Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Novotný_blog
aktualizováno 17.03.
blog názory expertů

Ondřej Novotný: 50 tisíc dolarů a sláva? Pudilová se řítí do UFC!

V zápasech, které předvádí není prostor pro nudu. Nastolí kvapíkové tempo a jede jako mašina. Šílená a neúnavná mašina, která vám klidně může připomínat bájného Rockyho v přestřelkách s Creedem či Dragem.

Ondřej Novotný_blog
03.03.
blog názory expertů

Ondřej Novotný: UFC 209 – Turnaj snů – Splněných?

Turnaj, který bude Nova Sport 2 vysílat tento víkend od 4h ráno v neděli, nabízí spoustu zajímavých až snových příběhů. A hlavně. Mnozí z bojovníků se postaví svému soupeři s tím, že vítězství otvírá dveře splnění snu a naopak porážka může znamenat odklad, či rovnou zákrutu do pekla.

Ondřej Novotný_blog
10.02.
nova sport ufc 208

Ondřej Novotný: UFC 208 - Nová váha i titul a vzpoura "starých"

Na hlavní kartě turnaje UFC 208, na který se můžete těšit v neděli ráno od 4h se představí celkem deset bojovníků. Čeká nás tedy 5 zápasů, které mají všechny svůj zajímavý příběh. Ovšem všemi se line jedno hlavní moto: vzpoura veteránů!

Prásk.tv píše:

Renata Langmannová a Ondřej Novotný - 1
čtěte o tématu Ondřej Novotný na Prásk.tv
Ondřej Novotný
aktualizováno 30.09.
nova sport 2 ufc 205

Ondřej Novotný: New York zažije nejlepší kartu všech dob

Je to tady! Do posledního dne se zdálo, že dlouho dobývané území, kterým New York byl, bude nakonec při svém prvním turnaji sice slušně obsazeno, ale nebude něčím, na co se bude vzpomínat. Proč je to tak důležité?

Cris Cyborg
aktualizováno 23.09.
blog brazilská pýcha

Na scéně je opět Cyborg - legenda, která se nevzdává

Až si v neděli ve 4 ráno pustíte na NOVA Sport 2 další turnaj UFC, budete mít před sebou mimo jiné hlavní zápas a v něm Cris Cyborg. Brazilskou pýchu a legendu, která ve své kariéře prohrála pouze první zápas...

 

Reklama