Patrik Schick
15.01.
video prostá samozřejmost?

Patriku, kde je radost?! Proč Schick skoro neslaví krásné góly?

To byla paráda! V pondělním utkání Coppa Italia, kdy se proti sobě postavili třetiligový klub Entella a slavný AS Řím v čele s Patrikem Schickem, tak právě český útočník byl hlavním strůjcem vítězství svého týmu.

Patrik Schick dává gól
26.12.
Italská liga

Schick hrdinou zápasu, Juventus zachránil střídající Ronaldo

Patrik Schick se dočkal! Konečně se mu podařilo prosadit a stal se hrdinou zápasu mezi AS Řím a Sassuolem. V podobné roli byl i Cristiano Ronaldo. Ten z pozice náhradníka zachránil remízu.

14.12.
řešení zlatá popelnice

Prodali ho, teď ho chtějí zpět! O Schicka má zájem bývalý klub

Český útočník Patrik Schick přestoupil v létě 2017 do italského velkoklubu AS Řím. Římané za něj Sampdorii údajně vysázeli 42 milionů eur. Schickovi se ale dlouhodobě nedaří a Sampdorie by ho prý chtěla zpět!

aktualizováno 27.11.
Liga mistrů

Řím se Schickem padl s Realem, postup má jistý sedm týmů

Postup do osmifinále fotbalové Ligy mistrů si dnes kolo před koncem základních skupin vybojovaly Ajax Amsterodam, Bayern Mnichov, Manchester City, Manchester United, Juventus Turín, Real Madrid a AS Řím s českým reprezentantem Patrikem Schickem.

Patrik Schick přeloboval Martina Dúbravku
aktualizováno 23.11.
rozhovor otevřené povídání

SEDM otázek pro Schicka: O náladě v repre i vztahu s Džekem

Patrik Schick je aktuálně jedním z největších pokladů českého fotbalu. Po příchodu trenéra Jaroslava Šilhavého k národnímu týmu se stal hlavní oporou útoku, i kdyý v domovském AS Řím stále čeká na větší šanci. Ve velkém rozhovoru mluví o sedmi tématech.

20.11.
fotbal prostě paráda

Schickův lob chválil i Dúbravka! Famózní řešení, vysekl poklonu

Čeští fotbalisté si v závěrečném utkání Ligy národů poradili se slovenským soupeřem, kterého porazili 1:0 a zajistili si tak druhé místo ve skupině B1 za Ukrajinou. Jediný gól utkání vsítil Patrik Schick, kterého chválil i slovenský brankář Martin Dúbravka.

Patrik Schick překonává slovenského brankáře Dúbravku
aktualizováno 19.11.
Liga národů

Schick rozhodl federální derby, Slováky odsoudil k sestupu

Čeští fotbalisté v závěrečném utkání Ligy národů porazili v Praze Slovensko 1:0. Zajistili si tak druhé místo ve skupině B1 za Ukrajinou a udrželi druhou výkonnostní ligu i zařazení do druhého koše pro prosincové losování kvalifikace mistrovství Evropy 2020. Svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého stačila k uhájení druhého místa i remíza, ale ve 32. minutě utekl slovenské obraně Patrik Schick a lobem poslal domácí tým do vedení.

aktualizováno 15.11.
sestava přípravné utkání

Češi vedou v Polsku 1:0! Schickův průnik zakončil Jankto do prázdné

Česká fotbalová reprezentace čelí velké výzvě. V přípravném utkání v Gdaňsku vede nad domácím Polskem 1:0. Trenér Jaroslav Šilhavý dal důvěru brankáři Jiřímu Pavlenkovi, na hrot útoku poslal Patrika Schicka. A právě ten vymyslel první český gól pro Jakuba Jankta.

16.10.
liga národů

Čeští fotbalisté padli na Ukrajině 0:1, i když soupeře přestříleli

Čeští fotbalisté prohráli v Lize národů na hřišti Ukrajiny 0:1, když jediný gól zápasu dal před poločasovou přestávkou Ruslan Malinovskij. Češi se tak musí smířit s tím, že postup do elitní skupiny soutěže už je ztracený.

Michael Krmenčík
13.10.
Fotbal Liga národů

Vydařená Šilhavého premiéra: Češi v Trnavě porazili Slováky!

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první vystoupení pod novým trenérem Jaroslavem Šilhavým. Ten své svěřence hned dovedl k výhře a to 2:1 nad Slováky v utkání Ligy národů. Skóre otevřel Michael Krmenčík, po kterém vyrovnal Marek Hamšík. O výhře českého národního týmu rozhodl čtvrt hodinu před koncem Patrik Schick skvělou hlavičkou po povedeném centru Bořka Dočkala.