Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

FC Pavlikeni
14.09.
Smutná zpráva Čtyři mrtví

Nehoda autobusu s fotbalisty: Tři hráči zemřeli, nejmladšímu bylo 19

Velké neštěstí zasáhlo bulharský sport. Fotbalisté týmu Pavlikeni mířili z pohárového zápasu, ale v pořádku do své domoviny nedojeli. Nepozorný řidič nezastavil na značce "stop" a ve vysoké rychlosti narazil do týmového autobusu. Zemřeli čtyři lidé, tomu nejmladšímu bylo 19 let.

Norwich City
25.08.
Má to pomoci Inspirace ve věznici

Soupeřovi dáme růžovou kabinu a prohraje. Norwich věří psychologii

Přijedete na stadion soupeře a on vás zavře do růžové kabiny. Možná si budete říkat, jestli nesedíte na místech, která patří ženskému týmu. Jenže tento nápad druholigového týmu Norwich City z Anglie je pořádně vychytralý. Vedení tohoto klubu se totiž inspirovalo americkými věznicemi – jde o psychologický trik. Díky němu má být soupeř nevědomky rozhozen a tak i oslaben. Jak?

Fotbal
05.08.
Fotbal Kuriozita na Slovensku

Soupeř se ožral, zápas se ruší: FOTO omluva je hitem internetu!

Chcete si o víkendu udělat program, říkáte si, že zajdete ve vesnici na fotbal, ale pak přijdete na stadion a všechno je jinak. Zápas se ruší. Důvodem je to, že nepřijede soupeř, jelikož je na šlupky. Jinak řečeno – tak opilý, že nemůže nastoupit. A to se opravdu stalo – na Slovensku.

Prásk.tv píše:

Fotbalisté uvěznění v jeskyni v Thajsku
čtěte o tématu fotbalisté na Prásk.tv
Hlavičkování
21.07.
Fotbal Revoluce ve fotbale?

Malým fotbalistům chtějí zakázat hlavičkování. Prý to škodí zdraví!

Děti by při fotbale neměly hlavičkovat. Podle odborníků by jim to mohlo trvale poškodit mozek. Lékaři a studenti z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy chtějí nařídit fotbalovým klubům, aby malým fotbalistům zakázaly hru hlavou. Pomoci jim v tom má petice. Ve Spojených státech zákaz platí už více než dva roky.

Dopingová kontrola
12.07.
Fotbal Mistrovství světa

Doping na fotbalovém MS: FIFA vydala výsledky a takhle dopadly!

Doping, strašák moderního sportu, který se nejednou objevil na olympiádě, ale i na dalších velkých sportovních akcích. Dnes vydala Mezinárodní federace fotbalových asociací FIFA prohlášení, ve kterém uvádí, jak dopadly dopingové testy na finišujícím mistrovství světa. Byli fotbalisté čistí?

Palmeiras vs. Flamengo
14.06.
Fotbal Série A

Šílenství v závěru zápasu: Konflikt a pak šest červených karet! VIDEO

Byl to poslední zápas před přestávkou pro mistrovství světa, zápas nejvyšší brazilské ligy. Palmeiras hostilo Flamengo. Moment, o kterém se z celého klání mluví nejvíce, se odehrál v nastavení. Z jednoho souboje o míč totiž vypramenila hromadná strkanice, po které rozhodčí rozdali šest červených karet.

Danny a jeho synové
10.06.
Fotbal Mezinárodní turnaj

Pyšný otec Danny ze Slavie: Takhle si to ťukli jeho synové! VIDEO

Dnes vyvrcholil třetí ročník Slavia International Cupu, tedy turnaje pro mladé hráče. Celkovým vítězem je Málaga. Sešívaní skončili sice až na devátém místě, ale právě v utkání o toto umístění se blýskli parádní akcí synové portugalského záložníka Dannyho, který působí v A týmu. Podívejte se na videu.

Marian Čišovský
aktualizováno 17.12.
Podpora Dojemný zápas

Hokejový zápas pro Čišovského: Upoutaný na vozíku se rozplakal!

Bývalý fotbalový obránce Plzně Marián Čišovský trpí vážnou amyotrofickou laterální sklerózou. Na jeho podporu se sešli hokejové hvězdy i jeho bývalí spoluhráči. Odehráli charitativní exhibiční utkání a výtěžek z něj putoval na podporu Spolku 28 a Nadace fotbalových internacionálů. Gesto skvělých kamarádů samotného Čišovského rozplakalo.

Alan Ruschel
aktualizováno 17.12.
Přeživší Letadlo smrti

"Nesmrtelný" a Neto jsou doma! Propustili je z nemocnice 

Když se řekne slavný brazilský fotbalista, asi vás napadne Neymar, Ronaldo či Ronaldinho. Jenže Brazílie má nové hrdiny, kteří přežili pád letadla fotbalového týmu Chapecoense v Kolumbii. Dva ze tří už byli konečně propuštěni z nemocnice a jsou doma ve své vlasti.

Ronaldo a jeho dvojník
aktualizováno 20.11.
GALERIE Jako vejce vejci

GALERIE: Fanoušek, který vypadá jako Ronaldo! Kdo další má dvojníka?

A je to tady zase! Fanoušek, který miluje Cristiana Ronalda a chce se mu do detailu přiblížit. Dán Shanta Kordbatchje se však portugalskému idolu opravdu podobá. Na svém instagramu naprosto kopíruje Ronaldův život a fotí se ve stejných pózách, jako jeden z nejlepších hráčů současnosti. Dvojníky mají i jiní fotbalisté...