Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Monika Vlčková a Gabriela Koukalová
31.05.
otřesné praktiky další silný příběh

Koukalová kritizuje další trenéry! Šokoval ji příběh gymnastky

Biatlonistka Gabriela Koukalová sice nepřímo ukončila kariéru, do ústraní se ale po vydání své kontroverzní knihy nestáhla. Spíše naopak. Teď navíc veřejně podpořila moderní gymnastku Moniku Vlčkovou, která se před časem svěřila s otřesnými praktikami, se kterými se setkala během své kariéry.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
23.05.
Biatlon Skončí to někdy?

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.

Petr Koukal a manželka Gabriela Koukalová
14.05.
Divný nápad Zdraví nebezpečné

Koukalová zkusila golf: Odpaliště si udělala na manželově rozkroku!

Čas od času přijde biatlonistka Gabriela Koukalová s bizarní fotografií, která nenechá fanoušky klidnými. Stalo se tak znovu. Na novém snímku je Koukalová se svým manželem Petrem Koukalem. Ten má na rozkroku položený míček, který se jeho drahá polovička chystá odpálit. "Nic se mi nestalo," napsala tak trochu ironicky k příspěvku držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči. Fanoušci se ptají: "A jak dopadl manžel?". Mnozí pro to ale pochopení neměli.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 2
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
09.05.
biatlon to to trvalo

Knížka nadělala zlou krev: Gábina už se musela omluvit za nařčení

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová si sype popel na hlavu. Donutila ji k tomu nepravdivá informace, kterou uvedla ve své autobiografii, kde napsala, že legendárn biatlonista Nor Ole Einar Björndalen nepodepsal petici za přísnější tresty za doping. Osminásobný olympijský vítěz ji přitom jako jediný z norské reprezentace podepsal.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
19.04.
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
aktualizováno 19.04.

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
19.04.
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Status Michala Šlesingra
19.04.

GALERIE: Michal Šlesingr upozorňuje na nepřesnosti v knize G.K.

Biatlonista Michal Šlesingr vypsal nepřenosti, které podle něj Gabriela Koukalová sepsala ve své knize a vysvětluje, jak to prý podle něj ve skutečnosti bylo.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 17.04.
otevřeně netěšilo jí to

Poslední slovo? Do biatlonu už se nevrátím, řekla Koukalová

Pokud jste ještě věřili, tak vás tohle povídání hodně zklame. Gabriela Koukalová přiznala, že do prostředí biatlonu už se vracet nehodlá. Držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči tak v podstatě při rozhovoru v DVTV oznámila konec kariéry.

Michal Krčmář
aktualizováno 17.04.
biatlon další názor

Biatlonista Krčmář o Koukalové s Vítkovou: Neshody tam byly!

Vztahy v českém biatlonovém týmu. To je v posledních dnech jedno z témat, které se řeší snad na každém rohu. Gabriela Koukalová ve své knize naznačila, že vše nikdy nebylo rozhodně růžové a především pak její vztah s Veronikou Vítkovou. K tomu se vyjádřil i stříbrný medailista z olympiády Michal Krčmář.