Fotbalisty Karviné povede dosavadní asistent Josef Mucha. Prvoligový klub o tom informoval na svém webu. Po listopadovém odvolání trenéra Jozefa Webera mužstvo v závěru podzimní sezony dočasně převzal sportovní ředitel Lubomír Vlk.

Jozef Weber
05.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Karviná odvolala trenéra. Klub dočasně trénuje sportovní ředitel

Fotbalisty Karviné už nevede Jozef Weber. Vedení klubu den po sobotní prohře na Dukle trenéra odvolalo a na jeho post dočasně dosadilo sportovního ředitele Lubomíra Vlka, kterému bude pomáhat dosavadní asistent Josef Mucha. Klub o tom informoval na svém webu.

Karviná vs. Plzeň
27.10.

Karviná hostila Plzeň. Viktoria si nakonec odvezla klidnou výhru!

Fotbalisté Plzně vyhráli i dvanácté utkání této sezony první ligy. V Karviné zvítězili 3:1 a navýšili náskok před druhou Slavií už na 14 bodů, Pražané ale mají zápas k dobru. Do vedení poslal Viktorii Jan Kopic, následně svůj devátý gól v sezoně vstřelil nejlepší střelec ligy Michael Krmenčík. Za Karvinou snížil Tomáš Wágner a po 353 minutách utnul střelecké trápení svého týmu, ale Daniel Kolář definitivně rozhodl.

David Vaněček
aktualizováno 21.10.
první liga domácí hřiště

Teplice zlomily Karvinou těsně před koncem. Doma neprohrávají

Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy.

SK Slavia Praha
aktualizováno 14.10.

Slavia v Karviné vyhrála 2:0. Po první venkovní výhře je zase druhá

Fotbalisté pražské Slavie v desátém ligovém kole porazili Karvinou 2:0 a dosáhli první venkovní výhry v této sezoně. Úřadující mistři se vrátili na druhé místo tabulky a ztrácí pět bodů na vedoucí Plzeň, která má k dobru nedělní šlágr na hřišti Sparty. Slavii poslal do vedení v 19. minutě Milan Škoda, v 57. minutě zvýšil Nizozemec Mick van Buren.

Trenér Slovácka Michal Kordula
30.09.
první liga nedalo se na to koukat

Žádné góly, ani fotbalová krása. Slovácko nezdolalo ani Karvinou

Fotbalisté Slovácka remizovali v devátém kole první ligy s Karvinou 0:0 a pod vedením nového trenéra Michala Korduly ani na třetí pokus nezvítězili. Naopak Karviná získala na soupeřových hřištích první bod v sezoně.

Karviná vs .Plzeň
aktualizováno 19.03.

Přestřelka v Karviné: Plzeň otočila zápas a znovu vede ligu!

Fotbalisté Plzně vyhráli ve 21. kole první ligy v Karviné 3:2 a díky sobotnímu zaváhání Slavie se posunuli do čela tabulky. Obhájce titulu ještě sedm minut před koncem prohrával 1:2, ale zápas na hřišti nováčka před vyprodaným stadionem v posledních sedmi minutách otočil góly Ivanschitze a Hořavy. Karvinští si tak připsali první jarní porážku.

Sparta porazila Karvinou 3:0
20.11.
Fotbal EPOJISTENI LIGA

Sparta i s velkou marodkou zdolala Karvinou! Boleslavi je blíž

Fotbalisté Sparty porazili ve 14. kole první ligy doma Karvinou 3:0 a snížili ztrátu na vedoucí Plzeň na sedm bodů. O výhru letenského celku nad nováčkem nejvyšší soutěže se brankami postarali Daniel Holzer, Matěj Pulkrab a David Lafata.

MFK Karviná - 4
21.05.

Fotbalová Karviná
aktualizováno 21.05.

Karviná slaví postup! Fotbalová liga se těší na zelené peklo

Do Karviné se po 18 letech vrátí prvoligový fotbal. Tým MFK Karviná zpečetil postup do nejvyšší soutěže před domácím publikem vítězstvím 2:0 nad Pardubicemi. Ve městě už se při té příležitosti chystá stěhování na zcela nový stadion.