Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
17.10.
biatlon sezona v ohrožení

Koukalová v nesnázích: Nemůže trénovat a lékaři si neví rady!

Jedné z nejlepších biatlonistek světa Gabriele Koukalové hrozí, že na startu nové sezony bude chybět! Úřadující mistryně světa nemůže kvůli neznámým bolestem lýtek naplno trénovat a lékaři si neví rady, kde je příčina problému.

Garbiela Koukalová
aktualizováno 13.10.
biatlon skutečný příběh

Koukalová pátrala po fanynkách. Příběh skončil dojemným videem

Facebook Gabriely Koukalové prostě nezklame. Poté, co před pár dny ve videu mířila na rozkrok svého manžela, se rozhodla vypátrat holčičky, které jí poslaly sladký dopis.

Gabriela Koukalová
15.09.
Rozhovor O biatlonu i soukromí

Koukalová exkluzivně: O svém líčení, olympiádě i soukromí!

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová pomalu, ale jistě myslí na olympiádu, která se koná v roce 2018 v Jižní Koreji. V exkluzivním rozhovoru pro TV Nova prozradila, s jakými cíli pojede do Pchjongjangu, ale také mluvila o svém soukromí.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
13.09.
před sezónou potíže šampiónky

Biatlonistku Koukalovou trápí zdraví. Pět týdnů nemohla trénovat!

Jedna z nejlepších světových biatlonistek Gabriela Koukalová nezažívá zdaleka ideální přípravu na novou sezónu. Česká závodnice má už několik měsíců problémy s lýtkovými svaly, kvůli kterým musela dokonce vynechat pět týdnů přípravy.

Gabriela Koukalová
23.08.
Biatlonistka Motivační klip

VIDEO: Koukalová zase rozveselila fanoušky: Stala se divokou tygřicí!

Dlouho o sobě Gabriela Koukalová nedala na sociálních sítích vědět. Podle jejích slov byla jako spící medvědice. Po měsíci však zveřejnila další video, ve kterém pobavila své fanoušky, kteří nejúspěšnější českou biatlonistku milují. Proměnila se v něm v divokou tygřici.

Gabriela Koukalová
08.05.
Biatlon Nebojí se toho

Koukalová odhalí hodně: Její nové plavky připomínají cedník! FOTO

Biatlonistka Gabriela Koukalová je českými fanoušky velmi oblíbená. V současnosti možná vůbec nejoblíbenější naše sportovkyně. Už dříve potěšila pány fotkou jejího pozadí a možná časem odhalí ještě víc. Představila totiž nové plavky, které připomínají spíše cedník nebo síť od brány.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 04.05.
Biatlon Jiné starosti

Koukalové jediné přání? Ať se uzdraví její vážně nemocná sestra!

Národ ji miluje, fandí a má proč. Biatlonistka Gabriela Koukalová je známá svou mírumilovnou povahou, pro každého by se rozdala. Jenže i ona má své problémy a svěřila se s nimi při biatlonovém galavečeru, na kterém obhájila titul nejlepší české biatlonistky. Její jediné přání je, aby se uzdravila její vážně nemocná sestra.

Gabriela Koukalová
03.05.
Biatlon Stále na trůnu

Gabriela Koukalová je znovu českou biatlonovou královnou!

Mistryně světa a druhá žena hodnocení uplynulé sezony Světového poháru Gabriela Koukalová se stala podle očekávání podruhé za sebou a potřetí v kariéře nejlepší českou biatlonistkou sezony. Cenu převzala na slavnostním galavečeru v pražském Národním domě na Vinohradech.

Gabriela Koukalová a Ondřej Pavelec
15.04.
Anketa Vaše hlasování

Rozhodnuto: Nejhezčí sportovci jsou dle vás Pavelec a Koukalová!

Naše redakce v rozmezí jednoho týdne určila desítku nejhezčích českých sportovců a desítku nejhezčích českých sportovkyň. V mužské kategorii k dnešnímu dni vyhrál s nejvyšším počtem hlasů hokejový brankář Ondřej Pavelec, který těsně předstihl Jaromíra Jágra. Dámskou kategorii pak úplně jasně ovládla biatlonistka Gabriela Koukalová.

České sportovkyně
08.04.
Anketa Nejhezčí z nejhezčích

FOTO: Kdo je nejhezčí česká sportovkyně? Hlasujte o královně!

Redakce Novasport dala dohromady deset nejhezčích českých sportovkyň. I když bylo rozhodování těžké a do nominace se všechny nevešly, věříme, že si některou svojí královnu vyberete a na konci článku jí dáte svůj hlas. Tak která tuto anketu asi vyhraje?