Hrdinka Fed Cupu Siniaková: Sexy pózování v plavkách! FOTO

Má po náročné sezoně, kterou zakončila skvělým úspěchem. Je to přesně týden, co Kateřina Siniaková slavila s českým týmem zisk 11. fedcupového triumfu. Teď si dvaadvacetiletá tenistka užívá dovolené, ze které poslala svým fanouškům pozdrav prostřednictvím fotografie v plavkách, kterou umístila na sociální síť.

12.11.
Tenistka Ze soukromí

Fandil hrdince Fed Cupu: Utajený přítel Siniakové odhalen! FOTO

Kateřina Siniaková vyhrála i třetí zápas českých tenistek proti Američankám ve finále Fed Cupu, když porazila Sofii Keninovou 7:5, 5:7 a 7:5. Poté propukla rovnou na kurtu v O2 aréně pořádná oslava. Siniaková běžela za svým týmem, ale také za rodinou. U té byl přítomen i Katky utajovaný přítel, kterého zachytily kamery a fotoaparáty.

Nachlazená Petra Kvitová
aktualizováno 09.11.
LOS FED CUP

Velká ztráta: Finále začne bez Kvitové, vyřadilo jí nachlazení

České tenistky rozehrají finále Fed Cupu s Američankami bez nachlazené Petry Kvitové. V sobotu v pražské O2 areně nejprve od 14:00 nastoupí s reprezentací se loučící Barbora Strýcová proti Sofii Keninové a poté se utkají Kateřina Siniaková s Alison Riskeovou. Kvitová může do utkání zasáhnout v neděli. Pořadí sobotních zápasů určilo dnešní losování na Staroměstské radnici.

Češky na Fed Cupu
31.10.
tenis finále fed cupu

České tenistky nastoupí v nejsilnější sestavě, USA bez hvězd

České tenistky budou ve finále Fed Cupu proti Spojeným státům americkým reprezentovat Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová.

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková
28.10.
Tenis Turnaj mistryň

Krejčíková a Siniaková ve finále Turnaje mistryň prohrály

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková nezakončily sezonu titulem z Turnaje mistryň. Světové jedničky prohrály ve finále v Singapuru s maďarsko-francouzským párem Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová 4:6 a 5:7. Babosová převzala trofej Martiny Navrátilové podruhé za sebou, loni zvítězila s Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Barbora Krejčíková a Kateřina SIniaková
aktualizováno 27.10.
gratulace turnaj mistryň

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají deblové finále Turnaje mistryň v Singapuru. Nejvýše nasazený pár porazil další českou dvojici Andrea Hlaváčková – Barbora Strýcová ve dvou setech 6:3 a 6:2.

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková
aktualizováno 21.10.
Tenis Ženská čtyřhra

Čtyřhře opět vládnou Češky: V čele žebříčku Siniaková a Krejčíková!

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková vystoupaly poprvé v kariéře na první místo světového žebříčku WTA ve čtyřhře. Vítězky French Open a Wimbledonu se o pozici světové jedničky spolu dělí, v čele pořadí vystřídaly Maďarku Timeu Babosovou.

aktualizováno 19.10.
tenis Skvělý úspěch

Nejlepší na světě! Mladý český pár získal prestižní ocenění

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková získaly ocenění WTA pro nejlepší deblový pár roku. České tenistky si cenu vysloužily díky společnému triumfu na French Open a ve Wimbledonu, navíc vedou letošní žebříček čtyřhry. Nejlepší hráčkou roku byla vyhlášena vítězka French Open a světová jednička Simona Halepová z Rumunska.

Karolína Plíšková
aktualizováno 08.10.
tenis světové žebříčky

Plíšková si na žebříčku polepšila! Siniaková má nové maximum

Česká tenistka Karolína Plíšková si polepšila v umístění na světovém žebříčku, kde jí momentálně patří šestá příčka. V pořadí pro Turnaj mistryň drží poslední osmou postupovou pozici s těsným náskokem před Nizozemkou Kiki Bertensovou.

05.10.
tenis tak to je škoda

Siniaková v Pekingu dohrála! Nestačila na Dánku Wozniackou

Tenistka Kateřina Siniaková se z turnajem v Pekingu loučí. Ve čtvrtfinále nestačila na dánskou soupeřku Caroline Wozniackou. Česká hráčka podlehla dánské favoritce a bývalé jedničce žebříčku dvakrát 2:6.