Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Rittich
28.07.
Krásný pár Svatební obřad

Velký den Davida Ritticha: Gólman z NHL se oženil s krásnou Nikolou!

Před dvěma dny se David Rittich vyhnul arbitráži a s Calgary Flames podepsal nový jednoletý kontrakt, který mu ročně zaručí výdělek 800 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes 17 milionů korun. Další radostný den prožil dnes, jelikož se v Jihlavě oženil s dlouholetou přítelkyní Nikolou.

David Rittich
26.07.
NHL Domluvili se

Rittich se vyhnul arbitráži: S Calgary podepsal novou smlouvu!

Český gólman David Rittich se už připravoval na arbitráž, která se měla konat 28. července. Touto cestou si chtěl říct o novou smlouvu. Na té se ale nakonec dohodl s vedením klubu Calgary Flames a podepsal roční kontrakt. Podle zámořských médií si Rittich vydělá 800 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes 17 milionů korun.

David Rittich
04.05.
ms v hokeji 2018 fotky uvnitř

Začíná MS a čeští brankáři mají problém: Nevejdou se na záchod!

Dnes odpoledne začne v Dánsku hokejové mistrovství světa, ale čeští brankáři už řeší první a docela zásadní problém. Před prvním zápasem, který čeká českou reprezentaci v sobotu proti Slovensku se zjistilo, že se brankáři nevejdou na toaletu!

David Rittich v bráně české reprezentace
22.04.
Hokej Carlson Hockey Games

Češi s Rittichem v bráně porazili i Rusy. Vyhráli celý turnaj EHT!

Čeští hokejisté potvrdili celkové prvenství na turnaji Carlson Hockey Games v Pardubicích výhrou 2:1 nad Ruskem. Bez ztráty bodu opanovala reprezentace jeden z podniků série Euro Hockey Tour (EHT) naposledy na turnaji Karjala v roce 2012.

Michael Frolík
aktualizováno 18.04.
nhl špatné výsledky

Frolík a Rittich přišli o trenéra! Calgary odvolalo kouče Gulutzana

Hokejisté Calgary Flames jsou momentálně bez trenéra. Vedení tak reagovalo na to, že tým ve kterém nastupují i čeští hráči Michael Frolík a David Rittich nepostoupil do play off NHL.

David Rittich
16.04.
ms 2018 nová nominace

Hokejový nároďák posílí gólman Rittich! Mladík Kaše má smůlu

Trenér Josef Jandač zahrnul do nominace pro nadcházející turnaj Carlson Hockey Games v Pardubicích, který bude třetím podnikem Euro Hockey Tour v sezoně, celkem 34 hráčů. Dorazí další posila z NHL, kteoru je brankář David Rittich z Calgary!

David Rittich
26.03.
NHL To je smůla

Studená sprcha pro Ritticha: Calgary ho poslalo na farmu!

V NHL je alespoň na nějakou dobu zase o jednoho brankáře méně. Vedení Calgary poslalo Davida Ritticha z prvního týmu na farmu do Stocktonu. Roli dvojky za zkušeným Mikem Smithem bude plnit Jon Gillies.

David Rittich
25.03.
NHL Vyhrocený moment

Šarvátky kvůli Rittichovi: Český gólman se chtěl mstít sám! VIDEO

Byl to vyhrocený zápas. V utkání mezi Calgary a San Jose byla k vidění i šarvátka, která začala tím, že Evander Kane zajel příliš důrazně do českého gólmana Davida Ritticha. Ten po chvilce váhání přijel do chumlu hráčů a chtěl se pomstít sám. Podívejte se, jak to dopadlo.

David Rittich přijímá gratulace
10.03.
video česká stopa

Rittich dává Calgary novou naději! Jediný gól dostal z nájezdu

Gólman David Rittich zase zavřel svou branku a svými výkony dává Calgary Flames naději na účast v play off. Jeho tým dobyl hřiště Ottawy poměrem 2:1 a český brankář inkasoval v závěru až z trestného střílení.

David Rittich
08.03.
nhl noční zápasy

Voráček se trefil proti Pittsburghu, Rittich byl krůček od první nuly!

Hokejisté Calgary porazili 5:1 soupeře z Buffala a český brankář David Rittich mohl konečně oslavit svoji první nulu v NHL. Gólově se prosadil Jakub Voráček, jehož Philadelphia nakonec podlehla Pittsburghu 2:5.