Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Henry Cejudo a Demetrious Johnson
05.08.
UFC Velká bitva

Po 6 letech nový šampion muší váhy: Cejudo porazil hvězdu UFC!

Více než 2000 dní držel Demetrious Johnson titul v muší váze. První a do včerejšího dne jediný držitel tohoto titulu v UFC porážel jednoho soupeře za druhým. Čekalo se tak na pořádnou výzvu a ta dnes přišla. Ve vyrovnané bitvě mohl vyhrát kdokoliv, ale titul přeci jenom změnil vlastníka. Je jím Henry Cejudo.

Viktor Pešta
28.12.
UFC Ohlédnutí za rokem 2017

TOP 5 UFC submisí roku: Jak se umístila tvrdá prohra Pešty?

Konec roku se nezadržitelně blíží a tak přichází čas na závěrečné ohlédnutí za rokem 2017, který nám nabídl velkolepé akce. Diváci stanic Nova Sport mohli všechny galavečery sledovat živě a celá TOP 5 se i na obrazovkách objevila. Dokážete si tipnout vítěze?

Demetrious Johnson
16.04.
video pořádná mela

V Kansasu to jiskřilo: Mighty Mouse Johnson vyrovnal rekord!

Kdo si prodloužil sobotní večer o přímý přenos UFC galavečeru, tak neprohloupil. Kromě titulu se čekaly skvělé výkony a tentokrát o ně nouze nebyla. Knokaut či submise, k vidění bylo všechno. Dokonce vyrovnání nejcennějšího rekordu v UFC!

Demetrious Johnson
15.04.
UFC Johnson vs. Reis

UFC: Překvapení roku nebo vyrovnání rekordu? Už dnes!

Velikonoce jsou sice až v pondělí, ale na pořádný výprask se můžete těšit již dnes, krátce po půlnoci. UFC totiž míří do Kansassu a Vy můžete být živě u toho se čtveřicí špičkových zápasů. Hlavní událostí bude titulový zápas v muší váze, kde vyzyvatel může připravit pro všechny diváky velmi překvapit!

Demetrious Johnson
03.12.
novasport další velká noc

Nejlepší muší váhy na světě na scénu: Šampion čelí nové výzvě!

Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson! Rychlost, vytrvalost a hlavně nonstop akce, tak lze jednoduše popsat všechny zápasníky v muší váze. Svou výškou ani váhou nikoho neohromí, ale všechno dohání pořádnou akcí v oktagonu. Není tedy ani divu, že v současnosti nejlepší zápasník napříč všemi váhami v UFC, je právě zdejším šampionem.

Jon Jones
24.04.
ufc jen náhradní duel

Jon Jones se do UFC vrátil vítězně. Tohle ale není pravý pás, řekl

Poprvé od března roku 2011 vstoupil Jon Jones do oktagonu bez mistrovského pásu, ale zase si ho vzal zpátky! Jenže i když zdolal Ovince Saint Preuxe po pěti kolech na body, moc spokojený nebyl.