Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kateřina Siniaková
včera 10:28
tenis povedený start

Siniaková začala famózně. Světové patnáctce nedovolila ani set!

Výborně vstoupila Kateřina Siniaková do turnaje ve Wu-Chanu. Ačkoliv proti ní stála silnější soupeřka, patnácté hráčky žebříčku WTA Kristiny Mladenovičové se česká tenistka nezalekla a porazila ji ve dvou setech.

Andrea Hlaváčková a Kateřina Siniaková
10.09.
US Open ženská čtyřhra

Hradecká a Siniaková společný první titul neslaví! Ve finále padly

Český deblový pár Kateřina Siniaková/Lucie Hradecká ve finále ženské čtyřhry na US Open prohrály s dvojicí Martina Hingisová/Chan Yung-jan 3:6 a 2:6.

Lucie Hradecká a Kateřina Siniaková
aktualizováno 08.09.
us open semifinále

Hradecká se Siniakovou jsou ve finále! Šafářová/Strýcová končí

Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou si zahrají o titul na letošním US Open. V semifinále posledního grandslamu roku zdolaly české soupeřky Barboru Strýcovou a Lucii Šafářovou 2:0 na sety.

Kateřina Siniaková
aktualizováno 05.09.
Tenis US Open

Ženská čtyřhra: Siniaková s Hradeckou jsou v semifinále!

Český deblový pár ve složení Kateřina Siniaková/Lucie Hlaváčková postoupil na US Open do semifinále. Ve čtvrtfinálovém utkání porazily Češky dvojici Klepačová/Marinezová-Sanchezová 7:6 a 6:3.

Tomáš Berdych
aktualizováno 30.08.
us open 1. kolo

Berdych je hladce ve 2. kole, Siniaková trápila světovou čtyřku

Tenista Tomáš Berdych prošel bez větších potíží do druhého kola US Open. Američana Harrisona porazil 6:4, 6:2, 7:6. Kateřina Siniaková vzdorovala světové čtyřce Elině Svitolinové. Ačkoliv prohrála první sadu 0:6, druhý set pro sebe dokázala ukořistit v tie-breaku. Vedla i ve třetím dějství, nakonec ale do druhého kola postupuje favorizovaná Ukrajinka.

Kateřina Siniaková
aktualizováno 30.07.
gratulace tenisová paráda

Siniaková má titul z Bastadu! Porazila bývalou jedničku

Kateřina Siniaková se postara o prvotřídní senzaci. Po vítězství nad bývalou světovou jedničkou ovládla turnaj ve švédském Bastadu. Česká tenistka zapsala letos už svůj druhý turnajový triumf.

Kateřina Siniaková a Lucie Hradecká
05.07.
wimbledon 2017 Rozhovor

Čtyřhra na Wimbledonu: Dál postupuje české duo i Voráčová!

Wimbledon je v plném proudu a mimo singlů se hrají také čtyřhry. Z prvního kola postoupily i české hráčky. Pár Lucie Hradecká/Kateřina Siniaková vyhrál 2:0 nad dvojicí Muhammadová/Townsendová a dál jde také Renata Voráčová. Ta s parťačkou Makoto Ninomiyovou z Japonska přehrála pár Boserupová/McHaleová rovněž 2:0.

Barbora Strýcová
26.06.
tenis povedený den

Češkám se v Eastbourne dařilo! Dál jdou sestry Plíškovy i Strýcová

Ze čtyř českých tenistek, které se v pondělí představily na kurtech v Eastbourne, slaví postup do dalšího kola hned tři. Uspěly jak obě sestry Plíškovy, tak Barbora Strýcová, která si poradila s mladou kanadskou hvězdičkou Eugenií Bouchardovou.

Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou
09.06.
Tenis Roland Garros

Čtyřhra v Paříži: Šafářová je s Mattekovou-Sandsovou ve finále!

Česká tenistka Lucie Šafářová je na French Open ve finále čtyřhry. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazily v pařížském semifinále dosud suverénní tchajwansko-švýcarský pár Chan Yung-jan, Martina Hingisová 6:4, 6:2 a budou usilovat o třetí grandslamový titul za sebou. Skončily však Hradecká se Siniakovou.

Barbora Strýcová
04.05.
Tenis Prague Open

V českém derby v Praze zvítězila Strýcová, Siniaková končí!

Tenistka Barbora Strýcová vydřela postup do semifinále turnaje WTA v Praze. Nasazená trojka potřebovala dvě hodiny a 40 minut, aby porazila 6:3, 5:7 a 6:3 krajanku Kateřinu Siniakovou a poprvé si zahraje na J&T Banka Prague Open na antuce ve Stromovce mezi nejlepšími čtyřmi.