Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
Aktualizováno 4.6. 2017 23:11
nova sport world cup of darts

Světové šipky patří Nizozemcům! Smetli Anglii, pak si dali Wales!

Šampiónem World Cup of Darts jsou pro rok 2017 Nizozemci. Dvojice Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld, která v prvním kole přehrála houževnaté Čechy, nejprve zdolala svého loňského finálového přemožitele z Anglie, ve finále pak ve čtyřzápasovém střetnutí přehrála Wales.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
Aktualizováno 4.6. 2017 18:42
nova sport world cup of darts

Bouřící aréna hnala Němce, nakonec ale uvidí reprízu finále!

Domácí Němci i sousední Rakušané nebyli daleko od velkých senzací, favorizovaní Angličané a Nizozemci však nakonec strhující bitvy zvládli a ve večerním semifinále se v repríze loňského finále střetnou o boj o trofej pro vítěze. Druhé semifinále utvoří Belgie a Wales.

Paul a Harith Limovi
Aktualizováno 4.6. 2017 00:03
nova sport 2 world cup of darts

Singapurská jízda nekončí! Domů poslali Španěly, končí další favorit!

Ani úvodní porce osmifinálových zápasů šipkařského World Cup of Darts se neobešla bez překvapení. Ruští reprezentanti si v boji o čtvrtfinále poradili s pátou nasazenou australskou dvojicí. Turnajem naopak dále úspěšně kráčí Singapur, na jehož šipkách tentokrát skončili Španělé.

nova sport world cup of darts

Zavření na 121 i třikrát 60! Češi ale nakonec s Nizozemci padli

Překvapení na úkor favorizovaných Nizozemců se nekonalo. Čeští šipkaři sice na World Cup of Darts nepředvedli špatný výkon, na dvojici Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld to však nestačilo. Po výhře 5:1 postupují do druhého kola Nizozemci.

Singapurští šipkaři vyřadili favorizované Skoty
Aktualizováno 2.6. 2017 06:44
nova sport world cup of darts

Senzace! Singapurští šipkaři vyřadili Wrighta s Andersonem!

Jedno z největších překvapení historie World Cup of Darts zažili diváci ve Frankfurtu hned první večer letošního ročníku. Už v prvním kole se totiž s turnajem rozloučila nejvýše nasazená skotská dvojice Peter Wright a Gary Anderson.

Adrian Lewis a Phil Taylor
Aktualizováno 5.6. 2016 23:47
nova sport 2 world cup of darts

Taylor s Lewisem počtvrté slaví! Anglie ve finále přehrála Nizozemce

Parádní vyvrcholení nabídl World Cup of Darts, který se od čtvrtka odehrával v německém Frankfurtu. Poslední den turnaje byla na programu čtvrtfinálová utkání, večer pak závěrečné boje. A nebyla nouze o skvělé šipkařské představení ani překvapení.

World Cup of Darts
Aktualizováno 4.6. 2016 23:55
nova sport 2 world cup of darts

Houževnatí Filipínci trápili Nizozemce. Jeden z favoritů končí!

Světový pohár šipkařů dospěl do dalšího dějství a v něm už začaly padat hlavy i mezi favority. Do čtvrtfinále totiž nedokázali projít borci z Walesu. Naopak Nizozemci a Angličané si čtvrtfinále zahrají.

Phil Taylor a Adrian Lewis
Aktualizováno 4.6. 2016 06:35
nova sport 2 world cup of darts

Čeští šipkaři na Čínu nestačili, favorit z Anglie se pořádně nadřel!

Hned v prvním kole skončilo působení české dvojice šipkařů na Světovém poháru v německém Frankfurtu. Duo Pavel Drtil/Micha Kočík sice dokázalo dorovnat hrozivou tříbodovou ztrátu proti Číňanům, nakonec však svému soupeři podlehli.

Gary Anderson
Aktualizováno 3.6. 2016 09:20
nova sport 2 World Cup of Darts

Anderson odvrátil vyřazení Skotů, dál jdou i hvězdní Nizozemci!

V německém Frankfurtu odstartoval Světový pohár šipkařů! Stačilo málo a hned první hrací den mohlo dojít na obrovskou senzaci. Nový Zéland vedl nad Skoty už 3:1, ale favorizovaného soupeře nakonec vyřadit nedokázal. Skotové zejména díky famóznímu výkonu Garyho Andersona zápas otočili a vyhráli 5:3. Z postupu se raduje i další velký favorit Nizozemsko.

Pavel Drtil a Michal Kočík
Aktualizováno 1.6. 2016 15:10
nova sport 2 World Cup of Darts 2016

Čeští reprezentanti změří síly s nejlepšími šipkaři světa!

Ve čtvrtek začíná v německém Frankfurtu nad Mohanem prestižní World Cup of Darts, na kterém se představí i česká reprezentace. Celý turnaj bude ŽIVĚ od čtvrtka do neděle vysílat NOVA Sport 2.