Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
08.05.
Biatlon Nebojí se toho

Koukalová odhalí hodně: Její nové plavky připomínají cedník! FOTO

Biatlonistka Gabriela Koukalová je českými fanoušky velmi oblíbená. V současnosti možná vůbec nejoblíbenější naše sportovkyně. Už dříve potěšila pány fotkou jejího pozadí a možná časem odhalí ještě víc. Představila totiž nové plavky, které připomínají spíše cedník nebo síť od brány.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 04.05.
Biatlon Jiné starosti

Koukalové jediné přání? Ať se uzdraví její vážně nemocná sestra!

Národ ji miluje, fandí a má proč. Biatlonistka Gabriela Koukalová je známá svou mírumilovnou povahou, pro každého by se rozdala. Jenže i ona má své problémy a svěřila se s nimi při biatlonovém galavečeru, na kterém obhájila titul nejlepší české biatlonistky. Její jediné přání je, aby se uzdravila její vážně nemocná sestra.

Gabriela Koukalová
03.05.
Biatlon Stále na trůnu

Gabriela Koukalová je znovu českou biatlonovou královnou!

Mistryně světa a druhá žena hodnocení uplynulé sezony Světového poháru Gabriela Koukalová se stala podle očekávání podruhé za sebou a potřetí v kariéře nejlepší českou biatlonistkou sezony. Cenu převzala na slavnostním galavečeru v pražském Národním domě na Vinohradech.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 2
čtěte o tématu Gabriela Koukalová na Prásk.tv
Gabriela Koukalová a Ondřej Pavelec
15.04.
Anketa Vaše hlasování

Rozhodnuto: Nejhezčí sportovci jsou dle vás Pavelec a Koukalová!

Naše redakce v rozmezí jednoho týdne určila desítku nejhezčích českých sportovců a desítku nejhezčích českých sportovkyň. V mužské kategorii k dnešnímu dni vyhrál s nejvyšším počtem hlasů hokejový brankář Ondřej Pavelec, který těsně předstihl Jaromíra Jágra. Dámskou kategorii pak úplně jasně ovládla biatlonistka Gabriela Koukalová.

České sportovkyně
08.04.
Anketa Nejhezčí z nejhezčích

FOTO: Kdo je nejhezčí česká sportovkyně? Hlasujte o královně!

Redakce Novasport dala dohromady deset nejhezčích českých sportovkyň. I když bylo rozhodování těžké a do nominace se všechny nevešly, věříme, že si některou svojí královnu vyberete a na konci článku jí dáte svůj hlas. Tak která tuto anketu asi vyhraje?

Gabriela Koukalová
aktualizováno 28.03.
biatlon sundala kombinézu

FOTO: Gábina to nevydržela a po Wiererové se ukázala taky bez

Jakoby se snad česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nechala vyhecovat od své italské soupeřky Dorothey Wiererové. Italka se svým fanouškům ukázala bez kombinézy a doslova zbourala internet. Gábina nechtěla zůstat v pozadí a tak...své sexy tělo oděné pouze do plavek ukázala taky!

Gabriela Koukalová
27.03.
žebříček prize money

PENÍZE: Koukalová vydělala na barák, Koudelka jen půl milionu

Ač u nás nebývají příliš velké zimy, čeští sportovci na ledě a sněhu dokážou vydělávat opravdu slušné peníze. Po konci sezony přišel čas na bilancování. Hned čtyřikrát slavilo Česko vítězství ve Světovém poháru, ale kdo nejvíc vydělal?

Gabriela Koukalová
aktualizováno 19.03.
Biatlon Světový pohár

Skvělá Koukalová v hromadném startu druhá a slaví další glóbus!

Biatlonistka Gabriela Koukalová byla druhá v dnešním závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oslu a získala malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Celková vítězka Světového poháru Laura Dahlmeierová z Německa, která dílčí hodnocení vedla, totiž skončila až devátá. V závodě se před ni dostala i další česká reprezentantka Veronika Vítková, která obsadila čtvrtou příčku. Vyhrála Norka Tirill Eckhoffová, třetí byla Finka Kaisa Mäkärainenová.

Gabriela Koukalová
18.03.
gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.

Gabriela Koukalová a Anders Besseberg
17.03.
jasný názor dala to najevo

Rázné gesto Koukalové: Odmítla podat ruku šéfovi biatlonové unie!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se toho nebojí. Poté co dnes v norském Oslu získala malý křišťálový globus za sprinty, Při předávání cen po závodě pak dala jasně najevo, co si myslí o současné situaci. Prezidentovi Mezinárodní biatlonové unie (IBU) totiž odmítla podat ruku!