Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
04.09.
Biatlonistka Facebooková diskuze

Fanoušci se pustili do Koukalové: Její reakce? Arogance, odpovídají!

Rok je bez biatlonu a mnozí její kariéru považují za uzavřenou kapitolu. Biatlonistka Gabriela Koukalová včera dokonce oznámila, že už má v rámci své budoucnosti jiné plány. Bude jezdit po republice a vyprávět o svém životě. Světu to dala vědět na Facebooku, kde se kolem tohoto tématu strhla diskuze. Všechny komentáře však pozitivní nebyly a Koukalová na ně po svém zareagovala…

Gabriela Koukalová a její nová mise
03.09.
překvapení do záře reflektorů

Gabriela Koukalová se vrací na scénu! Oznámila, co bude dělat

Někdejší biatlonová hvězda Gabriela Koukalová se téměř po roční pauze postaví do světel reflektorů. Na svém facebookovém profilu oznámila své další plány. A čeká jí opět cesta na pódium. Jenže trochu jiné.

Monika Vlčková a Gabriela Koukalová
31.05.
otřesné praktiky další silný příběh

Koukalová kritizuje další trenéry! Šokoval ji příběh gymnastky

Biatlonistka Gabriela Koukalová sice nepřímo ukončila kariéru, do ústraní se ale po vydání své kontroverzní knihy nestáhla. Spíše naopak. Teď navíc veřejně podpořila moderní gymnastku Moniku Vlčkovou, která se před časem svěřila s otřesnými praktikami, se kterými se setkala během své kariéry.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 2
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
23.05.
Biatlon Skončí to někdy?

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.

Petr Koukal a manželka Gabriela Koukalová
14.05.
Divný nápad Zdraví nebezpečné

Koukalová zkusila golf: Odpaliště si udělala na manželově rozkroku!

Čas od času přijde biatlonistka Gabriela Koukalová s bizarní fotografií, která nenechá fanoušky klidnými. Stalo se tak znovu. Na novém snímku je Koukalová se svým manželem Petrem Koukalem. Ten má na rozkroku položený míček, který se jeho drahá polovička chystá odpálit. "Nic se mi nestalo," napsala tak trochu ironicky k příspěvku držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči. Fanoušci se ptají: "A jak dopadl manžel?". Mnozí pro to ale pochopení neměli.

Gabriela Koukalová
09.05.
biatlon to to trvalo

Knížka nadělala zlou krev: Gábina už se musela omluvit za nařčení

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová si sype popel na hlavu. Donutila ji k tomu nepravdivá informace, kterou uvedla ve své autobiografii, kde napsala, že legendárn biatlonista Nor Ole Einar Björndalen nepodepsal petici za přísnější tresty za doping. Osminásobný olympijský vítěz ji přitom jako jediný z norské reprezentace podepsal.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
19.04.
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
aktualizováno 19.04.

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
19.04.
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Status Michala Šlesingra
19.04.

GALERIE: Michal Šlesingr upozorňuje na nepřesnosti v knize G.K.

Biatlonista Michal Šlesingr vypsal nepřenosti, které podle něj Gabriela Koukalová sepsala ve své knize a vysvětluje, jak to prý podle něj ve skutečnosti bylo.