Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dame Diop (vpravo) a Michal Vepřek
20.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baník venku přejel Olomouc. Nezastavitelný Diop dal hattrick!

Fotbalisté Baníku Ostrava potvrdili vydařený vstup do sezony výhrou 4:1 na hřišti Olomouce. Po pěti kolech první ligy tak mají na kontě 12 bodů a na čtvrtém místě mají stejně bodů jako třetí Slavia. Hattrickem se o triumf Baníku postaral Dame Diop, skóre otevíral Martin Fillo. Za Sigmu snižovala letní posila Pavel Dvořák. Olomouc tak prohrála čtyři z pěti ligových zápasů, z toho potřetí doma, a nenaladila se tak ideálně na čtvrteční duel Evropské ligy se Sevillou.

Dušan Vrťo a Martin Fillo
29.12.
přestup posila jak hrom

Fillo už hrdě pózoval v dresu Baníku! Přestupová suma se tají

Novou posilou fotbalistů Baníku Ostrava se stal středopolař Martin Fillo. Klub potvrdil avizovaný přestup na svém webu i sociálních sítích. Fillo se do Ostravy stěhuje z Teplic a bude se snažit pomoci v novém působišti se záchranou.

Martin Fillo
aktualizováno 22.12.
fotbal Posila na cestě

Baník vyhrál bitvu o Filla! Hvězdě rád vyplatí miliony

Zkušený fotbalový záložník Martin Fillo už ví, kde bude na jaře působit. Jeho novým klubem se stane ostravský Baník, který ho zlákal vskutku naditým měšcem. Mluví se až o třech milionech korun jako bonus za podpis smlouvy.

Martin Fillo a Martin Frýdek
05.05.
rána do hlavy

Byl to trestný čin? Fillo půjde k fotbalovému soudu až po sezoně

Sparta tvrdí, že to byl trestný čin. Sudí ale hlavičkový souboj Martina Filla s Martinem Frýdkem ze zápasu Teplic se Spartou nepotrestal ani žlutou kartou. Záložník z Letné při něm opravdu dostal tvrdou ránu loktem a kvůli otřesu mozku pro něj zřejmě skončila sezona.