Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

záhada když je potřeba klid

Berou, neberou? Schick šel na ryby, čeká co bude dál

Patrik Schick musí být v dnešních dnech jedním z nejsmutnějších českých sportovců. Už už se schylovalo k megapřestupu do slavného Juventusu Turín, jenže italský velkoklub z předběžné dohody vycouval. A jak to vzal talentovaný fotbalista? Na svůj instagram umístil výstižný obrázek...

Patrik Schick
Aktualizováno 18.7. 2017 21:26
klenot drama nekončí

Patrik Schick je zdravý, má to ale háček. Juve ho už nechce!

Patrik Schick si zcela jistě oddechl. Pár týdnů žil v nejistotě, jak je to s jeho zdravím. Právě na základě lékařské prohlídky se zadrhl jeho přestup do Juventusu. V úterý sice italská media vydala zprávu, že český fotbalista je fit, jenže večer pak přesto Juventus od dohody odstoupil.

Patrik Schick
Aktualizováno 17.7. 2017 11:11
kam půjde? nemocný nebo zdravý

Válka o Schicka: Prodáme ho jinam a za víc, říká šéf Sampdorie

Patrik Schick už pózoval v tričku Juventusu, ale k přestupu dost možná ani nedojde. Komplikace při zdravotní prohlídce a otálení s potvrzením transferu vyprovokovaly šéfa Sampdorie Janov a ten začal vyhrožovat.

Patrik Schick
Aktualizováno 13.7. 2017 15:55
nejistota zdravotní prohlídka

Schick podstupuje nové testy: Má možná problémy se srdcem

Patrik Schick byl hodně blízko přestupu do Juventusu Turín. Bohužel ve středu vyšlo najevo, český fotbalistovi neprošel zdravotní prohlídkou. Podle italských médií byly vykazovala nepřirozené hodnoty činnost jeho srdce. Nové testy podstupuje český supertalent dnes.

Patrik Schick
Aktualizováno 12.7. 2017 18:02
průšvih velké komplikace

Přestup Schicka možná padne! Neprošel zdravotními testy?

Může to být největší přestup českého fotbalisty od dob Pavla Nedvěda, jenže Patrik Schick možná do Juventusu nepůjde. Vychází najevo, že supertalentovaný útočník neprošel lékařskou prohlídkou.

Patrik Schick letí na dovolenou
Aktualizováno 29.6. 2017 17:28
Fotbal Životní změna

Schickův nový svět? Jezdil MHD, teď si letěl v soukromém letadle!

Nechtěný ve Spartě, objevený a přetransformovaný Janovem a teď ho jako novou posilu vítá slavný Juventus Turín. Takový je příběh jedenadvacetiletého Patrika Schicka, který se dokázal za rok v Itálii předělat z neznámého útočníka na postrach zkušených zadáků nejen v lize na Apeninském poloostrově. Ještě před rokem a půl možná jezdil do Ďolíčku městskou dopravou, teď si na dovolenou pronajal soukromé letadlo.

Patrik Schick
Aktualizováno 25.6. 2017 12:26
juventus supertalent přestupuje

Chvilka strachu v poslední minutě: Proč se Schick chytal stehna?

Fotbalista Patrik Schick čeká na výsledky zdravotní prohlídky, na kterou si ve čtvrtek odskočil do Turína z ME. Pokud budou v pořádku, měl by se hlásit na přípravu v Juventusu, jehož posilou by se měl stát. Ale v závěru zápasu s Dánskem asi trnul nejen agent Pavel Paska.

realita mistrovství evropy

Hvězdná Lvíčata propadla: Trenér Lavička ale chce pokračovat

Byly to spíš troufalé plány. Porazit Dánsko o čtyři góly se českým fotbalovým mladíkům nepodařilo. Seveřané výběr Vítězslava Lavičky předčili a to navzdory české snaze a spoustě střel. Konečný výsledek 2:4 vypadá krutě, ale vlastně je spravedlivý.

Patrik Schick
Aktualizováno 22.6. 2017 10:16
nová výzva je to tady!

Schick už se fotí v triku Juventusu. Po EURO má podepsat smlouvu!

Přestup Patrika Schicka do Juventusu Turín už je zřejmě opravdu otázkou hodin. Na oficiálním webu italského mistra se objevila zpráva o tom, že český útočník už v klubu podstupuje zdravotní prohlídku. Nejpozději v odpoledních hodinách by pak měl být přestup stvrzen.

fotbal žádné drobné

Juventus zaplatí za Schicka astronomickou sumu, píší v Itálii

Za útočníka Patrika Schicka zaplatí Juventus podle italských médií dokonce 30,5 milionu eur (zhruba 797 milionů korun). Uvedla to televizní stanice Sky Sport Italia, podle které se turínský celek dohodl se Sampdorií Janov na tříletém splátkovém kalendáři. Pro jednadvacetiletého českého fotbalistu má být v Turíně připravena pětiletá smlouva.