Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Klára Spilková
Aktualizováno 20.4. 2017 13:01
vyfotila si to pěkný dárek

Golfistka Spilková dostala za výhru na turnaji v Maroku h***o!

Nejlepší česká golfistka Klára Spilková zažívá povedený vstup do sezony. Na Ladies European Tour ovládla turnaj v marockém Rabatu a kromě tučné finanční prémie obdržela i neobvyklý dárek.

Golf Po vítězném turnaji

Zlato? Už vstávej. Golfová kráska Spilková odhalila postelové FOTO!

Je krásná, milá a ještě úspěšná. Česká golfistka Klára Spilková včera vyhrála turnaj Ladies European Tour v Rabatu a v Maroku dosáhla hned na úvod sezony životního úspěchu. Oslavy byly asi náročné, protože Klárka stále ještě leží v posteli. Svým fanouškům se pochlubila s postelovou fotkou.

Klára Spilková
Aktualizováno 16.4. 2017 16:06
gratulujeme european tour

Golfová fantazie: Klára Spilková vyhrála svůj první profi turnaj!

Golfistka Klára Spilková vyhrála turnaj Ladies European Tour v Rabatu a v Maroku dosáhla hned na úvod sezony životního úspěchu. Dosavadním nejlepším umístěním dvaadvacetileté české profesionálky na LET bylo čtvrté místo z předloňského Scottish Open.

Prásk.tv píše:

Seriál Ulice: Vašek Matějovský dostal facku od režiséra
čtěte o tématu golf na Prásk.tv
Golf Smutná zpráva

Tragédie hvězdného golfisty: Opustil turnaj, přišel totiž o dítě!

Aktuálně jedenáctý světově nejlepší golfista Gary Woodland sice prožívá mezi jamkami úspěšné období, ale v osobním životě jsou to pro Američana podstatně těžší časy. Ze šampionátu WGC Dell Match Play musel dokonce odstoupit, při porodu jeho manželky totiž zemřelo jedno z jejich dvojčat.

Grayson Murray a Lindsey Pelasová
Aktualizováno 24.3. 2017 11:52
Nový trend Sociální sítě

Další rande přes Twitter? Vnadnou sexy blondýnku pozval golfista!

Vypadá to, že se ve sportovním světě strhl nový trend. Tím jsou smluvená rande přes sociální síť Twitter. Tím zatím nejslavnějším je to, na které šla krásná tenistka Genie Bouchardová poté, co prohrála sázku se studentem Chicaga. Po této dvojici se chystá vyrazit i vnadná blondýnka Lindsey Pelasová, kterou naopak po Twitteru pozval golfista Grayson Murray.

stíhá všechno povedená rodinka

Dřív kokain, teď úspěch: Gretzkyho zeť už je golfovou jedničkou!

Golf má po víkendu svého nového krále! Novou světovou jedničkou se stal Dustin Johnson, který vyhrál turnaj Pacific Palisades a sesadil z pomyslného trůnu Jasona Daye.

Wayne Westner
Aktualizováno 5.1. 2017 12:46
Golf Šokující zpráva

Golfový šampion držel manželku jako rukojmí, pak se usmrtil!

Šokující zpráva zasáhla nejen sportovní svět. Bývalý dvojnásobný šampion European Tour a vítěz World Cupu po boku Ernieho Else, golfista Wayne Westner se zastřelil. Důvod sebevraždy je prostý, ale o to hrůznější. Než skoncoval se svým životem, měl držet svou manželku jako rukojmí.

video návrat golfové ikony

Tiger Woods je zpět! Ukázal formu, ale také školácké chyby

Kdysi nejlépe placený sportovec planety Tiger Woods se pokouší o další návrat. Po 16 měsících pauzy vstoupil do turnaje na Bahamách a po prvním dnu mu patří předposlední místo.

Tiger Woods a Kristin Smith
Aktualizováno 5.11. 2016 12:15

GALERIE: Svůdník Tiger Woods má novou krásku! Zase je to sexy blondýnka

Do třetice vážných vztahů zase blondýnka? Tiger Woods už má náhradu za Lindsey Vonnovou. Jeden z nejúspěšnějších golfistů v historii znovu neudělal výjimku. Opět si našel blondýnku, kterou je bývalá manželka fotbalisty Geralda Sensabaugha. Jmenuje se Kristin a je to stylistka z Floridy.

Tiger Woods a Kristin Smith
Aktualizováno 5.11. 2016 12:15
Nový objev Nedá si pokoj

Svůdník Tiger Woods má novou krásku! Zase je to sexy blondýnka

Do třetice vážných vztahů zase blondýnka? Tiger Woods už má náhradu za Lindsey Vonnovou. Jeden z nejúspěšnějších golfistů v historii znovu neudělal výjimku. Opět si našel blondýnku, kterou je bývalá manželka fotbalisty Geralda Sensabaugha. Jmenuje se Kristin a je to stylistka z Floridy.