Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Axel Witsel a Marco Reus
21.08.
video německý pohár

Dortmund unikl blamáži, druholigový tým mluví o krádeži

Borussia Dortmund si užila večer plný emocí a nakonec jen těsně unikla ostudě. V prvním kole Německého poháru ještě v nastavení prohrávala na hřišti Fürthu, nakonec ale slaví postup.

Simulace trenéra Heika Herrlicha
aktualizováno 09.01.
fotbal Ostuda jako hrom

Trest pro kouče simulanta. Za tohle divadlo zaplatí pokutu! VIDEO

Nevídaný skandál v Německém fotbalovém poháru už došel k svému rozuzlení. Trenér bundesligového Leverkusenu Heiko Herrlich dostal za ostudný pád pokutu 12 tisíc eur, tedy lehce přes 300 tisíc českých korun.

Simulace trenéra Heika Herrlicha
aktualizováno 22.12.
fotbal Herecké představení

Fotbalový skandál! V Německu už simulují dokonce i trenéři!

Že ve fotbale občas něco nafilmují hráči, je nešvar běžný na celém světě. Že už ale simulují i trenéři, to je tedy novinka! Jedno takové herecké divadélko předvedl fanouškům trenér bundesligového Leverkusenu Heiko Herrlich, který je za to popotahován i tamní disciplinárkou.

Finále poháru: Flensburg - Magdeburg
aktualizováno 01.05.
nova sport německá házená

PŘEKVAPENÍ! Německý pohár ovládl nečekaně Magdeburg!

Tak tohle čekal opravdu jen málokdo. Trofej pro vítěze německého poháru patří házenkářům Magdeburgu, kteří ve finálové bitvě senzačně porazili 32:30 druhý tým bundesligy a čtyřnásobného šampiona z Flensburgu.

Brankář Flensburgu Mattias Andersson
aktualizováno 30.04.
nova sport 1 házenkářská lahůdka

Německý pohár zná své finalisty! Obhájí Flensburg titul?

Německá bundesliga má sice tento víkend přestávku, to ale neznamená, že si fanoušci házené nepřijdou na své. O slovo se totiž znovu přihlásil neméně prestižní ligový pohár, který už zná oba finalisty! O titul si zahraje obhájce z Flensburgu s Magdeburgem.

Patrik Groetzki
aktualizováno 29.04.
přímé přenosy akce roku

Víkend s házenou: Final Four německého poháru na NOVA Sport

Německou házenou čeká tento víkend jeden z velkých vrcholů sezóny. Nejlepší čtyři týmy letošního ročníku se totiž utkají o titul v ligovém poháru. Vítěz této prestižní soutěže bude znám už tuto neděli. Stanice NOVA Sport 1 vysílá živě obě sobotní semifinále i nedělní finále.