Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rob Cross a Phil Taylor
aktualizováno 01.01.
šipky finále pdc

Šipkařský svět má nového krále! Cross ve finále udolal Taylora

Finálový zápas šipkařského mistrovství světa je u konce a novým králem PDC se stal Rob Cross. Při své první účasti tak slaví titul a ve finále porazil legendárního Phila Taylora. Cross vyhrál 7:2 na sety.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
aktualizováno 04.06.
nova sport world cup of darts

Světové šipky patří Nizozemcům! Smetli Anglii, pak si dali Wales!

Šampiónem World Cup of Darts jsou pro rok 2017 Nizozemci. Dvojice Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld, která v prvním kole přehrála houževnaté Čechy, nejprve zdolala svého loňského finálového přemožitele z Anglie, ve finále pak ve čtyřzápasovém střetnutí přehrála Wales.

Michael van Gerwen a Raymond van Barneveld
aktualizováno 04.06.
nova sport world cup of darts

Bouřící aréna hnala Němce, nakonec ale uvidí reprízu finále!

Domácí Němci i sousední Rakušané nebyli daleko od velkých senzací, favorizovaní Angličané a Nizozemci však nakonec strhující bitvy zvládli a ve večerním semifinále se v repríze loňského finále střetnou o boj o trofej pro vítěze. Druhé semifinále utvoří Belgie a Wales.

Paul a Harith Limovi
aktualizováno 04.06.
nova sport 2 world cup of darts

Singapurská jízda nekončí! Domů poslali Španěly, končí další favorit!

Ani úvodní porce osmifinálových zápasů šipkařského World Cup of Darts se neobešla bez překvapení. Ruští reprezentanti si v boji o čtvrtfinále poradili s pátou nasazenou australskou dvojicí. Turnajem naopak dále úspěšně kráčí Singapur, na jehož šipkách tentokrát skončili Španělé.

World Cup of Darts: ČR - Nizozemí
03.06.
nova sport world cup of darts

Zavření na 121 i třikrát 60! Češi ale nakonec s Nizozemci padli

Překvapení na úkor favorizovaných Nizozemců se nekonalo. Čeští šipkaři sice na World Cup of Darts nepředvedli špatný výkon, na dvojici Michael van Gerwen/Raymond van Barneveld to však nestačilo. Po výhře 5:1 postupují do druhého kola Nizozemci.

Singapurští šipkaři vyřadili favorizované Skoty
aktualizováno 02.06.
nova sport world cup of darts

Senzace! Singapurští šipkaři vyřadili Wrighta s Andersonem!

Jedno z největších překvapení historie World Cup of Darts zažili diváci ve Frankfurtu hned první večer letošního ročníku. Už v prvním kole se totiž s turnajem rozloučila nejvýše nasazená skotská dvojice Peter Wright a Gary Anderson.

Adrian Lewis a Phil Taylor
aktualizováno 05.06.
nova sport 2 world cup of darts

Taylor s Lewisem počtvrté slaví! Anglie ve finále přehrála Nizozemce

Parádní vyvrcholení nabídl World Cup of Darts, který se od čtvrtka odehrával v německém Frankfurtu. Poslední den turnaje byla na programu čtvrtfinálová utkání, večer pak závěrečné boje. A nebyla nouze o skvělé šipkařské představení ani překvapení.

World Cup of Darts
aktualizováno 04.06.
nova sport 2 world cup of darts

Houževnatí Filipínci trápili Nizozemce. Jeden z favoritů končí!

Světový pohár šipkařů dospěl do dalšího dějství a v něm už začaly padat hlavy i mezi favority. Do čtvrtfinále totiž nedokázali projít borci z Walesu. Naopak Nizozemci a Angličané si čtvrtfinále zahrají.

Phil Taylor a Adrian Lewis
aktualizováno 04.06.
nova sport 2 world cup of darts

Čeští šipkaři na Čínu nestačili, favorit z Anglie se pořádně nadřel!

Hned v prvním kole skončilo působení české dvojice šipkařů na Světovém poháru v německém Frankfurtu. Duo Pavel Drtil/Micha Kočík sice dokázalo dorovnat hrozivou tříbodovou ztrátu proti Číňanům, nakonec však svému soupeři podlehli.

Gary Anderson
aktualizováno 03.06.
nova sport 2 World Cup of Darts

Anderson odvrátil vyřazení Skotů, dál jdou i hvězdní Nizozemci!

V německém Frankfurtu odstartoval Světový pohár šipkařů! Stačilo málo a hned první hrací den mohlo dojít na obrovskou senzaci. Nový Zéland vedl nad Skoty už 3:1, ale favorizovaného soupeře nakonec vyřadit nedokázal. Skotové zejména díky famóznímu výkonu Garyho Andersona zápas otočili a vyhráli 5:3. Z postupu se raduje i další velký favorit Nizozemsko.