Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
dnes 18:11
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
aktualizováno dnes 17:31

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
dnes 10:01
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová a Jaromír Jágr
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Status Michala Šlesingra
dnes 09:52

GALERIE: Michal Šlesingr upozorňuje na nepřesnosti v knize G.K.

Biatlonista Michal Šlesingr vypsal nepřenosti, které podle něj Gabriela Koukalová sepsala ve své knize a vysvětluje, jak to prý podle něj ve skutečnosti bylo.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 17.04.
otevřeně netěšilo jí to

Poslední slovo? Do biatlonu už se nevrátím, řekla Koukalová

Pokud jste ještě věřili, tak vás tohle povídání hodně zklame. Gabriela Koukalová přiznala, že do prostředí biatlonu už se vracet nehodlá. Držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči tak v podstatě při rozhovoru v DVTV oznámila konec kariéry.

Michal Krčmář
aktualizováno 17.04.
biatlon další názor

Biatlonista Krčmář o Koukalové s Vítkovou: Neshody tam byly!

Vztahy v českém biatlonovém týmu. To je v posledních dnech jedno z témat, které se řeší snad na každém rohu. Gabriela Koukalová ve své knize naznačila, že vše nikdy nebylo rozhodně růžové a především pak její vztah s Veronikou Vítkovou. K tomu se vyjádřil i stříbrný medailista z olympiády Michal Krčmář.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 17.04.
biatlon návrat do reality

Koukalová komentuje vzkazy od fanoušků a prosí je o jedinou věc!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se po zhruba týdenní odmlce ozvala svým příznivcům. Tento týden pokřtí svoji novou knihu, která hodně rozvířila její fanouškovskou základnu a ona reaguje na vzkazy, které v posledních dnech dostala.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 16.04.
zpověď opravdu jiná...

Koukalová nepřestává šokovat. Na večírku prý ukazovala prsa!

Biatlonistka Gabriela Koukalová nepřestává fanoušky šokovat některými pasážemi ze své nové knihy. V ní barvitě popisuje nejen svůj boj s anorexií, vztahy v české biatlonové reprezentaci, ale i svůj intimní život.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 15.04.
Otevřená zpověď Odhalené tajemství

Přiznání dračice Koukalové! Proč měla problém s vibrátorem?

Slavná sportovkyně Gabriela Koukalová je s českým biatlonem aktuálně trochu na kordy. Byly ale časy, kdy jí ležel slepě u nohou. A právě z té doby pochází zábavná historka s vibrátorem, o které promluvila ve své nové autobiografii.

Ole Einar Björndalen a Gabriela Koukalová
14.04.
zpověď biatlonová špína

Kauza doping? Björndalen mě strašně zklamal, píše Koukalová

Pokud se Gabriela Koukalová ještě někdy vrátí do kolotoče biatlonového světa, asi už to nebude takové jako dřív. Vítězila, usmívala se, ale také bojovala proti dopingu. Ve své knize „Jiná“ ale odhaluje i přístup velkých hvězd k ožehavému tématu.