Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Libor Podmol
01.02.
Nehoda Blízko k tragédii

Podmola sejmul soupeř, když vezl sexy krásku. Šlo o životy! VIDEO

Ani na zemi už není pro freestyle motokrosaře bezpečno. Před závodem mistrovství světa ve švýcarské Basileji skočil na Libora Podmola jeden ze soupeřů. K incidentu došlo během představování jezdců a český reprezentant navíc vezl na motorce roztleskávačku. „Když jsem projížděl kolem rampy, najednou jsem si všiml splašeného Australana, jak na mě letí vzduchem. Mohlo to skončit totálním masakrem,“ stěžoval si Podmol, kterému se naštěstí nic nestalo, a v úvodním závodě letošní sezony skončil na čtvrtém místě.

Bratři Podmolové
01.11.
FMX Gladiator Games

Bratři Podmolové ukáží historické triky. Trápí je však počasí!

Ukáží divákům něco, co doposud žádný český freestyle motokrosař nedokázal. Už několik týdnů trénuje Libor Podmol salto vpřed, jeho bratr Filip zase dvojité salto. Nevídané triky budou k vidění již tuto sobotu 4. listopadu v rámci legendární akce FMX Gladiator Games v pražské O2 aréně. „Přiznám se, že jsem pár dní před akcí trochu znejistěl. Museli jsme změnit nastavení rampy, nějak to přestalo fungovat. Proto budu muset ještě potrénovat,“ prohlásil Libor Podmol, mistr světa a vítěz X-Games.

Trénink Libora Podmola
12.10.
motosport freestyle motokros

EXKLUZIVNĚ: Trénink FMX, Podmol zkouší nový trik! VIDEO

V Pražské O2 areně se za pár týdnů uskuteční jedna z největších Freestyle motokrosových akcí na světě. Na populární Gladiator Games se pilně připravuje i nejlepší český jezdec Libor Podmol. Na pozemku u svého domu kousek od Vlašimi piluje mimo jiné trik, který čeští diváci ještě neviděli!

Trénink Libora Podmola - 3
12.10.

GALERIE: Trénink Libora Podmola

Trénink Libora Podmola

Martin Koreň
27.07.
Freestyle motokros Motocyklový festival

ROCK'N'RIDE? V akci budou bratři Podmolové i hvězdy endura!

Přijet na vlastní motorce, zajezdit si po areálu, poslechnut si živou muziku a podívat se na závody. A to pořádné! Motocyklový festival ROCK'N'RIDE slibuje nevšední kombinaci a zážitky. Již v sobotu 28. června odstartuje freestyle motokrosová show včele s čerstvým medailistou z X-Games Liborem Podmolem, kterého vyzve jeho mladší bratr Filip, zkušený Martin Koreň a další jezdci z české špičky. To v SuperEnduru půjde zase o souboj domácích šampionů Ondřeje Helmicha s Radkem Tomanem.

Libor Podmol
16.07.
Freestyle motokros Minneapolis

Libor Podmol sice neobhájil, ale z X-Games si odváží skvělý bronz!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si na X-Games v Minneapolisu neobhájil zlato ve skoku do výšky, ale i získal skvělý bronz. Na děleném třetím místě skončil spolu se dvěma soupeři. Všichni se dostali přes laťku ve výšce téměř 12 metrů. Vítěz Jarryd McNeil z Austrálie jako jediný překonal 13,4 metru.

Libor Podmol
27.04.
VIDEO Prozradil to

Úspěchy i přes zdravotní patálie? Podmolovi pomáhá meditace!

Jestli se někomu nevyhýbají zdravotní patálie, pak je to Libor Podmol. Český freestyle motokrosař teď ukázal, co je tím tajným receptem, díky kterému dokáže často i ne zcela zdravý nastoupit do závodu a ještě udělat nějaký ten úspěch. Pomáhají mu duchovní metody.

Libor Podmol
aktualizováno 23.04.
Freestyle motokros S bolestmi

Podmol na ME skončil i s kýlou druhý: Vylézaly mi vnitřnosti, řekl!

Libor Podmol i přes zdravotní komplikace skončil na druhém místě v závodě mistrovství Evropy v Mnichově. Nejlepší český freestyle motokrosař se potýkal s kýlou, se kterou jde ve středu na operaci. Navíc koncem března byl po chirurgickém zákroku jeho zlomené kosti v ruce. „Takže jsem se v Mnichově chtěl pouze zúčastnit. Předvedl jsem ale čistou jízdu a ostatní chybovali. Takový úspěch jsem vůbec nečekal,“ přiznal Podmol. V Mnichově dominoval letošní suverén Španěl Maikel Melero a na třetím místě byl Pat Bowden z Austrálie. Filip Podmol skončil devátý.

Libor Podmol
23.03.
Freestyle motokros Nepáral se s tím

Šílenec Podmol: Zlomil kost a tejpoval ji rozstříhanou kreditkou!

V sobotu má Libor Podmol skákat na mistrovství světa v Polsku, jenže nad jeho startem visí velký otazník. Českému freestyle motokrosaři totiž praskla kost v dlani při akci Masters od Dirt ve Vídni. Aby mohl v exhibici pokračoval, rozstříhal si kreditku a pomocí ní a pásek si zranění zatejpoval.

Libor Podmol
aktualizováno 06.02.
FMX Obrovská radost

"Dneska hráli v Berlíně Českou hymnu," radoval se vítěz Podmol!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si ve druhém závodě mistrovství světa v Berlíně připsal své první letošní vítězství. Jeho bezchybnou jízdu nepřekonal ani Španěl Maikel Melero, který se z triumfu radoval v sobotu. Po zaváhání při závěrečném triku bral úřadující šampion v neděli až třetí místo. Druhý skončil jeho krajan Dany Torres. Na čtvrtém místě byl další český reprezentant Petr Pilát, to Filipu Podmolovi se nepovedlo probojovat se z kvalifikace do finálových jízd.