Jan Kopecký
aktualizováno 15.06.
Motorsport Rallye Hustopeče

Favorit Kopecký vykročil v Hustopečích za sedmou výhrou!

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký nejlépe vstoupil do Rallye Hustopeče, čtvrtého závodu seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Hlavní favorit vyhrál úvodní tři rychlostní zkoušky a v polovině první etapy má náskok 20 sekund před Polákem Grzegorzem Grzybem. Třetí je Václav Kopáček.

Jan Kopecký
10.06.
Motorsport Mistrovství světa

Neuville vyhrál Italskou rallye o desetiny! Kopecký ovládl WRC2

V poslední rychlostní zkoušce vybojoval Belgičan Thierry Neuville triumf v Italské rallye a zvýšil svůj náskok v čele mistrovství světa. Dlouho vedoucího Francouze Sébastiena Ogiera v konečném pořadí porazil o sedm desetin sekundy. Na prvním místě seriálu má před pětinásobným světovým šampionem náskok 27 bodů.

Jan Kopecký
09.06.
Motorsport Italská rallye

Kopecký v Sardinii vede WRC2, celkově je osmý. Lídrem je Ogier!

Úřadující mistr světa Sébastien Ogier z Francie dál útočí na čtvrtý triumf v Italské rallye, kterým by vyrovnal rekord krajana Sébastiena Loeba. Po druhé etapě se ale na Sardinii jeho náskok v čele před Belgičanem Thierrym Neuvillem ztenčil na 3,9 sekundy.

Jan Kopecký
aktualizováno 21.05.
czech rally autoklub mčr v rally

Kopecký stále dominuje domácí rally, zvítězil i v Českém Krumlově

Automobilový závodník Jan Kopecký už popáte v kariéře ovládl Rally Český Krumlov. Tovární jezdec Škoda Motor Sport zvítězil ve svém dvacátém startu v řadě na domácích tratích. Druhý skončil Václav Pech a třetí Jan Černý.

Vítěz Jan Kopecký se svým týmem
aktualizováno 30.08.
video mistrovství ČR

Triumf značky ŠKODA na Barum rally: Kopecký obhájil titul!

Tovární posádka ŠKODA Jan Kopecký/Pavel Dresler vyhrála Barum Czech Rally Zlín a v předstihu tak obhájila titul v českém mistrovství v rally (MČR). Kopecký po vítězstvích v letech 2004, 2012 a 2015 vyhrál domácí mistrovství počtvrté. Zkušený jezdec nebyl se svým vozem ŠKODA FABIA R5 v působivém červeno-černém netradičním provedení poražen ani na pátém podniku sezóny MČR a prosadil se i proti evropské elitě. Úspěšná posádka ŠKODA Kopecký/Dresler sváděla během tří dnů rally dramatický souboj s ruskou posádkou Alexej Lukjaňuk/Alexej Arnautov, která po nehodě na poslední rychlostní zkoušce všechny šance ztratila.

1886177
04.07.
video česká klasika

Tradiční Rally Bohemia ovládl upír z Feratu, osedlal ho Kopecký

Dva týdny po Rally Hustopeče se šestidílné mistrovství České republiky v automobilových soutěžích přesunulo do Mladé Boleslavi, kde se jela tradiční Rally Bohemia.