Kateřina Siniaková
aktualizováno 26.09.
gratulace pořádné překvapení

Úžasná Katka Siniaková! V Číně získala skalp vítězky Wimbledonu

Kateřina Siniaková postoupila na turnaji v čínském Wu-chanu do čtvrtfinále. Souboj se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou vyhrála 7:6 a 7:6. Každý ze setů dramatického duelu trval více než hodinu.

Karolína Muchová a Josef Mucha
30.08.
Tenistka Vyřadila bývalou jedničku

Dcera fotbalisty září na US Open i v soukromí: Medailonek Muchové!

Když porazila v prvním kole osmnáctiletou Ukrajinku Dajanu Jastremskou, byl to úspěch. Jenže když ve druhém kole Karolína Muchová, které v žebříčku WTA patří až 202. pozice, zdolala bývalou jedničku Garbiñe Muguruzaovou, byl to šok. V českém případě pozitivní šok. Kdo je ale ta dvaadvacetiletá tenisová kometa?

Karolína Muchová
30.08.
Tenis US Open

Obrovská senzace Muchová: Češka vyřadila Muguruzaovou!

Tenistka Karolína Muchová se postarala o senzaci na US Open. Hráčka, která si v New Yorku vybojovala premiérový start v hlavní soutěži grandslamu v kvalifikaci, porazila ve 2. kole bývalou světovou jedničku a dvojnásobnou grandslamovou šampionku Garbiňe Muguruzaovou ze Španělska 3:6, 6:4 a 6:4. Utkání skončilo deset minut po jedné v noci místního času.

Muguruzaová smetla ve čtvrtfinále Šarapovovou! Utká se s Halepovou

Španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová je podruhé na pařížské antuce v semifinále. Předloňská vítězka Roland Garros deklasovala ve čtvrtfinále Rusku Marii Šarapovovou za sedmdesát minut 6:2 a 6:1.

02.01.
tenis zdravotní problémy

Muguruzaová se skácela k zemi: Její sval vypadal děsivě! VIDEO

Španělku Garbine Muguruzaovou zastavily počtvrté za sebou zdravotní problémy. Na turnaji v Brisbane se kvůli křeči skácela k zemi a první kolo se srbskou tenistkou Alexandrou Kruničovou tak ukončila skrečí.

Karolína Plíšková
aktualizováno 24.10.
paráda turnaj mistryň

Skvělá Plíšková je v semifinále! Porazila i vítězku Wimbledonu

Karolína Plíšková na Turnaji mistryň v Singapuru válí. Ve svém druhém utkání porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:2 a 6:2 a zajistila si postup do semifinále. Ve druhém utkání dne vyhrála Venus Williamsová nad Jelenou Ostapenkovou 2:1 na sety.

Barbora Strýcová
aktualizováno 02.10.
tenis poloviční radost

Strýcová v Pekingu vyřadila světovou jedničku Muguruzaovou

Česká tenistka Barbora Strýcová vyřadila v 1. kole v Pekingu světovou jedničku Garbiňe Muguruzaovou. Španělka musela duel za stavu 1:6, 0:2 vzdát kvůli zranění.

Petra Kvitová
aktualizováno 04.09.
us open 4. kolo

Kvitová vyřadila wimbledonskou vítězku! Už je ve čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále US Open. V zápase čtvrtého kola uspěla proti majitelce trofeje z letošního Wimbledonu Garbine Muguruzaové. Španělsku porazila 7:6, 6:3.

aktualizováno 15.07.
wimbledon 2017 Finále žen

Muguruzaová je vítězkou letošního Wimbledonu. Rozdala i kanára!

Španělská tenistka Garbine Muguruzaová je vítězkou letošního Wimbledonu. Ve finále londýnského grandslamu porazila americkou legendu Venus Williamsovou 7:5 a 6:0.

Jana Čepelová
aktualizováno 01.07.
wimbledon 2016 ohlasy po triumfu

Loni trojka, letos dvojka. Slovenka kosí favoritky Wimbledonu!

Největší senzaci dosavadního průběhu tenisového Wimbledonu zařídila Slovenka Jana Čepelová. Až 124. hráčka světového žebříčku ze slavného turnaje vyřadila loňskou finalistku a letošní vítězku French Open Španělku Muguruzaovou. Teď se rodačka z Koši chystá na česko-slovenský duel proti Lucii Šafářové!