.11.
ms 2018 baráž o rusko

Modrič a spol. slaví postup! Čtyři góly z prvního zápasu stačily

Fotbalisté Chorvatska jsou dalším týmem, který si zajistil účast na mistrovství světa 2018. Hlavní podíl na tom má jejich vítězství 4:1 v prvním utkání baráže nad Řeckem. V neděli už Chorvatům stačila v odvetě v Pireu bezbranková remíza.

Skandální penalta proti Severnímu Irsku
aktualizováno 12.11.
video baráž o rusko

Skandální postup na MS dokonán: Švýcarům stačila podivná penalta!

Fotbalisté Švýcarska si počtvrté za sebou zahrají na mistrovství světa. Výběr trenéra Vladimira Petkoviče v dnešní domácí barážové odvetě remizoval 0:0 se Severním Irskem a po výhře 1:0 z prvního utkání si zajistil místo na šampionátu, který bude příští rok hostit Rusko.

Francie - Lucembursko 0:0
aktualizováno 03.09.
ms 2018 kvalifikace

Francie nedala outsiderovi gól, zato Belgie už slaví postup na MS

Fotbalisté Lucemburska se postarali prvotřídní senzaci. Na stadionu v Toulouse ubránili všechny hvězdy Francie a odvezli si domů cenný bod. Tým Galského kohouta si tak zkomplikoval přímý postup na mistrovství světa.

Zabivaka
22.10.
ms 2018 říkají mu zabivaka

Seznamte se! Fotbalové MS už má maskota, jak mu říkají?

A je to jasné! V průběhu fotbalového mistrovství světa 2018 na vás odevšad bude koukat vlk! Tedy spíš sympatický vlček... Ruští fanoušci si totiž chlupatého sympaťáka zvolili maskotem turnaje. A dali mu jméno Zabivaka.

Kvalifikace MS2018: Česko - Severní Irsko
aktualizováno 04.09.
MS 2018 kvalifikační boje začaly

Prázdné sedačky, dva body ztráty. Češi se na Letné nepředvedli

Česká fotbalová reprezentace si cestu na mistrovství světa do Ruska zkomplikovala už v prvním utkání. Tým pod vedením trenéra Karla Jarolíma nedokázal překonat obranu Severního Irska a na poloprázdné Letné jen remizoval 0:0.