Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anketa Vaše hlasování

Rozhodnuto: Nejhezčí sportovci jsou dle vás Pavelec a Koukalová!

Naše redakce v rozmezí jednoho týdne určila desítku nejhezčích českých sportovců a desítku nejhezčích českých sportovkyň. V mužské kategorii k dnešnímu dni vyhrál s nejvyšším počtem hlasů hokejový brankář Ondřej Pavelec, který těsně předstihl Jaromíra Jágra. Dámskou kategorii pak úplně jasně ovládla biatlonistka Gabriela Koukalová.

Anketa Nejhezčí z nejhezčích

FOTO: Kdo je nejhezčí česká sportovkyně? Hlasujte o královně!

Redakce Novasport dala dohromady deset nejhezčích českých sportovkyň. I když bylo rozhodování těžké a do nominace se všechny nevešly, věříme, že si některou svojí královnu vyberete a na konci článku jí dáte svůj hlas. Tak která tuto anketu asi vyhraje?

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 28.3. 2017 12:07
biatlon sundala kombinézu

FOTO: Gábina to nevydržela a po Wiererové se ukázala taky bez

Jakoby se snad česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nechala vyhecovat od své italské soupeřky Dorothey Wiererové. Italka se svým fanouškům ukázala bez kombinézy a doslova zbourala internet. Gábina nechtěla zůstat v pozadí a tak...své sexy tělo oděné pouze do plavek ukázala taky!

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 2
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
žebříček prize money

PENÍZE: Koukalová vydělala na barák, Koudelka jen půl milionu

Ač u nás nebývají příliš velké zimy, čeští sportovci na ledě a sněhu dokážou vydělávat opravdu slušné peníze. Po konci sezony přišel čas na bilancování. Hned čtyřikrát slavilo Česko vítězství ve Světovém poháru, ale kdo nejvíc vydělal?

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.3. 2017 11:56
Biatlon Světový pohár

Skvělá Koukalová v hromadném startu druhá a slaví další glóbus!

Biatlonistka Gabriela Koukalová byla druhá v dnešním závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oslu a získala malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Celková vítězka Světového poháru Laura Dahlmeierová z Německa, která dílčí hodnocení vedla, totiž skončila až devátá. V závodě se před ni dostala i další česká reprezentantka Veronika Vítková, která obsadila čtvrtou příčku. Vyhrála Norka Tirill Eckhoffová, třetí byla Finka Kaisa Mäkärainenová.

gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.

jasný názor dala to najevo

Rázné gesto Koukalové: Odmítla podat ruku šéfovi biatlonové unie!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se toho nebojí. Poté co dnes v norském Oslu získala malý křišťálový globus za sprinty, Při předávání cen po závodě pak dala jasně najevo, co si myslí o současné situaci. Prezidentovi Mezinárodní biatlonové unie (IBU) totiž odmítla podat ruku!

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 17.3. 2017 15:49
finiš světový pohár

SUPERFINIŠ: Koukalová nakonec urvala malý křišťálový glóbus!

Gabriela Koukalová zabojovala a na poslední chvíli ukořistila malý křišťálový globus pro vítězku Světového poháru v biatlonovém sprintu. Závod v Oslu dokončila na 4. místě, její hlavní konkurentka Laura Dahlmaierová závod pokazila a dojela mimo elitní třicítku.

Stíhačka žen Světový pohár

Koukalová doplatila na chyby, je desátá. Triumf slaví Dahlmeierová

Německá biatlonistka Laura Dahlmeierová vyhrála stíhací závod v Kontiolahti a s předstihem si poprvé v kariéře zajistila velký křišťálový glóbus za celkový triumf ve Světovém poháru. Česká reprezentantka Gabriela Koukalová, která ještě mohla soupeřce korunovaci překazit, doběhla po dvou chybách na poslední střelecké položce desátá.

biatlon světový pohár

Koukalové se obhajoba vzdaluje. Ve Finsku minula a dojela třináctá

Gabriela Soukalová obsadila v biatlonovém sprintu ve finském Kontiolahti třinácté místo, když na střelnici jednou chybovala, a vzdálila se jí šance na obhajobu celkového vítězství ve Světovém poháru. Celkovému triumfu se naopak přiblížila Němka Laura Dahlmeierová, která skončila druhá za Eckhoffovou z Norska.