Eugene Lawrence
včera 20:55
finále česká liga

Neskutečných 21 trojek! I proto je Nymburk blízko dalšího titulu

Basketbalisté Nymburku vyhráli úvodní finále NBL doma nad Opavou 114:90 a ve čtvrtek mohou v hale soupeře slavit už patnáctý titul v řadě. K úspěšnému vstupu do série si pomohli 21 trojkami, což je nový rekord soutěže. Dosud bylo maximem 20 tříbodových košů Děčína z roku 2003 a Sparty z roku 2004.

Švédové slaví gól ve finále se Švýcarskem
aktualizováno 20.05.
finále drama až do konce

Hokejisté Švédska opět mají zlato! Sen Švýcarů se rozplynul

Hokejisté Švédska se stali mistry světa pro rok 2018 a zlato slaví už pojedenácté v historii. Ve finále světového šampionátu v Kodani porazili Seveřané tým Švýcarska 3:2 až po samostatných nájezdech.. Vítěznou branku dal Filip Forsberg.

FA Cup
19.05.
Fotbal Anglický pohár

Finále FA Cupu: Položte dotazy komentátorům a sledujte je živě!

Velká fotbalová událost je tady. Na programu je finále nejstarší klubové soutěže, tedy FA Cupu. Pohár pro vítěze mohou získat fotbalisté Chelsea nebo Manchesteru United. Utkání můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 1 v 17:45, kdy začíná předzápasové studio. K tomu máte znovu unikátní příležitost vidět naše komentátory v akci díky kameře v komentátorské kabině. Zeptat se pak můžete Jozefa Havrilly a Michala Jinocha na vše, co se týká jejich práce i samotného utkání.

Prásk.tv píše:

Osm finalistů SuperStar
čtěte o tématu finále na Prásk.tv
Michel Platini
18.05.
Fotbal Šok po letech

MS 1998 a finále snů? Platini připustil, že los nemusel být čistý!

Psal se rok 1998 a konalo se mistrovství světa ve fotbale, které hostila Francie. Ta šampionát i vyhrála, když ve finále porazila Brazílii 3:0. Po dvaceti letech je tu ale informace, která mnohé šokovala. Bývalý předseda UEFA Michel Platini v rozhovoru pro francouzský rozhlas připustil, že uzpůsobil los tak, aby na sebe právě Francie s Brazílií narazily ve finále.

Petra Kvitová
04.05.
tenis wta

Kvitová je v laufu! Vyřídila Číňanku a v Praze si zahraje o titul

Tenistka Petra Kvitová si na pražském turnaji WTA zahraje o titul. Druhá nasazená hráčka si ve Stromovce poradila v semifinále s Číňankou Čang Šuaj 7:6, 6:0 a postoupila do svého jubilejního třicátého finále na elitním okruhu.

Jiří Sekáč
22.04.
KHL Gagarinův pohár

Jiří Sekáč je šampionem KHL. Jeho Kazaň ve finále zdolala CSKA!

Český útočník Jiří Sekáč získal s týmem AK Bars Kazaň Gagarinův pohár, tedy cenu za vítěze Kontinentální hokejové ligy. Klub slaví titul po osmi letech, získal ho naposledy v sezoně 2009/2010. Kazaň porazila v pátém finálovém klání CSKA Moskva 1:0 a celkově tedy 4:1 na zápasy.

Kometa Brno
aktualizováno 19.04.
hokej finále extraligy

Kometa znovu udolala Třinec a už je jen krok od obhajoby titulu!

Už jen jediná výhra dělí hokejista Komety Brno od obhajoby poháru pro mistra extraligy. Ve čtvrtém utkání finálové série totiž svěřenci Libory Zábranského porazili Třinec 5:2, čímž posunuli Oceláře na okraj propasti.

Kometa Brno - Oceláři Třinec
18.04.

Kometa zvládla drama s Třincem a ujala se vedení ve finálové sérii

Hokejisté mistrovské Komety Brno porazili ve třetím finále extraligy Třinec 3:2 a otočili stav série hrané na čtyři vítězství na 2:1 na zápasy. Domácí sice ztratili dvoubrankové vedení, ale ve 47. minutě rozhodl Tomáš Vincour. Čtvrtý zápas se bude hrát ve čtvrtek od 17:00 opět v brněnské DRFG Aréně.

Dominik Kahun
23.02.
Hokej Olympijské hry

Finále ZOH bude s českou účastí: Zlato může získat mladík Kahun!

Češi o zlaté olympijské medaile na hokejovém turnaji hrát nebudou. Finále ale bude přeci jen s českou účastí. V německém kádru je totiž Dominik Kahun, rodák z Plané u Mariánských lázní. Tento dvaadvacetiletý útočník mluví stále plynulou češtinou.

Ester Ledecká
21.02.
zoh 2018 velká změna

Velká změna: Ledecká ve čtvrtek na snowboardu nepojede!

Ester Ledecká pojede kvalifikaci i závod paralelního obřího slalomu na snowboardu na olympijských hrách v Pchjongčchangu v sobotu.