Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Díky, trenére!
aktualizováno 01.09.
nova sport rozhodnete vy

Startuje tradiční anketa Díky, trenére! Tady jsou další finalisté

Stejně jako v minulém roce, tak i letos startuje anketa o nejlepšího trenéra mládeže Díky, trenére! V následujících týdnech vám představíme všechny uchazeče a vy budete rozhodovat, kdo se stane vítězem.

Díky, trenére!
aktualizováno 25.08.
nova sport rozhodnete vy

Startuje tradiční anketa Díky, trenére! Tady jsou první finalisté

Stejně jako v minulém roce, tak i letos startuje anketa o nejlepšího trenéra mládeže Díky, trenére! V následujících týdnech vám představíme všechny uchazeče a vy budete rozhodovat, kdo se stane vítězem.

Díky, trenére 2017 - top 30
aktualizováno 02.06.
projekt seznam kandidátů

Díky, trenére Top 30: Trenérka karate, hasičského sportu nebo tanečník!

Je to tady! Letošní třicítka vybraných trenérek a trenérů je odtajněná… Kandidáti na titul Trenér mládeže 2017 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. A jsou z celkem 23 sportů! Z běžných, ale také z méně známých. Dostal se do ní váš oblíbenec z okolí? Je to možné. Kompletní seznam najdete pod článkem. Udělali jsme vám radost?

Díky, trenére - 3. ročník II
aktualizováno 25.01.
oblíbená anketa soutěž

Startuje třetí ročník akce Díky, trenére. Máte své oblíbené trenéry mládeže? Nominujte je!

Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. V lednu odstartoval její

Michal Bíza - vítěz
aktualizováno 09.11.
anketa vyhlášení

Vítězem druhého ročníku Díky, trenére se stal fotbalista Michal Bíza

Velké nedělní finále druhého ročníku projektu Díky, trenére zná svého vítěze. Stal se jím fotbalista Michal Bíza z Hodonína. Titul trenéra mládeže 2016 získal po napínavém souboji v týmových soutěžích, které se uskutečnilo pražské v hale na Podvinném mlýně. Výkony hodnotila porota složená ze slavných trenérů – Zdeněk Haník, Natália Hejková a Jiří Holeček, legendární hokejový brankář. Dorazil také mentální kouč Marian Jelínek a Jakub Kohák, filmový, reklamní režisér a herec.

Díky, trenére - porota
aktualizováno 04.11.

Díky, trenére: Kdo bude v porotě? Slavní trenéři a legendární Holeček!

Finále projektu Díky, trenére se blíží. Důležitou roli při Dnu trenérů mládeže, který se uskuteční 6. listopadu v pražské hale na Podvinném mlýně, budou mít také porotci. A kdo to bude? Ti nejpovolanější!

Akce Díky, trenére
20.10.
finále ankety

Finále Díky, trenére je za dveřmi!

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce poprvé uskuteční v Praze. A to 6. listopadu v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím, ale trenérkám a trenérům mládeže. „Po loňském prvním ročníku víme, že akce měla neopakovatelnou atmosféru. Doufáme, že v letošním roce bude vše ještě lepší,“ prohlásil Petr Rydl, hlavní organizátor.

Top 10 Díky, trenére
aktualizováno 05.10.

Díky, trenére: Desítka nejlepších, kdo z nich letos vyhraje?

Unikátní sportovně-společenská akce Díky, trenére zná Top 10 letošního roku.

Díky trenére
aktualizováno 29.09.
to jsou oni medailonky trenérů

Představujeme finalisty Díky, trenére: Posledních pět profilů!

Unikátní sportovně-společenská akce Díky, trenére zná díky nominacím samotných sportovců, jejich rodičů, ale i sportovních nadšenců finální výběr TOP 30 trenérů a trenérek roku 2016. Každého finalistu vám detailně představíme, podívejte se již na poslední pětici medailonků.

Díky, trenére!
aktualizováno 21.09.
to jsou oni MEDAILONKY TRENÉRŮ

Představujeme finalisty Díky, trenére: Dalších pět profilů!

Unikátní sportovně-společenská akce Díky, trenére zná díky nominacím samotných sportovců, jejich rodičů, ale i sportovních nadšenců finální výběr TOP 30 trenérů a trenérek roku 2016. Každého finalistu vám detailně představíme, podívejte se již na pátou pětici medailonků.