Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Arantxa Sánchezová Vicariová
28.02.
Tenistka Strašné období

Rozvod a teď ještě vězení? Bývalé tenisové hvězdě se hroutí svět!

Měla úspěchy, slávu a žila si na vysoké noze. Časy se ale mění a to v případě Arantxy Sánchezové Vicariové rapidně k horšímu. Bývalá tenisová hvězda se rozvádí a do toho jí hrozí vězení. Se svým stále ještě bývalým manželem totiž dluží lucemburské bance sedm a půl milionu eur.

Lukáš Rosol s partnerkou
22.02.
Oženil se? Tajná svatba?

Rosol zase v chomoutu? Partnerka už má jeho jméno

Tenista Lukáš Rosol je nejspíš už potřetí ženatý. Anebo si spolu se svou milou jen dělají z fanoušků srandu. Před společnou dovolenou na Mallorce si totiž partnerka známého sportovce změnila na sociálních sítích své příjmení na Rosolová, což samozřejmě vyvolalo vlnu spekulací. Ani jeden z nich však svatbu oficálně zatím nepotvrdil.

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
04.12.
Fotbal Otevřená zpověď

Řepka o tom, jak sbalil Erbovou: Teď bych si za to dal přes prsty!

Tomáš Řepka vydal před Vánoci další peprnou knihu, ve které se objevuje spousta zajímavých příběhů z jeho dost pestrého života. V jedné z kapitol někdejší fotbalový reprezentant popisuje, jak se vůbec seznámil s bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou a jak ji sbalil. Zpětně toho velmi lituje a raději by si dal za to přes prsty, než aby tuto chybu udělal znovu.

Prásk.tv píše:

Dáda Patrasová a Felix Slováček - 1
čtěte o tématu manželství na Prásk.tv
Lukáš Rosol
06.02.
manželství v čudu zase promluvil

Rosol si postěžoval! Míša vztah spravit nechce, já to respektuji

Tenisová telenovela mezi Lukášem Rosolem a jeho manželkou Michaelou Ochotskou nebere konce! Zatímco Míša si vše řeší sama v ústraní, Lukáš se nakonec rozešel s milenkou a teď prozradil, kdo za to vlastně může a čí to byla vina. V rozhovoru pro deník Blesk se nezapomněl politovat a prozradil, jak to bude s jejich manželstvím dál.