Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
aktualizováno 16.01.
Biatlonistka zdravotní problémy

Zraněná lýtka Koukalové? Lékař tuší větší problém a nabízí pomoc!

Na olympiádě nebude. Bohužel. Gabrielu Koukalovou do Pchjongčchangu nepustí zranění, kvůli kterému od léta prakticky nesportuje. Oficiálním stanoviskem české biatlonistky jsou problémy s lýtky. To se však úplně nezdá rakouskému lékaři Güntheru Beckovi.

Gabriela Koukalová
13.01.
Konečně promluvila

Emotivní zpráva Koukalové! Tohle vzkázala fanouškům!

Jedna z nejúspěšnějších českých sportovkyň současnosti Gabriela Koukalová nepojede na olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu. Po šéfovi svazu Jiřím Hamzovi to potvrdila sama osmadvacetilcetá biatlonistka, která na Facebooku napsala emotivní vzkaz fanouškům.

Jiří Hamza a Gabriela Koukalová
12.01.
biatlon definitivně

Koukalová na olympiádu nejede, potvrdil šéf biatlonu Hamza!

Tak už je to definitivní a potvrzené. Biatlonistku Gabrielu Koukalovou na olympijských hrách v korejském Pchjongčchangu neuvidíme. V pátek o tom ČTK informoval šéf svazu Jiří Hamza.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Jiří Hamza a Gabriela Koukalová
aktualizováno 11.01.
tajemství olympijská naděje

Téma Koukalová je zahaleno tajemstvím: Co vzkázal šéf svazu?

Už to vypadá že olympijské hry v Pchjongčangu proběhnou bez největší české hvězdy Gabriely Koukalové. Nejlepší česká sportovkyně roku 2017 podle zpráv českého bulváru už start pod pěti kruhy vzdala. Český biatlonový svaz ale zprávu zatím komentovat nechce.

Gabriela Koukalová
11.01.
biatlon konec nadějí

Koukalová na olympiádu nejede! Účast prý definitivně vzdala

Mohla být jednou z největších nadějí na zisk olympijské medaile. Nakonec se ale biatlonistka Gabriela Koukalová v Koreji neobjeví. Česká biatlonistka měla své rozhodnutí oznámit v polovině ledna, ale podle informací deníku Blesk musela účast definitivně vzdát.

Michal Šlesingr
aktualizováno 02.01.
biatlon další zraněný

Koukalová stále mimo hru a do Oberhofu nejede ani Šlesingr!

Světový pohár v biatlonu bude od čtvrtka do neděle pokračovat v německém Oberhofu, ale český tým se stále musí obejít bez Gabriely Koukalové, kterou sužují zdravotní komplikace s lýtky. Kvůli bolavému kolenu se závodu nezúčastní ani Michal Šlesingr.

Sport v roce 2017
31.12.
TOP 10 stalo se během 365 dnů

NEJ sportovní story roku 2017: Byli u nich Bolt, Rosický i Joshua

Sportovní rok 2017 sice nebyl olympijský, ale velkých příběhů nabídl spousty. A u nejsledovanějších story nechyběli ani čeští sportovci. O čem fanoušci sportu v uplynulých 365 dnech nejvíce mluvili?

Ondřej Moravec
aktualizováno 18.12.
záhada co všechno je jinak?

Olympijská sezona je bídná. Probudí se biatlonisté? ANKETA

Splaska snad bublina? Nebo ještě bude dobře? Čeští biatlonisté tápou a sport, který měl dělat na olympijských hrách radost, řeší krizi. Fanoušci byli nejdřív shovívaví, ale po třetím podniku Světového poháru už pomalu začínají rezignovat. Medaile z Koreje budou zázrak.

Jiří Hamza a Gabriela Koukalová
11.12.
biatlon zranění a rozepře

Spor mezi Koukalovou a trenérem už řeší i svaz! Tohle řekl Hamza

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová v minulém týdnu pořádně rozvířila vlny v českém týmu, když v jednom z rozhovorů uvedla, že za její přetrvávající zranění může nést vinu i změna techniky, kterou ji naordinoval trenér Ondřej Rybář. Ten se však ohradil a do přestřelky se musel vložit i šéf biatlonového svazu Jiří Hamza.

Gabriela Koukalová a Ondřej Rybář
08.12.
Biatlon Důvod zranění

V českém týmu to vře: Koukalová kritizuje techniku, trenér vrací úder

Česká republika si v posledních letech velmi oblíbila biatlon. Z olympiády v Soči odvezli Češi díky tomuto sportu pět medailí a úspěchy Gabriely Koukalové nebraly konce. Vždyť oblíbená biatlonistka má doma mimo jiné i dvě zlata z mistrovství světa. Jenže teď nezávodí. Mohou za to zdravotní problémy. Ty podle ní mohla způsobit nová technika, kterou jí naordinovali v národním týmu. Proti tomu se ale ohradil trenér Ondřej Rybář. Atmosféra v české reprezentaci tak není před ZOH 2018 asi úplně ideální.