Patrik Schick
aktualizováno 15.11.
sestava přípravné utkání

Češi vedou v Polsku 1:0! Schickův průnik zakončil Jankto do prázdné

Česká fotbalová reprezentace čelí velké výzvě. V přípravném utkání v Gdaňsku vede nad domácím Polskem 1:0. Trenér Jaroslav Šilhavý dal důvěru brankáři Jiřímu Pavlenkovi, na hrot útoku poslal Patrika Schicka. A právě ten vymyslel první český gól pro Jakuba Jankta.

16.10.
liga národů

Čeští fotbalisté padli na Ukrajině 0:1, i když soupeře přestříleli

Čeští fotbalisté prohráli v Lize národů na hřišti Ukrajiny 0:1, když jediný gól zápasu dal před poločasovou přestávkou Ruslan Malinovskij. Češi se tak musí smířit s tím, že postup do elitní skupiny soutěže už je ztracený.

Michael Krmenčík
13.10.
Fotbal Liga národů

Vydařená Šilhavého premiéra: Češi v Trnavě porazili Slováky!

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první vystoupení pod novým trenérem Jaroslavem Šilhavým. Ten své svěřence hned dovedl k výhře a to 2:1 nad Slováky v utkání Ligy národů. Skóre otevřel Michael Krmenčík, po kterém vyrovnal Marek Hamšík. O výhře českého národního týmu rozhodl čtvrt hodinu před koncem Patrik Schick skvělou hlavičkou po povedeném centru Bořka Dočkala.

Trenér AS Řím
28.08.
fotbal to nevymyslíš

Schickův trenér slavil gól tak divoce, až si zlomil ruku! VIDEO

Trenér AS Řím Eusebio di Francesco prožívá zápasy opravdu naplno. O tom se mohli přesvědčit všichni, kdo sledovali utkání AS proti Atalantě, které skončilo 3:3. Při vyrovnávacím gólu domácích slavil tak vehementně, že si zlomil a musel na operaci.

Ivan Strinič
19.08.
nečekané Zase hráč sampdorie

Špatné zprávy pro chorvatského dříče: Má problémy se srdcem!

Chorvatský fotbalista Ivan Strinič se dozvěděl nepříjemnou novinu. Při rutinní předsezonní prohlídce mu lékaři diagnostikovali hypertrofii srdečního svalu. Pro jedenatřicetiletého zadáka se může jednat i o konec kariéry.

01.08.
fotbal champions cup

Schick přispěl k obratu proti Barceloně! AS Řím jí dal čtyři góly

Fotbalový útočník Patrik Schick se v dalším přípravném utkání AS Řím sice střelecky neprosadil, ale i díky němu italský velkoklub porazil na Champions Cupu Barcelonu 4:2. Schick totiž na jeden gól přihrál a navíc se po faulu na něj kopala penalta.

27.07.
Fotbalista Ze soukromí

O Schicka pečuje krásná přítelkyně Hanka: Takhle si užívají léto!

Patrik Schick tráví tyto dny ve Spojených státech, kde probíhá příprava AS Řím. Spolu s ním je za velkou louží i přítelkyně Hanka, která se o mladého talenta pečlivě stará. Pokud mohou být spolu, užívají si krásných letních dnů a zamilovanost z nich jenom čiší. Posuďte sami z fotek v galerii níže…

26.07.

Schick si pohrál s obranou Tottenhamu! AS Řím však prohrál

Přípravu na fotbalovou sezonu zahájily i nejlepší kluby světa a to na turnaji Champions Cup. Juventus Turín, který nastoupil ještě bez Cristiana Ronalda porazil Bayern Mnichov 2:0 a AS Řím podlehl 1:4 Tottenhamu. Za římský klub se však parádně prosadil Patrik Schick.

15.07.
video parádní představení

To se povedlo: Schick kouzlil a bavil, začal sezonu hattrickem!

Nová sezona, nová výzva! Patrik Schick bojuje o místo v sestavě AS Řím a hned v prvním přípravném utkání nastřílel hattrick. I díky jeho přídělu vyhrál klub z věčného města nad čtvrtoligovou Latinou 9:0!

Mohamed Salah proti AS Řím
aktualizováno 24.04.
fotbal Liga mistrů

Salahův večírek v LM: Římu dal dva góly, další připravil! Nakonec 5:2

Parádní podívanou přinesl první zápas semifinále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a AS Řím. Domácí řádili jak utržení z řetězu a vedli už 5:0, v závěru ale polevili a Italové dvěma góly vykřesali postupovou naději. Byl u toho i český útočník Patrik Schick, jenž si zahrál druhou půli. Odveta se hraje za týden.