Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Tlustý
09.02.
Hokej Bývalá hvězda

Trápící se Tlustý: Návrat do NHL? To se spíš uvidíme na Mácháči!

Hokejistu Jiřího Tlustého i nadále limituje vážné zranění zápěstí, které mu nedovoluje (alespoň zatím) pokračovat v kariéře. Někdejší velký talent, který v NHL odehrál 446 zápasů, nemá letos odehraný jediný zápas. V rozhovoru pro Kladenský deník přiznal, že svou budoucnost v hokeji nevidí moc pozitivně. A návrat do NHL? To označil jako sci-fi s tím, že ho fanoušci uvidí spíše na jeho oblíbeném Mácháči.

Jiří Tlustý
21.11.
Hokej Bude comeback?

Zranění Jiřího Tlustého se lepší: Zahraje si za mateřské Kladno?

Už to vypadalo, že hokejistu Jiřího Tlustého pokračovat v kariéře neuvidíme. Trápilo ho zranění, které mu prakticky ukončilo angažmá v NHL a po nezdařené štaci ve finském Oulu, za které odehrál jen pár utkání, už se v jiném klubu neukázal. Zranění ho zkrátka limitovalo. Teď to ale vypadá lépe a Tlustý by se podle webu Rytíři Kladno mohl vrátit do mateřského klubu. Co na to říká on sám?

Jiří Tlustý končí v Oulu
aktualizováno 12.12.
Hokej Nechytl se

Jiří Tlustý skončil ve Finsku! Ohrozí zranění jeho kariéru?

Český hokejista Jiří Tlustý ještě před rokem brousil ledy NHL. Už dlouho měl však problémy se zápěstím, kvůli kterým neprošel zdravotními testy v létě v Coloradu. Vrátil se proto domů do Kladna, kde dlouho jen trénoval. Na konci října se dočkal zkušební smlouvy od finského Oulu a přijal ji. Jenže po čtrnácti zápasech se s ním už nepočítá, důvodem je opět zranění.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová a Jakub Prachař
čtěte o tématu Jiří Tlustý na Prásk.tv
Jiří Tlustý
aktualizováno 31.10.
Přestup Definitivní konec v zámoří?

PŘEKVAPENÍ: Žádná NHL ani KHL! Jiří Tlustý se pakuje do Finska

Hokejový útočník Jiří Tlustý má o svém dalším angažmá jasno. Po nepříliš povedené loňské sezoně, zranění zápěstí a neúspěšné lékařské prohlídce v Coloradu bude už zase hrát. Překvapivě však neodchází do zámoří nebo ruské KHL. Upsal se finskému Kärpät Oulu, kde v minulosti hrál třeba Viktor Ujčík, Petr Tenkrát nebo Michal Broš.

Jiří Tlustý a Tomáš Fleischmann
24.09.
realita nepříjemné zprávy

Šok pro dva české hokejisty. V NHL neprošli fyzickými testy!

Hokejová NHL bývá nekompromisní. Nyní se o tom přesvědčili dva čeští útočníci, kteří usilují o nové kontrakty. Jiří Tlustý ani Tomáš Fleischmann však neprošli fyzickými testy.

Marek Židlický vstřelil gól v dresu Islanders
aktualizováno 10.10.
nova sport čechům se dařilo

Židlický vystřelil Islanders bod, skórovali i Tlustý a Michálek

Střela od modré čáry v podání Marka Židlického zajistila hokejistům New Yorku Islanders prodloužení utkání proti obhájci Stanley Cupu z Chicaga. Do střeleckých listin se zapsali ale i další čeští hokejisté, své gólové statistiky vylepšili Jiří Tlustý a Zbyněk Michálek.

Jiří Tlustý
aktualizováno 22.09.
Tvrdá premiéra Zbil ho soupeř

Premiéra Tlustého v Devils? Dostal pořádně naloženo!

Dlouho si nemohl najít nové angažmá. Hokejista Jiří Tlustý se ale dočkal. O jeho služby projevilo zájem vedení New Jersey Devils. Kladenský rodák si už v dresu Ďáblů odbyl premiéru, ta ale úplně povedená nebyla. Navíc vyprovokoval bitkaře Tannera Glassa a ten si to nenechal líbit!

Jiří Tlustý
17.09.
ještě další sezona hazard se vyplatil

Žádný potupný kemp! Tlustý zůstane v NHL, podepsali ho Devils

Tak to byla hodně vysoká hra! Jiří Tlustý tak dlouho odmítal nabídky klubů pro novou sezonu a dokonce hrozil, že si klidně najde angažmá v Rusku. Každý tým totiž podmiňoval kontrakt absolvováním přípravného kempu. To se zdálo slánskému rodákovi potupné. A nakonec po kolenou přilezli z New Jersey!

Češi v NHL bez angažmá
aktualizováno 14.07.
nova sport nikdo je nechce

NHL: Češi na suchu! Kdo je stále bez kontraktu?

Dlouhých čtrnáct dní uteklo od chvíle, kdy se v nejslavnější hokejové lize otevřel trh s volnými hráči. A řada z nich stále neví, zda 8. října vůbec obleče zámořský dres.

Ondřej Pavelec
24.03.
ČEŠI V NHL

Pavelec dotlačil Winnipeg k páté výhře, Frolík a Tlustý bodovali

Winnipeg se tlačí do play off a Ondřej Pavelec mu v tom hodně pomáhá. V pondělí vyhrály Tryskáči v Edmontonu 4:1 a Češi byli znovu u toho. Pavelec byl za 33 zákroků vyhlášen první hvězdou večera, Michael Frolík vstřelil gól a Jiří Tlustý na jednu branku nahrál.