Petra Kvitová
03.05.
wta J&T Banka Prague Open

Kvitová nedala Siniakové šanci. Na pražském turnaji je v semifinále

Tenistka Petra Kvitová postoupila do semifinále pražského antukového turnaje WTA. V úvodním čtvrtfinále J&T Banka Prague Open si druhá nasazená poradila s krajankou Kateřinou Siniakovou dvakrát 6:3.

Serena Williamsová
09.03.
tenis indian wells

Williamsová se vrátila po mateřské vítězně! Postupuje i Siniaková

Bývalá světová tenisová jednička Serena Williamsová si po mateřské pauze připsala první vítězství na okruhu WTA. Na turnaji v Indian Wells porazila v úvodním kole Zarinu Dijasovou z Kazachstánu 7:5, 6:3. Do druhého kola postoupila i česká hráčka Kateřina Siniaková.

Denisa Allertová
17.01.
tenis australian open

Allertová postoupila do 3. kola, Siniaková se s turnajem loučí

Česká tenistka Denisa Allertová úspěšně pokračuje tažením na Australian Open. Po výhře nad Číňankou Čang Šuaj 6:4 a 7:6 postopila do 3. kola turnaje. Naopak Kateřina Siniaková nestačila na Ukrajinku Elinu Svitolinovou a grandslam pro ni končí.

Kateřina Siniaková
aktualizováno 15.01.

Dobrý začátek! Allertová a Siniaková slaví postup do 2. kola

České tenistky Kateřina Siniaková a Denisa Allertová postoupily do druhého kola prvního grandslamu sezony Australian Open. Siniaková porazila Marii Sakkariovou 6:2, 6:7 a 6:4. Allertová zdolala Pauline Parmetierovou 6:3 a 6:0.

aktualizováno 06.01.
wta finále v číně

Déšť, přesun, obrat a kanár! Siniaková s Halepovou padla

Obhájkyně titulu Kateřina Siniaková prohrála ve finále tenisového turnaje v čínském Šen-čenu se světovou jedničkou Simonou Halepovou z Rumunska 1:6, 6:2, 0:6 za hodinu a dvanáct minut. Duel se kvůli dešti uskutečnil v hale.

05.01.
tenis parádní kousek

Fantazie Siniakové! Vyřadila Šarapovovou a je ve finále

Tenistka Kateřina Siniaková porazila v semifinále turnaje v Šen-čenu Rusku Marii Šarapovovou 6:2, 3:6, 6:3 a o další krok se v Číně přiblížila obhajobě titulu. Šestá nasazená Češka se ve finále utká se světovou jedničkou Simonou Halepovou z Rumunska.

04.01.
tenis turnaj v číně

Siniaková vyřadila Kristýnu Plíškovou a je v semifinále!

Souboj českých tenistek Kateřiny Siniakové a Kristýny Plíškové nabídlo čtvrtfinále turnaje v Šen-čenu. Z postupu do semifinále se po výhře 6:2 a 6:2 radovala Siniaková, která se v něm utká s Marií Šarapovovou.

Karolína Plíšková
03.01.
tenis turnaje ve světě

Tenisové hody! Postup slaví sestry Plíškovy, Siniaková i Strýcová

Českým tenistkám se na začátku roku daří. Už ráno se z postupu do čtvrftinále turnaje v Aucklandu radovala Barbora Strýcová a odpoledne si postup zajistily Kateřina Siniaková a Kristýna Plíšková v Šen-čenu. Karolína Plíšková pak postoupila do čtvrftinále turnaje v Brisbane, kde obhajuje titul.

aktualizováno 18.10.
tenis kremlin cup

Siniaková do čtvrtfinále neprošla, v Moskvě skončil i Rosol

Česká tenistka Kateřina Siniaková se na turnaji v Moskvě do čtvrffinále nepodívá. Ve 2. kole podlehla domácí Darje Kasatkinové 2:6 a 3:6. Podobně dopadl i další český zástupce Lukáš Rosol, kterému stopku vystavil třetí nasazený Adrian Mannarin z Francie po setech 3:6 a 6:7.

16.10.
tenis turnaj wta

Siniaková v prvním kole turnaje v Moskvě deklasovala Chorvatku

Česká tenistka Kateřina Siniaková doslova smetla v prvním kole turnaje v Moskvě svoji soupeřku z Chorvatska 6:0 a 6:2. Siniaková se Donnou Vetkovičovou vypořádala za 50 minut.