Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
19.02.
Restart kariéry Ještě není konec

Návrat biatlonové královny? Koukalová zaskočila fanoušky

Všichni si mysleli, že kariéra Gabriely Koukalové je definitivně u konce. Dlouho to tvrdila i česká biatlonistka. Teď ale fanoušky opět znejistila a na facebooku naznačila, že by se do stopy mohla ještě vrátit.

Gabriela Koukalová
26.12.

GALERIE: Vítková se tvrdě opřela do Gabriely Koukalové

Už je to osm měsíců, co Gabriela Koukalová vydala knihu a pořádně se opřela do svých biatlonových parťáků. Někteří z nich její dílo ani nečetli, stejně vrací úder. Veronika Vítková, která je největším terčem Koukalové, je ze situace velmi zklamaná.

Veronika Vítková se opřela do Gabriely Koukalové
aktualizováno 26.12.
Neshody Ostrá slova

Vánoční biatlonová přestřelka: Vítková se pustila do Koukalové

Už je to osm měsíců, co Gabriela Koukalová vydala knihu a pořádně se opřela do svých biatlonových parťáků. Někteří z nich její dílo ani nečetli, stejně vrací úder. Veronika Vítková, která je největším terčem Koukalové, je ze situace velmi zklamaná.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 1
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Gabriela Soukalová
05.10.
smutné dozvuky skandálu

Biatlonistka, která Koukalové vzala bronz, má trest za doping!

Dvouletý trest za doping obdržela slovinská biatlonistka Teja Gregorinová, která v roce 2014 skončila na olympijských hrách v Soči na třetím místě a připravila o bronzovou medaili Gabrielu Koukalovou.

Gabriela Koukalová a její nová mise
aktualizováno 26.09.
nepovedlo se může za to kampaň

Koukalová chtěla s manželem besedovat. Organizátor to zrušil!

Bývalá hvězda českého biatlonu Gabriela Koukalová měla se svým manželem Petrem rozjet velké plány. Čekalo je turné, během kterého měli navštívit pět českých měst a besedovat s fanoušky. Organizátor ale akci kvůli štvavé kampani zrušil, jak informoval web aktuálně.cz.

Ondřej Rybář a Gabriela Koukalová
aktualizováno 24.09.
odpověď odpověď biatlonistů

Trenér Rybář poprvé promluvil o Gábině: Bulimie je úplný nesmysl!

Poprvé od chvíle, kdy Gabriela Koukalová vydala vlastní zpověď v knize Jiná, se lidé z biatlonového prostředí vyjádřili ke kritice tréninků a vedení reprezentace. Někdejší Trenér Ondřej Rybář zpochybnil pro Deník tvrzení někdejší hvězdy, že se potýkala s bulimií.

Gabriela Koukalová
04.09.
Biatlonistka Facebooková diskuze

Fanoušci se pustili do Koukalové: Její reakce? Arogance, odpovídají!

Rok je bez biatlonu a mnozí její kariéru považují za uzavřenou kapitolu. Biatlonistka Gabriela Koukalová včera dokonce oznámila, že už má v rámci své budoucnosti jiné plány. Bude jezdit po republice a vyprávět o svém životě. Světu to dala vědět na Facebooku, kde se kolem tohoto tématu strhla diskuze. Všechny komentáře však pozitivní nebyly a Koukalová na ně po svém zareagovala…

Gabriela Koukalová a její nová mise
03.09.
překvapení do záře reflektorů

Gabriela Koukalová se vrací na scénu! Oznámila, co bude dělat

Někdejší biatlonová hvězda Gabriela Koukalová se téměř po roční pauze postaví do světel reflektorů. Na svém facebookovém profilu oznámila své další plány. A čeká jí opět cesta na pódium. Jenže trochu jiné.

Monika Vlčková a Gabriela Koukalová
31.05.
otřesné praktiky další silný příběh

Koukalová kritizuje další trenéry! Šokoval ji příběh gymnastky

Biatlonistka Gabriela Koukalová sice nepřímo ukončila kariéru, do ústraní se ale po vydání své kontroverzní knihy nestáhla. Spíše naopak. Teď navíc veřejně podpořila moderní gymnastku Moniku Vlčkovou, která se před časem svěřila s otřesnými praktikami, se kterými se setkala během své kariéry.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
23.05.
Biatlon Skončí to někdy?

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.