Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
včera 18:11
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 17.04.
biatlon návrat do reality

Koukalová komentuje vzkazy od fanoušků a prosí je o jedinou věc!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se po zhruba týdenní odmlce ozvala svým příznivcům. Tento týden pokřtí svoji novou knihu, která hodně rozvířila její fanouškovskou základnu a ona reaguje na vzkazy, které v posledních dnech dostala.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 13.04.
biatlon neuvěřitelné...

Záhada spolknuté lžičky: Tady je důkaz, že se to Koukalové stalo!

Biatlonistka Gabriela Koukalová je v posledních dnes tématem číslo jedna. Její šokující přiznání o anorexii a napjatých vztazích s Veronikou Vítkovou vyvolalo mezi fanoušky rozporuplné pocity. Ve své knize ale také prozradila, jak to bylo se lžičkou, kterou spolkla.

Prásk.tv píše:

Ester Berdych Sátorová - 1
čtěte o tématu anorexie na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
11.04.
Autobiografie Všechno otevřeně

Proč napsala Koukalová knihu? Takhle to vysvětlila fanouškům!

Každá mince má dvě strany. I Gabriela Koukalová má dvě tváře. Tu jednu každý zná. Usměvavá biatlonistka, která chrlí pozitivními slovy do všech stran. Tu druhou tvář, která je podstatně méně šťastná, tu popsala Koukalová ve své knize. Na sociální síť napsala, jaký k tomu měla důvod.

Gabriela Koukalová
11.04.
biatlon názor odborníka

Koukalová mohla závodit ‘na dluh’, ale ne dlouhodobě! Říká odborník

Naše nejúspěšnější česká biatlonistka Gabriela Koukalová šokovala všechny sportovní fanoušky, když ve své knize přiznala, že několik let trpěla anorexií a bulimií. Jak ale mohly tyto zdravotní problémy ovlivnit její výkonnost okomentoval Mgr. Aleš Tvrzník ze sportovního centra Vital Praha.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 11.04.
šokující odhalení tak to je konec

Biatlonistka Koukalová šla po letech s pravdou ven: Anorexie!

Vždy zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany, ale za tím vším se skrývalo obrovské tajemství. Nejúspěšnější česká biatlonistka Gabriela Koukalová ve své knize přiznala, že několik let trpěla anorexií...

Julia Lipnická
29.08.
Konec Nemá na výběr

Olympijská vítězka končí v 19 letech. Bojuje s vážnou nemocí!

Julia Lipnická je nejmladší ruská olympijská vítězka v historii. Krasobruslařka, která je i mistryní Evropy, teď však ve svých teprve devatenácti letech končí sportovní kariéru. Agentuře TASS to oznámila její matka. A důvod? Mladá sympaťačka bojuje s vážnou duševní nemocí - má anorexii.