Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alexander Rossi se se stájovým kolegou Ryanem Hunter-Reayem raduje z vítězství
aktualizováno 03.09.
indyCar Watkins Glen

Předposlední závod zamotal boj o titul, z vítězství se raduje Rossi

Alexander Rossi přetavil start z pole position ve Watkins Glen ve své druhé vítězství v kariéře v IndyCar. Nebylo to ale žádné vítězství, které by mu snadno spadlo do klína, Rossi vyhrál i přes velké problémy, které měl během závodu. Byl ale zkrátka nejlepší. Chyba lídra šampionátu Newgardena při posledních pit stopech neskutečně zdramatizovala letošní šampionát. Před posledním závodem má matematickou šanci na titul sedm pilotů!

Alexander Rossi během závodního víkendu v Torontu
aktualizováno 03.09.
indycar Watkins Glen

Pilot, který závodil i za český tým, získal první pole position v kariéře

Američan Alexander Rossi se v sobotní kvalifikaci na závod IndyCar Series na historickém okruhu ve Watkins Glen dočkal první pole position v kariéře. V závěru kvalifikace předvedl perfektní kolo, kterým z prvního místa sesadil do té doby suverénního Scotta Dixona. Lídr šampionátu Josef Newgarden se kvalifikoval jako třetí.

Scott Dixon vyhrál ve Watkins Glen
aktualizováno 02.09.
indyCar Watkins Glen

Boj o titul vrcholí! Piloti se utkají v legendárním Watkins Glen

Předposlední závod letošní sezóny čeká tento víkend na jezdce IndyCar Series. Hostí jej legendární okruh Watkins Glen International, který byl 20 let domovem pro Velkou cenu USA Formule 1. Trati, která hostila různé šampionáty, se po právu přezdívá Mekka amerického silničního závodění. Páteční tréninky vyhráli Graham Rahal a Scott Dixon.

Scott Dixon vyhrál ve Watkins Glen
05.09.
INDYCAR Watkins Glen

Dixona v Glen nikdo nedohonil, Power se při nehodě zranil

Předposlední závod IndyCar Series viděl tento víkend okruh ve Watkins Glen. Celému závodnímu víkendu dominoval jeden muž, Novozélanďan Scott Dixon. Na historické trati zažil perfektní víkend, ve finále jej nepokořila ani palivová loterie, ve kterou se závěr závodu změnil. Ale i přes vítězství v závodě přišel Dixon o šanci na obhajobu titulu.

Vítěz kvalifikace v Torontu Scott Dixon
04.09.
INDYCAR Kvalifikace

Dixon zatím nenašel přemožitele. Rekord trati vylepšil o 6 sekund!

Na okruhu ve Watkins Glen, kam IndyCar zamířila k předposlednímu závodu letošní sezóny, se zatím marně hledá někdo, kdo by dokázal porazit Novozélanďana Scotta Dixona. Po triumfu v obou pátečních trénincích vyhrál Dixon také sobotní trénink a následně i kvalifikaci.

IndyCar naposledy ve Watkins Glen
01.09.
Nenechte si ujít

Další návrat na legendární trať, IndyCar míří do Watkins Glen

Podruhé v letošním ročníku zamíří piloti na oblíbený a legendární okruh, na který se IndyCar Series vrací po několikaleté pauze. Tentokrát to bude trať Watkins Glen International ležící ve státě New York. Ne náhodou se jí přezdívá "Mekka amerického silničního závodění". Watkins Glen je tratí, kde se psala historie motorsportu.

Simon Pagenaud v Alabamě
13.05.
Video Náhrada za Boston

IndyCar pojede ještě letos na jedné z nejhezčích tratí - ve Watkins Glen!

Dva týdny potřebovala INDYCAR na to, aby nahradila zrušený závod v ulicích Bostonu. Místo do města ve státě Massachusetts zamíří IndyCar Series první víkend v září do státu New York na okruh Watkins Glen International. Oblíbená trať hostila IndyCar v letech 2005 až 2010. Fanoušci motorsportu si Watkins Glen ale pamatují hlavně jako tradiční dějiště Velké ceny USA Formule 1. Tento závod k Watkins Glen patřil neodmyslitelně 20 let.