Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozhodčí Marek Pilný
aktualizováno 13.09.
ostuda to snad není pravda

Opilý sudí je zpátky ve fotbalu! Jeho doživotí trvalo jen 15 měsíců!

Pamatuje si to snad každý, větší ostudu český fotbal snad neměl. Obrázky opilého sudího Marka Pilného obletěly svět, řešilo se i močení rozhodčího Jecha přímo na hřišti. Tehdejší šéf českého fotbalu Miroslav Pelta se zasadil o doživotní konec obou mužů ve fotbalu. Jenže dnes je všechno jinak.

Marek Pilný, David Limberský a Jiří Jech
aktualizováno 21.05.
verdikt český fotbalový metr

Opilí sudí nemůžou ani na přebor, Limberský jede na EURO

Výkonný výbor Fotbalové asociace vyloučil rozhodčí Marka Pilného a Jiřího Jecha kvůli opilosti při ligovém utkání Příbrami se Slavií z dění v českém fotbalu. Kromě finančních trestů tak přišel ještě jeden. To reprezentant David Limberský navzdory provokacím pro řízení v opilosti ustál vše bude hrát za národní tým.

Marek Pilný
aktualizováno 16.05.
rozhovor chce zůstat u fotbalu

Opilý sudí promluvil o ostudě v Příbrami: Ta lahev nebyla moje!

V českém fotbale není momentálně nikdo, o kom by se mluvilo víc. Rozhodčí Marek Pilný se svou "estrádou" v opilosti při ligovém utkání Příbrami se Slavií postaral o mezinárodní ostudu. Udělal obrovskou chybu, za kterou teď pyká. Před ničím se ale neskrývá. Za své chování se sice stydí, ale rozhodl se, že se k incidentu postaví čelem.

Marek Pilný
aktualizováno 13.05.
fotbalová ostuda co k tomu řekl?

Další tresty pro opilého sudího: Dva roky zákaz a pokuta!

Disciplinární komise fotbalové asociace udělila dvouletý zákaz činnosti rozhodčímu Marku Pilnému, který se podílel na řízení zápasu 29. ligového kola v Příbrami pod vlivem alkoholu. Zároveň ho potrestala pokutou 150 tisíc korun a doporučila mu zvážit setrvání ve všech funkcích FAČR, které zastává.

Opilý rozhodčí během utkání v Příbrami
aktualizováno 13.05.
sledujte aktualizováno

Opilí sudí dostali tvrdé tresty! Peltu mrzí, že není trest smrti

Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR vyřadila z listiny pro profesionální soutěže Marka Pilného a Jiřího Jecha, kteří se podíleli na řízení středečního ligového duelu mezi Příbrami a Slavií Praha pod vlivem alkoholu. Oba přijdou o licenci pro sudího a jejich proviněním se bude zabývat disciplinární komise.