Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anderson Silva a Israel Adesanya
10.02.
video noc v melbourne

Poslední zápas legendy? Silva padl s klukem, kterému je vzorem

Nová hvězda a legenda. Israel Adesanya a Anderson Silva dostali na UFC 234 takový prostor, jaký si jen mohli přát. Bývalý desetinásobný šampion střední váhy se ctí předal budocnost klukovi, pro kterého byl vždy vzorem.

Robert Whittaker
aktualizováno 10.02.
ufc 234 noc v melbourne

Hlavní zápas UFC 234 neproběhl! Šampion musel na náhlou operaci

Australská UFC noc v melbournské Rod Laver Areně nabídla nakonec jen jeden z plánovaných šlágrů. Veterán Anderson Silva sice vydržel všechna tři kola, ale nakonec podlehl Israelu Adesanyovi na body. Duel Gastelum vs. Whittaker neproběhl kvůli nenadálým zdravotním problémům Whittakera.

UFC 234
09.02.
nova sport 2 noc v austrálii

Legenda, nástupce i titul: UFC 234 nabízí to nej ze středních vah!

UFC 234 v Austrálii je dalším velkým počítaným turnajem, ovšem také je to také galavečer, kterému absolutně dominuje dvojice zápasů ve střední váze. Jména jako Kelvin Gastelum, Israel Adesanya, Robbert Whittaker a Anderson Silva, taková sestava lze jen těžko překonat.

Anderson Silva
aktualizováno 08.07.
ufc návrat legendy

Legenda zachraňuje UFC 200. Kdo se postaví Cormierovi?

Poslední skandál kolem Jona Jonese stále rezonuje v uších spousty fanoušků. UFC 200 bylo předurčeno být tou největší akcí v historii UFC, ale po této změně to už tak nevypadá. Tedy až do dnešního rána, kdy přišla doslova spása za 5 minut dvanáct....

Anderson Silva
aktualizováno 11.05.
nova sport 2 ufc 198

Rána pro UFC 198: Galavečer přišel o jednu z hlavních hvězd!

Brazilskými hvězdami napěchované UFC 198 vypadalo dlouho na neuvěřitelný galavečer. Doposud se neobjevila jediná vážnější zpráva o zranění některého z účastníků, tedy až doteď. Jedna z hlavních hvězd celého večera a ikona tohoto sportu je však kvůli zranění oficiálně mimo hru. Kdo je tím nešťastným a jak vážné je jeho zranění?