Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková
28.10.
Tenis Turnaj mistryň

Krejčíková a Siniaková ve finále Turnaje mistryň prohrály

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková nezakončily sezonu titulem z Turnaje mistryň. Světové jedničky prohrály ve finále v Singapuru s maďarsko-francouzským párem Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová 4:6 a 5:7. Babosová převzala trofej Martiny Navrátilové podruhé za sebou, loni zvítězila s Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Barbora Krejčíková a Kateřina SIniaková
aktualizováno 27.10.
gratulace turnaj mistryň

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají deblové finále Turnaje mistryň v Singapuru. Nejvýše nasazený pár porazil další českou dvojici Andrea Hlaváčková – Barbora Strýcová ve dvou setech 6:3 a 6:2.

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková
aktualizováno 21.10.
Tenis Ženská čtyřhra

Čtyřhře opět vládnou Češky: V čele žebříčku Siniaková a Krejčíková!

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková vystoupaly poprvé v kariéře na první místo světového žebříčku WTA ve čtyřhře. Vítězky French Open a Wimbledonu se o pozici světové jedničky spolu dělí, v čele pořadí vystřídaly Maďarku Timeu Babosovou.

aktualizováno 19.10.
tenis Skvělý úspěch

Nejlepší na světě! Mladý český pár získal prestižní ocenění

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková získaly ocenění WTA pro nejlepší deblový pár roku. České tenistky si cenu vysloužily díky společnému triumfu na French Open a ve Wimbledonu, navíc vedou letošní žebříček čtyřhry. Nejlepší hráčkou roku byla vyhlášena vítězka French Open a světová jednička Simona Halepová z Rumunska.

Barbora Krejčíková
aktualizováno 09.10.
tenis Poprvé v sezoně vyhrála

Krejčíková slaví první postup do druhého kola, soupeřka ji vzdala

Barbora Krejčíková se konečně dočkala! Poprvé v sezoně postoupila do druhého kola turnaje okruhu WTA. V Tchien-ťinu se jí to povedlo i díky skreči Ukrajinky Kateryny Kozlovové za stavu 4:1.

Kateřina Siniaková
06.09.
tenis us open

Siniaková s Krejčíkovou jsou v semifinále! Postoupil i Djokovič

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková postoupily do semifinále US Open a dvě výhry je dělí od grandslamového hattricku. Ve čtvrtfinále ale měly letošní vítězky Roland Garros a Wimbledonu namále, v duelu s Belgičankou Elise Mertensovou a Demi Schuursovou z Nizozemska totiž čelily v tie-breaku druhé sady mečbolu, ale zápas vyhrály 2:6, 7:6 a 6:3.

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a Jana Novotná
aktualizováno 15.07.
wimbledon dojemné poděkování

Do nebe pro Janu. Chci jí ten titul věnovat, svěřila se Krejčíková

Barbora Krejčíková po výhře ve finále Wimbledonu poslala po objetí s parťačkou Kateřinou Siniakovou do nebe polibek. Byl pro Janu Novotnou. Právě česká turnajová legenda byla ještě donedávna trenérkou Krejčíkové. Bohužel loni zemřela.

aktualizováno 14.07.
nova sport prostě šampionky!

Siniaková a Krejčíková mají další grandslam. Vyhrály Wimbledon!

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková dokázaly vyhrát druhý grandslamový titul v řadě. Po triumfu na tenisovém Rolad Garros zvítězily i ve Wimbledonu. Finálové utkání proti česko-americké dvojici Květa Peschkeová - Nicole Melicharová ovládly ve třech setech 6:3, 6:7 a 6:0.

Wimbledon
13.07.
wimbledon 2018 čtyřhra

Obě české dvojice postoupily: Wimbledon čeká české finále!

Čtyřhra žen na trávě ve Wimbledonu bude mít po sedmi letech českou šampionku. Do finále postoupily i Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková po výhře nad Polkou Alicjí Rosolskou a Abigail Spearsovou z USA 7:5, 6:4 a v duelu o titul se střetnou s Květou Peschkeovou a Američankou Nicole Melicharovou.

Rafael Nadal
13.07.
wimbledon 2018 semifinále

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: Djokovič vyzve Nadala, ve hře i tři Češky!

Američan John Isner bude proti Jihoafričanovi Kevinu Andersonovi bojovat o své první grandslamové finále. Ve druhém semifinále se utkají světová jednička Rafael Nadal ze Španělska a trojnásobný vítěz z All England Clubu Srb Novak Djokovič. O finále budou hrát ve čtyřhře tři Češky. Vítězky French Open Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou se utkají s Polkou Alicjí Rosolskou a Američankou Abigail Spearsovou. Květa Peschkeová bude v páru s Američankou Nicole Melicharovou hrát proti kanadsko-čínskému duu Gabriela Dabrowská, Sü I-fan.