Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.3. 2017 11:56
Biatlon Světový pohár

Skvělá Koukalová v hromadném startu druhá a slaví další glóbus!

Biatlonistka Gabriela Koukalová byla druhá v dnešním závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oslu a získala malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Celková vítězka Světového poháru Laura Dahlmeierová z Německa, která dílčí hodnocení vedla, totiž skončila až devátá. V závodě se před ni dostala i další česká reprezentantka Veronika Vítková, která obsadila čtvrtou příčku. Vyhrála Norka Tirill Eckhoffová, třetí byla Finka Kaisa Mäkärainenová.

gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.

jasný názor dala to najevo

Rázné gesto Koukalové: Odmítla podat ruku šéfovi biatlonové unie!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se toho nebojí. Poté co dnes v norském Oslu získala malý křišťálový globus za sprinty, Při předávání cen po závodě pak dala jasně najevo, co si myslí o současné situaci. Prezidentovi Mezinárodní biatlonové unie (IBU) totiž odmítla podat ruku!

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 2
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
Aktualizováno 17.3. 2017 15:49
finiš světový pohár

SUPERFINIŠ: Koukalová nakonec urvala malý křišťálový glóbus!

Gabriela Koukalová zabojovala a na poslední chvíli ukořistila malý křišťálový globus pro vítězku Světového poháru v biatlonovém sprintu. Závod v Oslu dokončila na 4. místě, její hlavní konkurentka Laura Dahlmaierová závod pokazila a dojela mimo elitní třicítku.

Stíhačka žen Světový pohár

Koukalová doplatila na chyby, je desátá. Triumf slaví Dahlmeierová

Německá biatlonistka Laura Dahlmeierová vyhrála stíhací závod v Kontiolahti a s předstihem si poprvé v kariéře zajistila velký křišťálový glóbus za celkový triumf ve Světovém poháru. Česká reprezentantka Gabriela Koukalová, která ještě mohla soupeřce korunovaci překazit, doběhla po dvou chybách na poslední střelecké položce desátá.

biatlon světový pohár

Koukalové se obhajoba vzdaluje. Ve Finsku minula a dojela třináctá

Gabriela Soukalová obsadila v biatlonovém sprintu ve finském Kontiolahti třinácté místo, když na střelnici jednou chybovala, a vzdálila se jí šance na obhajobu celkového vítězství ve Světovém poháru. Celkovému triumfu se naopak přiblížila Němka Laura Dahlmeierová, která skončila druhá za Eckhoffovou z Norska.

Biatlon Světový pohár

Česká štafeta bere bronz: Koukalová zvládla skvěle finiš!

Štafeta českých biatlonistek Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová a Gabriela Koukalová vybojovala bronz na Světovém poháru v korejském Pchjongčchangu. I popáté v sezoně vyhrály německé mistryně světa, přestože jim chyběla odpočívající hlavní hvězda Laura Dahlmeierová.

biatlon dojmy po závodě

Je to velké zklamání. Nevyšlo to, zhodnotila závod Koukalová

Biatlonistka Gabriela Koukalová zakončila mistrovství světa čtvrtým místem v závodu s hromadným startem a o jednu pozici jí tak unikla čtvrtá medaile. Pro rekordní páté zlato v Hochfilzenu si doběhla Němka Laura Dahlmeierová, kterou na šampionátu dokázala porazit pouze Koukalová ve sprintu.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.2. 2017 12:18
biatlon závod s hromadným startem

Gábina má další ’bramboru’, závod ovládla Dahlmeierová

V pořadí již druhé čtvrté místo, tentokrát ze závodu s hromadným startem, obsadila Gabriela Koukalová. Nejlépe si v ženském závodě vedla německá biatlonistka Laura Dahlmeierová, pro kterou to bylo už páté zlato z MS.

Xindloviny
Aktualizováno 18.2. 2017 16:04
gábina inspiruje biatlonová horečka

Koukalová zahání žal ze štafety písní! Líbí se vám? ANKETA

Česká biatlonová královna Gabriela Koukalová svou sbírku tří medailí z rakouského Hochfilzenu nerozšířila a ve štafetě přidala neoblíbenou "bramboru". Smutek ale zahání neobvyklým způsobem, písní od fanouška, kterou složil český písničkář Xindl X. Jak se vám líbí?