Ott Tänak
včera 14:11
wrc mistrovství světa

Estonec Tänak má sezónní hattrick! Triumfoval i na Německé rally

Estonský jezdec Ott Tänak obhájil vítězství v Německé rallye a oslavil třetí triumf v této sezoně mistrovství světa. Pilot Toyoty uhájil v závěrečné třetí etapě první místo před dotírajícím Belgičanem Thierrym Neuvillem, vedoucí muž šampionátu zaostal na druhém místě o 39,2 sekundy.

Rally Bohemia
aktualizováno 10.07.
magazín czech rally 2018

100 tisíc diváků na Rally Bohemia! Závodníky dělily desetiny sekundy

Další díl magazínu Czech Rally 2018 dokumentuje jubilejní 45. ročník Rally Bohemia Mladá Boleslav.

Jan Kopecký
aktualizováno 01.07.
Motorsport Rallye Bohemia

Kopecký na Bohemce kraloval! Získal tak 6. titul mistra ČR

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál Rallye Bohemia a s předstihem si zajistil šestý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích. Šestatřicetiletý pilot porazil druhého Václava Pecha o 37,6 sekundy, z dramatického boje o třetí místo vyšel nejlépe Ole Christian Veiby z Norska.

Jan Kopecký
aktualizováno 15.06.
Motorsport Rallye Hustopeče

Favorit Kopecký vykročil v Hustopečích za sedmou výhrou!

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký nejlépe vstoupil do Rallye Hustopeče, čtvrtého závodu seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Hlavní favorit vyhrál úvodní tři rychlostní zkoušky a v polovině první etapy má náskok 20 sekund před Polákem Grzegorzem Grzybem. Třetí je Václav Kopáček.

Jan Kopecký
10.06.
Motorsport Mistrovství světa

Neuville vyhrál Italskou rallye o desetiny! Kopecký ovládl WRC2

V poslední rychlostní zkoušce vybojoval Belgičan Thierry Neuville triumf v Italské rallye a zvýšil svůj náskok v čele mistrovství světa. Dlouho vedoucího Francouze Sébastiena Ogiera v konečném pořadí porazil o sedm desetin sekundy. Na prvním místě seriálu má před pětinásobným světovým šampionem náskok 27 bodů.

Jan Kopecký
09.06.
Motorsport Italská rallye

Kopecký v Sardinii vede WRC2, celkově je osmý. Lídrem je Ogier!

Úřadující mistr světa Sébastien Ogier z Francie dál útočí na čtvrtý triumf v Italské rallye, kterým by vyrovnal rekord krajana Sébastiena Loeba. Po druhé etapě se ale na Sardinii jeho náskok v čele před Belgičanem Thierrym Neuvillem ztenčil na 3,9 sekundy.

Jan Kopecký
aktualizováno 21.05.
czech rally autoklub mčr v rally

Kopecký stále dominuje domácí rally, zvítězil i v Českém Krumlově

Automobilový závodník Jan Kopecký už popáte v kariéře ovládl Rally Český Krumlov. Tovární jezdec Škoda Motor Sport zvítězil ve svém dvacátém startu v řadě na domácích tratích. Druhý skončil Václav Pech a třetí Jan Černý.

Vítěz Jan Kopecký se svým týmem
aktualizováno 30.08.
video mistrovství ČR

Triumf značky ŠKODA na Barum rally: Kopecký obhájil titul!

Tovární posádka ŠKODA Jan Kopecký/Pavel Dresler vyhrála Barum Czech Rally Zlín a v předstihu tak obhájila titul v českém mistrovství v rally (MČR). Kopecký po vítězstvích v letech 2004, 2012 a 2015 vyhrál domácí mistrovství počtvrté. Zkušený jezdec nebyl se svým vozem ŠKODA FABIA R5 v působivém červeno-černém netradičním provedení poražen ani na pátém podniku sezóny MČR a prosadil se i proti evropské elitě. Úspěšná posádka ŠKODA Kopecký/Dresler sváděla během tří dnů rally dramatický souboj s ruskou posádkou Alexej Lukjaňuk/Alexej Arnautov, která po nehodě na poslední rychlostní zkoušce všechny šance ztratila.

1886177
04.07.
video česká klasika

Tradiční Rally Bohemia ovládl upír z Feratu, osedlal ho Kopecký

Dva týdny po Rally Hustopeče se šestidílné mistrovství České republiky v automobilových soutěžích přesunulo do Mladé Boleslavi, kde se jela tradiční Rally Bohemia.