Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ellie Soutter
27.07.
británie v šoku to je strašné

Olympionička zemřela o svých osmnáctinách! Nikdo to nechápe

Vycházející olympijská naděje z Velké Británie Ellie Soutterová zemřela v den svých 18. narozenin. Náhlou smrt nadějné snowboardcrossařky oznámila Britská olympijská asociace.

Kim Po-rum
20.03.

GALERIE: Olympijská medailistka skončila v blázinci

Olympijská medailistka z Jižní Koreje skončila na psychiatrii poté, co ji vlatní fanoušci lynčovali za to, že svedla kolektivní vinu na kolegyni z reprezentace.

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
Česká hvězda Šťastná megastar

První dojmy šťastné Ledecké! Co řekla o Čáslavské?

Ester Ledecké se třásla dojetím brada, když po olympijském vítězství v paralelním obřím slalomu na snowboardu děkovala týmu a rodičům. V Pchjongčchangu se zapsala do historie, neboť se spolu s triumfem v lyžařském super-G stala dvojnásobnou olympijskou vítězkou ve dvou různých sportech, ale srovnávat se s legendární gymnastkou Věrou Čáslavskou dvaadvacetiletá závodnice nechtěla.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu olympiáda na Prásk.tv
Naděžda Sergejevová
aktualizováno 24.02.
další aféra Hanba!

Ruska nosila tričko "Já nedopuji!" Teď jí za doping vyloučili z her

Ruská bobistka Naděžda Sergejevová byla kvůli dopingu vyloučena a diskvalifikována z olympijských her v Pchjongčchangu. Rozhodla o tom sportovní arbitráž CAS. Třicetiletá pilotka spolu s brzdařkou Anastasií Kočeržovovou přijdou o 12. místo ze závodu dvojbobů.

Německo a Česko
23.02.
Hokej Olympijské hry

Zpátky v čase: Češi v SF nedali gól už šest let, Němci přepsali dějiny!

Olympiáda, to byl od Nagana turnaj nejlepších proti nejlepším. Letos sice nenabídl ty největší hvězdy NHL, ale i tak poutá pozornost a o překvapení tu není nouze. Pojďte v tomto článku proti proudu času a připomeňte si některá zajímavá fakta. Třeba to, že Češi už od roku 2012 nedali na žádném turnaji v semifinále gól, nebo to, že Němci nebyli od roku 1953 ve finále žádné velké hokejové akce.

Václav Prospal a Michal Jordán
23.02.
Hokej Olympijské hry

Prospal s Jordánem po Rusku: Zklamání, těžko se hledají slova!

Český tým podlehl v semifinále Rusku 0:3 a čeká ho tak boj „pouze“ o bronzovou medaili. Nálada po utkání pochopitelně nebyla moc dobrá. V rozhovorech těžko hledat slova jak obránce Michal Jordán, tak i asistent trenéra Václav Prospal. Podívejte se, jak nevydařené utkání zhodnotili.

Čeští fanoušci
23.02.
Hokej Olympijské hry

Čeští fanoušci mají na zápas s Ruskem jasný názor: Co vzkazují?

Olympijský hokejový turnaj i bez hvězd z NHL poutá velkou pozornost. Češi dnes bojovali v semifinále s Ruskem a chtěli zopakovat dvacet let starý postup do finále. V něm v roce 1998 získali senzační naganské zlato. Na to ale budou muset svěřenci Josefa Jandače zapomenout. Ve hře je však ještě bronz a čeští fanoušci v něj věří. Co psali na sociálních sítích po prohře 0:2 s ruským týmem?

Dvojník Kim Čong-una
21.02.

GALERIE: Dvojník vůdce KLDR v dějišti olympijských her

V dějišti zimních olympijských her se pohybuje dvojník Kim Čong-una a působí problémy severokorejským rozleskávačkám.

ZOH 2018
19.02.
Hokej Důvod je jasný

Hokejisté na ZOH si nepodávají ruce. Proč si po zápase jen ťukají?

Starý zvyk podávání si rukou po zápase, ten na hokejovém turnaji na olympijských hrách budete postrádat. Hráči si zkrátka po skončení zápasu ruce nepodávají, namísto toho si jen ťukají rukavicemi. A má to celkem prostý důvod. Cílem je zabránit šíření virové nákazy.

Tinder
19.02.
ZOH 2018 Divočiny na pokojích

Sexuální orgie na olympiádě! Tihle atleti přijeli za jediným účelem

Tinder, aplikace, kterou snad všichni mladí dnes znají. V libovolné vzdálenosti vám vyskakují uživatelé této seznamky a vy rozhodujete, kdo se vám líbí a kdo ne. Pokud máte vzájemnou shodu, můžete si napsat a následně se sejít. A vězte, že tento způsob zábavy si užívají i sportovci na olympiádě. Kdo loví partnera na nějaké to povyražení ve svém volnu?