Cam Talbot a Adam Larsson
Aktualizováno Včera 08:44
nhl boj o stanley cup

Edmonton válí a jde do trháku. Predators v play off poprvé padli

Hokejisté Edmontonu vyhráli s Anaheimem druhý zápas 2:1 a ujali se v sérii vedení 2:0! Vůbec první prohru v letošním play off museli skousnout hráči Nashville, který prohráli v St. Louis 2:3, série je srovnaná 1:1 na zápasy.

nova sport play-off nhl

Hokejisté Chicaga končí! Nashville a Pittsburgh postupují dál

Hokejisté Nashvillu porazili ve 2. kole play off NHL Chicago 4:1 a sérii vyhráli se přehledem 4:0 na zápasy. Pittsburgh zvítězil nad Columbusem 5:2 a v sérii 4:1. Kousek od postupu jsou New York Rangers, kteří uspěli v Montrealu 3:2 v prodloužení a stejně vedou i na zápasy.

P.K. Subban
Aktualizováno 3.3. 2017 15:36
NHL Dojemné

Subban se vrátil "domů", sklidil aplaus a neubránil se slzám! VIDEO

Slzy neronil obránce P.K. Subban proto, že by jeho Nashville podlehl Canadiens těsně 1:2. Brečel totiž dojetím, jelikož se vrátil do Montrealu, kde strávil krásných sedm sezon, a kde ho navíc odměnili bouřlivým potleskem a skandováním, ještě než začal zápas. Není se čemu divit, Subban se zde stal miláčkem fanoušků a to nejen pro svá dobročinná gesta.

Florida Panthers vs. Nashville Predators
Aktualizováno 6.1. 2017 11:08
NHL Hokejová noc

Jágr Night v NHL dnes v noci, ve studiu bude hostem Petr Nedvěd!

Jaromír Jágr přepisoval před vánočními svátky historii NHL a klub z Floridy to chce ještě jednou fanouškům připomenout. Dnešní zápas proti Nashvillu označil jako Jágr Night. Fanoušci mohou utkání sledovat na Fandovi a NOVA Sport 1.

Hromadná bitka v NHL
Aktualizováno 22.11. 2016 09:49
video rvali se hlava nehlava

Drsná NHL! Jeden zákrok rozpoutal hromadnou řež, zapojil se i Šustr

Svědky bojového představení byli fanoučci na zápase NHL mezi Nashvillem a Tampou Bay. Drsný hit od soupeře si jeho protivník nenechal líbit, následně se pak rozpoutala hromadná bitka, v níž nezůstal pozadu ani český obránce Andrej Šustr.

P.K. Subban
Aktualizováno 30.6. 2016 11:28
nhl pořádný trejd

Canadiens odstřelili ikonu! Subban se pakuje, přichází spasitel?

Už si zvykejte. Zřejmě nejvýraznější tvář současného hokejového Montrealu už nebude oblékat slavný dres. Vedení klubu vytrejdovalo zadáka P.K. Subbana do Nashvillu. Canadiens na oplátku získali o tři roky staršího beka Shea Webera!

San Jose - Nashville
Aktualizováno 13.5. 2016 09:39

Pět gólů a hokejka na třísky! Hertl s Polákem si zahrají o finále

Můj dům, můj hrad. Tak tohle úsloví platilo po šest duelů čtvrtfinálové série mezi San Jose a Nashvillem. A nejinak tomu bylo i v sedmém zápase. Žraloci si smlsli na Predátorech a po jasné výhře postupují do konferenčního finále.

Nashville Predators
Aktualizováno 10.5. 2016 11:17
video play off nhl

Konec se odkládá! Dallas i Nashville vybojovaly sedmý zápas

Hokejisté Nashvillu zachránili sezonu ve třetí minutě prodloužení šestého zápasu. Stav série se San José je 3:3 díky bekhendové střele Viktora Arvidssona. Sedmý zápas rozhodne i sérii mezi St. Louis a Dallasem, také Stars odvrátili mečbol.